Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ze swojej strony mogę zapewnić pełną dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność samodzielnego działania i wytrwałość. Jestem osobą odpowiedzialną, posiadam doświadczenie związane z branżą rolniczą.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: P
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Agronomi
Nazwa szkoły: a

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Inseminator
Firma: Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt
Obowiązki: Ciągły kontakt z hodowcami, dobór oraz doradztwo hodowlane.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, C + E, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: do uzgodnienia,
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Witam, Nazywam się Anna Baczyk. Poszukuję pracy w kategorii Rolnictwo/Bioinżynieria. Jestem z wykształcenia magistrem, inżynierem rolnictwa. Specjalność Agronomia z agrobiznesem. Posiadam także sześcioletnie doświadczenie zawodowe oraz znam biegle język angielski. Do tej pory pracowałam głównie w branży handlowej. Jestem osobą otwartą, ambitną, zorganizowaną, a także nastawioną na osiągnięcie celów. Potrafię pracować sama jak i w grupie. Mam zdolności negocjacyjne oraz szybko się uczę. Porozumiewanie w języku angielskim (w mowie i piśmie) nie stanowi dla mnie problemu, podobnie jak obsługa komputera (MS Office, Windows, Internet). Pracy poszukuję na terenie całej Polski, jak i za granicą. Jestem gotowa na podróże służbowe oraz zmianę miejsca zamieszkania.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Moje zainteresowania zawodowe od 11 lat dotyczą nauk przyrodniczych. Posiadam 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń. Kieruję się rozwojem holistycznym.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista, doradca nawozowy

Prowadzę własną działalność. Pracuję dla firm jako free lancer" Sprzedaję również na własny rachunek produkty dla rolników. Działam w branży nasiennej, nawozowej, ochrona roślin. Podejmę współpracę na zasadach free lancer w branży ; nawozowej, ochrona roślin, mechanizacja. Mogą być firmy o ugruntowanej pozycji na rynku jak i zaczynające działalność z nowymi produktami.

Janusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy