Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy
Przeglądaj Oferty
Dodaj CV
Przeglądaj CV
Zdjęcie

Wizytówka

Od kilku lat prowadzę dom tymczasowy, mam doświadczenie w wolontariacie z psami i kotami. Krowy, konie i świnie nie sa mi obce i bardzo lubię z nimi pracować


O MNIE

Psie sporty

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Słaba
hiszpanski - Średnia
rosyjski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik weterynarii
Nazwa szkoły: Copernicus
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Dyplom z chowu, hodowli I inscenizacji. Dyplom z zakresu technik pomocy weterynaryjnej.
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Technik weterynarii
Firma: Gabinet wet. Falcon
Obowiązki: Iniekcje, podawanie leków, opieka nad pacjentem w czasie zabiegu oraz po, drobne zabiegi


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy w Państwa firmie. Moje zainteresowania od zawsze związane były z hodowlą zwierząt. Od 7 roku życia jeżdżę konno, jako junior młodszy startowałam w konkurencji skoków przez przeszkody, a jako junior i młody jeździec w konkurencji ujeżdżenia.Byłam kilkakrotną medalistką Mistrzostw śląska i Polski południowej w tej dyscyplinie. Przez lata związana byłam z Ośrodkiem jeździeckim w Rybniku - Stodołach. W okresie od 2003- 2005 mój ojciec dzierżawił owy ośrodek i pomagałam w jego prowadzeniu. Byłam odpowiedzialna za dawkowanie pasz oraz sprawowałam szczegółową opiekę zootechniczną nad wierzchowcami. W okresie 2003-2006 pracowałam również jako instruktor jeździectwa, do dziś w wolnych chwilach pomagam w treningach koni moich znajomym. Ponieważ moje zainteresowania związane były nie tylko z końmi, a ogólnie z hodowlą zwierząt gospodarskich, droga mojej edukacji podążała w kierunku hodowli. Skończyła Technikum Rolnicze w Ornontowicach, gdzie odbywałam praktyki w gospodarstwach między innymi pana Domagały (krowy mleczne) oraz pana Puchra (ferma hodowlana świń). W czasie nauki w technikum brałam udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Rolniczej - hodowla zwierząt. Uzyskałam, między innymi dzięki temu, dyplom technika rolnika z wynikiem bardzo dobrym. Dalszą edukacje podjęłam na kierunku Biologii stosowanej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. W czasie studiów skończyłam wiele cennych kursów związanych z hodowlą. Moja praca magisterska związana była z tematem koni sportowych na śląsku, pisałam ją pod kierunkiem prof. dr hab Henryka Geringera de Oedenberg. Od zawsze interesowała mnie praca w zawodzie zootechnika, dlatego zamieszczone przez Państwa ogłoszenie bardzo mnie zainteresowało i jestem bardzo chętna do podjęcia tego typu pracy. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury, pozdrawiam Karina Marcol

Karina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam. Jestem osobą odpowiedzialną, staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania, cenie punktualność i sama staram się nie nie spóźnić.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunkach: Biotechnologia oraz Ochrona środowiska. Swój przyszły zawód oraz możliwość rozwoju własnych umiejętności, a także osobowości stawiam jako nadrzędny cel w realizacji swoich planów. Jak Państwo zauważą w CV jestem absolwentką Biotechnologii zielonej, czyli obejmującej wiedzę i umiejętności z zakresu hodowli i rolnictwa. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną za powierzone zadania w pracy samodzielnej jak i w zespole, a także gotową na wszelkie wyzwania. Dodatkowo posiadam kwalifikacje do nauki biologii i przyrody we wszystkjich typach szkół, zatem przemówienia i wystąpienia publiczne są moją mocną stroną. Od 16 roku życia podejmowałam różne prace sezonowe tj. kelnerka w Londynie, praca w sklepach, akwizytor itp. Studia dzienne ( na 2 kierunkach rónoczesnie) uniemożliwiają pracę stałą, co nieznaczy że nie posiadamy doświadczenia.Wręcz przeciwnie jest to związane z dobra organizacją czasu i mobilnością.

Aleksandra

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy