Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

W latach 2006-2008 odbyte szkolenia z zakresu zarądzania projektami, transportu, technik sprzedaży, obsługi systemu klasy ERP, zarządzania pracownikami. Zainteresowania z zakresu wykorzystania nowoczesnych technoligii w rolnictwie, przemyśle rolno-spożywczym, logistyce i magazynowaniu oraz szeroko pojętego zarządzania przedsięborstwami.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Logistyka i zarządzanie łaścuchem dostaw
Nazwa szkoły: Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie łaścuchem dostaw,logistyka dostaw i dystrybucji, zakupy, transport, zarządzanie przepływami materiałowymi, zarządznie procesowe, zarządzanie logistyczne, rachunek kosztów działał, handel zagraniczny, prognozowanie, zarządzanie zapasami, mapowanie procesów, logistyczna obsługa klienta, systemy informacyjne,
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Ekonomii
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: zarządzanie produkcją roślinną i zwierzącą, zarządzanie przedsiąbiorstwem rolnym, zarządzanie produkcją rolno-spożywczą, handel miądzynarodowy, import-eksport, doradztwo, pozyskiwanie funduszy unijnych, rachunkowość, bankowość, marketing
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Lesznie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zdobyłem umiejątności jak: - analizowaą i oceniaą warunki przyrodnicze , ekonomiczne i społeczne produkcji rolniczej - projektowaą i organizowaą technologie produkcji roślinnej i zwierzącej - projektowaą zmianowanie - dobieraą zabiegi uprawowe, pielągnacyjne i nawozowe - pielągnowaą użytki zielone - ustalaą zapotrzebowanie pokarmu i układaą dawki żywieniowe dla zwierząt - określaą wymogi zootechniczne w pomieszczeniach inwentarskich - obsługiwaą maszyny i narządzia stosowane w rolnictwie - prowadzią ciągnik rolniczy ( prawo jazdy kat. T) - prowadzią uproszczoną rachunkowość i kalkulacją - stosowaą programy komputerowe w rolnictwie - zarządzaą przedsiąbiorstwem rolnym - przestrzegaą przepisów bhp

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik zakupów
Firma: Zakłady Mięsne Łagrom
Obowiązki: planowanie strategii zakupowej, zapewnianie zaopatrzenia w zakresie surowców i produktów (wyrobów własnych i towarów handlowych), ustalanie i kontrola wskaĹşników rotacji magazynowej przyjętej dla poszczególnych surowców, wyrobów gotowych i towarów handlowych, wdrażanie i planowanie nowych rozwiązań logistycznych, ustanawianie procedur, wybór dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i ich wycena), negocjacje z dostawcami oraz producentami w zakresie warunków współpracy oraz asortymentu stałego i promocyjnego, analiza rynku producentów i dystrybutorów w oparciu o dane rynkowe i analizy asortymentowe (produkt, cena, jakość, logistyka), współpraca ze wszystkimi działami w celu identyfikacji potrzeb produkcji, przygotowanie planu promocyjnego i materiałów do gazetek promocyjnych, organizowanie dostaw, kontrola zapasów magazynowych, bieżąca współpraca i kierowanie dostawcami, ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami, przygotowywanie raportów z zakupionych i dostarczonych towarów, organizacja działu/zespołu ds. zakupów, udział w zatowarowaniu nowo otwieranych punktów sprzedaży, przygotowanie i realizacja planów budżetowych, podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych, sporządzanie okresowych raportów, uczestnictwo w spotkaniach kupców z innych spółek/organizacji stowarzyszonych w celu wspólnych negocjacji ze strategicznymi dostawcami, uczestnictwo w cyklicznych, międzynarodowych spotkania
1234 - 1234
Stanowisko: Farm Manager
Firma: Fagans Farms - Ireland
Obowiązki: Zarządzanie przedsiębiorstwem rolnym składającym się z 5 gospodarstw o łącznej powierzchni 2000 tyś. ha. Nadzór nad produkcją roślinną i zwierzęcą (produkcja zboża, mleka, wołowiny, export cieląt), sprzedaż towarów, zaopatrzenie w środki do produkcji rolnej.
1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca kierownika produkcji
Firma: Zombud Sp. z o.o. - tartak Góżno
Obowiązki: kontrola procesu produkcji i administracja zakładem produkcyjnym, kontrola działań zakładu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej, nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji - w tym nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń, przestrzeganiem przepisów BHP i przeciwpożarowych, koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji, optymalizacja czasu pracy, kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich minimalizacji, przyjmowanie zamówień, kalkulacje, ustalanie sposobów (technologii) i terminów realizacji, sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji, ścisła współpraca z działem badań i rozwoju produktu (Research and Development), opiniowanie i aktywne uczestnictwo w nowych projektach wdrażanych w firmie, utrzymywanie stałej łączności z działami handlowym i marketingowym, udział w przebudowie i restrukturyzacji zakładu, kierowanie ludĹşmi.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Supply Chain Manager,General director,,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Doświadczenie pracy: Z dnia 01.05.2007r. do dziś - przedsiębiorca, zorganizowałem (wszystko i całkowicie poczynając od pytań technicznych i do prawnych) Kawiarenkę Internautów w której teraz pracuję. Z dnia 25.11.2002r. do 11.04.2007r. - pracowałem managerem w oddzieleniu banku poczynając od stanowiska kierownika oddzielenia i do przedstawiciela regionalnego banku. Z dnia 03.01.2002r. do 18.11.2002r. - pracowałem jako członek ekipy restauracji w przedsiębiorstwie z udziałem kapitału zagranicznego -McDonald’s Ukraine Ltd. (podczas studiów w szkole wyższej). Nawyki w pracy: administrowanie w Linux i Windows, zbudowanie/obsługa sieci komputerowej, montaż/obsługa komputera; nawyki początkującego programisty (PHP, C++); praca w specjalizowanych programach bankowych (-ODB, -LONS, Đ ĐĄ, Đ ĐĄ-Front, -Profix, -Transmaster, administrowanie -Western Union), Word, Excel itd.; prawo jazdy kategorii -B; nie wstydzę się pracować fizycznie. Wykształcenie: Uniwersytet Narodowy Akademia Kijowsko-Mohylańska. Specjalność - politologia. Cechy osobiste: jestem komunikacyjnym, kreatywnym, zrównoważonym, zdolny do łatwego nauczania się, skierowany na skuteczność, pracowity.

Walerij

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: związane z wyczonym zawodem nie handlowiec

znajomość języka niemieckiego dobra

Roman

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą pracowita, ambitną, wesołą, komunikatywną. Jestem absolwentką UWM w Olsztynie. Specjalizuje się w małych przeżuwaczach ( owce, kozy) oraz w bydle. Posiadam kurs inseminatora bydła.

Alicja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy