Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Od kilku lat prowadzę dom tymczasowy, mam doświadczenie w wolontariacie z psami i kotami. Krowy, konie i świnie nie sa mi obce i bardzo lubię z nimi pracować


O MNIE

Psie sporty

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Słaba
hiszpanski - Średnia
rosyjski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik weterynarii
Nazwa szkoły: Copernicus
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Dyplom z chowu, hodowli I inscenizacji. Dyplom z zakresu technik pomocy weterynaryjnej.
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Technik weterynarii
Firma: Gabinet wet. Falcon
Obowiązki: Iniekcje, podawanie leków, opieka nad pacjentem w czasie zabiegu oraz po, drobne zabiegi


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach na kierunku ochrona środowiska. Studia te ukończyłam obrona pracy inżynierskiej na ocenę dobrą. Moje doświadczenie zawodowe w tym kierunku ogranicza się do praktyk, które odbyłam w czasie trwania studiów w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu oraz na Elektrowni Wodnej w Niedzicy. Podczas nauki poznałam między innymi skutki działań ludzkich na środowisko, metody oczyszczania ścieków, gleb, wody czy powietrza, źródła energii odnawianej oraz wiele innych zagadnień. Zdobyłam wiedzę głównie teoretyczną, którą chciałabym zastosować teraz w praktyce. Obecnie studiuję na Politechnice Śląskiej, zaocznie. Studia drugiego stopnia- magisterskie zakończę w przyszłym roku na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym. Oprócz procesów technologicznych, napędów hydraulicznych oraz maszyn do obróbki ubytkowej czy przeróbki metali i tworzyw sztucznych w trakcie mojej nauki poznaję również zagadnienia związane z ergonomią i prawem pracy, zagrożeniami przemysłowymi i technicznymi oraz z systemami zarządzania jakością. Posiadam małe doświadczenie zawodowe, ale jestem osobą szybko uczącą się i z powierzonych obowiązków wywiązuję się bez problemów. Jestem rzetelna i odpowiedzialna. Kilka miesięcy temu skończyłam półroczny staż w Urzędzie Miasta, gdzie pracowałam indywidualnie, jak i w grupie więc potrafię dostosować się do różnych warunków pracy. Jestem otwarta na nowe wyzwania, pracowita i gotowa do zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Z wykształcenia jestem inż. ochrony środowiska. Interesuje się ogrodnictwem, przez kilka lat opiekowałem się ogródkiem mojej byłej sąsiadki przeprowadzając podstawowe prace ogrodnicze. Ponadto w ciągu ostatnich 3 lat brałem jednorazowo na zlecenie w pracach sadzenia drzew i krzewów. Miałem także ostatnio możliwość brania udziału w projektowaniu rabaty w ogrodzie pod względem doboru roślin.Ukończyłem kurs doboru roślin ogrodowych.Ogrodnictwo to moja pasja, na którą poświęcam mój wolny czas uprawiając w domu różne rośliny, nie tylko ozdobne. Można powiedzieć, że usiłuję stworzyć mój mały ogródek na kilku m2 parapetu mojego mieszkania.Chciałbym jednak zdobyć praktykę opartą o większe, bogatsze doświadczenia. W przyszłości myślę aby skończyć studia ogrodnicze. Jestem zainteresowany także propozycjami pracy w sadownictwie i rolnictwie.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: pracownik fizyczny,traktorzysta,operator ,

Młody,lubiący wyzwania,doświadczony. Przeszedłem sporo szkoleń(min.Dobra Praktyka Rolna,dobrostan zwierząt,BHP),mam uprawnienia chemizacyjne na zakup i stosowanie Środków chemicznych kl.I,uprawnienia na wózki widłowe i pilarza

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy