Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, kierunek Rolnictwo. Po studiach odbywałem praktykę w dużym gospodarstwie rolnym. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzanych mi zadań, a łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi sprawia, że nie mam problemów z adaptacją w nowym otoczeniu. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Ważną cechą mojej osobowości jest analityczne myślenie, odpowiedzialność w wykonywanej pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się. Każda z płaszczyzn mojego doświadczenia zawodowego była i jest dla mnie cenna, albowiem dzięki nim zgłębiłem wiedzę realizując stawiane przede mną kolejne obowiązki.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Kierunek Rolnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: właściciel
Firma: P.P.H.U. „OZYR”
Obowiązki: - pozyskiwanie nowych Klientów; - stała współpraca z kontrahentami z Polski i Europy; - przygotowywanie ofert handlowych – produkcja wyrobów własnych oraz logistyka dostaw na terenie Polski i Europy; – bieżące prace związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: specjalista / Manager,
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Mgr inż. ochrony środowiska (Politechnika Śląska) poszukuje stałej pracy bądź możliwości odbycia stażu. Ponad to studentka na studiach podyplomowych BHP (WSB w Dąbrowie Górniczej). Nie interesuje mnie wysokie wynagrodzenie, chciałabym zdobyć doświadczenie w szeroko pojętej dziedzinie ochrony środowiska. Doświadczenie zawodowe składa się głównie z odbytych praktyk tj.: - Zakład Usług Inwestycyjnych Rybnik (zdobyte umiejętności: operat wodnoprawny) - Jacobs Polska Sp. z o.o. Warszawa (raport oceny oddziaływania na środowisko) -EDF Polska Rybnik (laboratorium) - PWiK Sp. z o.o. Rybnik (przyłącza wody, GIS) oraz: -biegła obsługa komputera -obsługa urządzeń biurowych -znajomość pakietu Office -znajomość systemów operacyjnych: Windows -podstawowa znajomość programów: Autocad, GIS - znajomość języków: angielski i rosyjski na poziomie podstawowym Posiadam wiedzę z zakresu m. in. chemii, meteorologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, hydrologii, mikrobiologii, toksykologii, ekologii, planowania przestrzennego, prawa z zakresu OŚ. Chętnie podejmę współpracę, dlatego też zainteresowanych Pracodawców proszę o kontakt.

Dominika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: również inne pokrewne (zgodne z wykształceniem)

mgr inż., zootechnik technik weterynarii

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

poszukuję dodatkowej pracy w rolnictwie, mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych.Skończyłem technikum mechanizacji rolnictwa.Powierzone zadania wykonuję sumiennie.Posiadam potrzebne uprawnienia do obsługi maszyn rolniczych jak również prawo jazdy kat:A,B,C,D i E.

Stanisław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy