Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy
Przeglądaj Oferty
Dodaj CV
Przeglądaj CV
Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, kierunek Rolnictwo. Po studiach odbywałem praktykę w dużym gospodarstwie rolnym. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzanych mi zadań, a łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi sprawia, że nie mam problemów z adaptacją w nowym otoczeniu. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Ważną cechą mojej osobowości jest analityczne myślenie, odpowiedzialność w wykonywanej pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się. Każda z płaszczyzn mojego doświadczenia zawodowego była i jest dla mnie cenna, albowiem dzięki nim zgłębiłem wiedzę realizując stawiane przede mną kolejne obowiązki.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Kierunek Rolnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: właściciel
Firma: P.P.H.U. „OZYR”
Obowiązki: - pozyskiwanie nowych Klientów; - stała współpraca z kontrahentami z Polski i Europy; - przygotowywanie ofert handlowych – produkcja wyrobów własnych oraz logistyka dostaw na terenie Polski i Europy; – bieżące prace związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: specjalista / Manager,
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam. Jestem osobą odpowiedzialną, staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania, cenie punktualność i sama staram się nie nie spóźnić.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: praca w dziale ochrony środowiska

Jestem osobą, która rzetelnie podchodzi do swoich zadań, wykonując je z dokładnością i precyzją. Ponadto jestem osobą dobrze zorganizowaną, sumienną i zaangażowaną. Poszukuję pracy, która stworzyłaby mi warunki do rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń, przy jednoczesnej możliwości wykorzystania zdobytego wykształcenia. Jeśli poszukujecie Państwo osoby odpowiedzialnej, komunikatywnej, potrafiącej pracować zarówno samodzielnie jak i w grupie, z chęcią podejmę się nowego wyzwania.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Mam 26 lat i duży zapał do pracy.Z wykształcenia jestem fryzjerem,ale nie koniecznie szukam pracy akurat w tym zawodzie.Najchętniej odpowiadałaby mi praca fizyczna.Potrafię obsługiwać komputer.

Hanna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy