Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ze swojej strony mogę zapewnić pełną dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność samodzielnego działania i wytrwałość. Jestem osobą odpowiedzialną, posiadam doświadczenie związane z branżą rolniczą.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: P
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Agronomi
Nazwa szkoły: a

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Inseminator
Firma: Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt
Obowiązki: Ciągły kontakt z hodowcami, dobór oraz doradztwo hodowlane.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, C + E, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: do uzgodnienia,
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

HANDLOWIEC - nic innego nie sprawiało i myślę, że nie sprawi mi większej frajdy niż handel. Sprzedaż i wyniki dla pracodawcy są niczym narkotyk - im większe tym bardziej popychają do podbijania poprzeczki, do bicia własnych rekordów. W sprzedaży "nie ma granic", wszystko zależy od naszej postawy, zaangażowania. To co również sprawia mi radość z pracy to ciągły ruch, mobilność, elastyczność i swoboda działania. Oczywiście wszystko to wiąże się z nieustannym kontaktem z drugim człowiekiem (każdym wyjątkowym w swoim rodzaju), od którego można się zawsze czegoś nauczyć. Wymarzona profesja dla mnie? Obecna - czyli Przedstawiciel Handlowy!

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Szanowni Państwo, Szukam Pracy ! Posiadam dobre wykształcenie zawodowe w kierunku ekonomi, organizacji, rolnictwa oraz zarządzania i finansów, doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, kierowaniu, sprzedaży produktów i usług, bankowości, finansach, ubezpieczeniach. Moim atutem jest bogate doświadczenie zawodowe, łatwość nawiązywania kontaktów, przyswajania wiedzy i umiejętności, pracy w zespole oraz samodzielnie. Jestem osobą aktywną, otwartą na zmiany, chętną do działania. Jestem przekonany, że moje doświadczenie zawodowe i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne a efekty mogą być bardzo pozytywne. Z poważaniem Paweł Kieliba

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

SZUKAM PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM PRZY HODOWLI I OPIECE NAD ZWIERZĘTAMI.DOŚWIADCZENIE W UDOJU KRÓW.OBSŁUGA MASZYN ROLNICZYCH KAŻDEGO RODZAJU KOMBAJN ZBOŻOWY,CIĄGNIK,ŁADOWARKI,KOMBAJN DO BURAKÓW,OPRYSKIWACZ.NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH.DOBRA UMIEJĘTNOŚĆ SPAWANIA ELEKTRYCZNIE I MIG-MAG.ZŁOTA RĄCZKA:)

MARIUSZ

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy