Znajdź pracownika

Wizytówka

Od kilku lat prowadzę dom tymczasowy, mam doświadczenie w wolontariacie z psami i kotami. Krowy, konie i świnie nie sa mi obce i bardzo lubię z nimi pracowaćWykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Słaba
hiszpanski - Średnia
rosyjski - Ojczysty

Szkoły

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik weterynarii
Nazwa szkoły: Copernicus
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Dyplom z chowu, hodowli I inscenizacji. Dyplom z zakresu technik pomocy weterynaryjnej.
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Technik weterynarii
Firma: Gabinet wet. Falcon
Obowiąziązki: Iniekcje, podawanie leków, opieka nad pacjentem w czasie zabiegu oraz po, drobne zabiegi


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1000-2000zł netto
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam, Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Ziemi na katedrze Geologia Ogólna i Poszukiwawcza. W trakcie trwania studiów pracowałam, dzięki czemu nauczyłam się bez problemu łączyć ze sobą wiele obowiązków oraz mądrze zarządzać czasem. Jestem lojalnym i oddanym pracownikiem, cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie. Jestem osobą komunikatywną, otwartą i kreatywną. Pracowałam w różnych branżach dzięki czemu potrafię się bez problemu odnaleźć w nowej sytuacji i szybko przyswoić nowe obowiązki.

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: pracownik fizyczny,traktorzysta,operator ,

Młody,lubiący wyzwania,doświadczony. Przeszedłem sporo szkoleń(min.Dobra Praktyka Rolna,dobrostan zwierząt,BHP),mam uprawnienia chemizacyjne na zakup i stosowanie Środków chemicznych kl.I,uprawnienia na wózki widłowe i pilarza

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Posiadam wykształcenie kierunkowe, ukończony stopień magistra inżyniera na kierunku Ogrodnictwo na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam już od drugiego roku studiów dzięki czemu szybko zdobyłam wiedzę praktyczną. Praktyka i wiedza tam zdobyta pozwoliły mi ukończyć stopień inżyniera oraz magistra z dobrym wynikiem. Moim dodatkowym atutem jest komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele.

Justyna

Zobacz CV