Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie zootechnika. Mam doświadczenie w pracy przy róznych gatunkach zwierząt. Pracowałam także w labolatoriach w Polsce i zagranicą. Zajmowałam się również prowadzeniem zajęć dydatktycznych oraz pisaniem publikacji naukowych.


O MNIE

znajomość programów: MS Office , SAS, PAST, Zotero, CorelDRAW, Photoshop, Gimp, BLAST, Primr3plus, RegisterMapper, SerLab, Alpro, Obora, InterHerd, Afifarm, Diary Plan odbyte kursy: inseminacja trzody, bydła, owiec i kóz, lisów, Clinical Trials Monitoring Basics

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: dr
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Doktorat zdobyty w Instytucie Nauk o Zwierzęta Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt. Praca doktorska dotyczyła wpływu polimorfozmów wybranych genów na jakość wołowiny. Wykonywane analizy: izolacja DNA, PCR-RFLP, mikroskopia elektronowa (preparaty, ocena tkanek), tekstura mięsa, badanie składu chemicznego mleka (zawartość tłuszczu - metoda Gerbera, laktozy - metoda Bertranda i kwasów tłuszczowych - chromatografia) i mięsa (zawartość tłuszczu - metoda Gerbera i białka ogólnego - metoda Kjeldahla).
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika - Hodowla Zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: młodszy analityk kliniczny
Firma: HTA Consulting
Obowiązki: Opracowywanie strategii wyszukiwania badań i przeglądów systematycznych, ekstrakcja i interpretacja danych, przygotowywanie prezentacji i opracowań pisemnych dotyczących technologii medycznych, przygotowywanie dokumentów związanych z rejestracją leków.
1234 - 1234
Stanowisko: autor publikacji
Firma: Tetera Foods
Obowiązki: Pisanie publikacji popularno naukowych z zakresu hodowli zwierząt.
1234 - 1234
Stanowisko: laborant
Firma: Uniwersytet Rolniczy w Nitrze (Słowacja) Instytut Genetyki i Rozrodu Zwierząt Gospodarskich
Obowiązki: analizy laboratoryjne: izolacja DNA i RNA, western blot, reakcje PCR, mikroskopia elektronowa: wykonywanie preparatów i ocena tkanek
1234 - 1234
Stanowisko: laborant
Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynaryjny Zakład Higieny Weterynaryjnej Pracownia Badań Serologicznych i Wirusologicznych
Obowiązki: analizy laboratoryjne: testy ELISA, OKAP, OA, OWD
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biura
Firma: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
Obowiązki: współpraca z Krakowskim Schroniskiem Zwierząt w zakresie prowadzenia adopcji zwierząt, przyjmowanie zgłoszeń dotyczących interwencji, sporządzanie pism i prowadzenie korespondencji
1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: B. H. U. Profarm – Ferma trzody chlewnej
Obowiązki: prowadzenie dokumentacji stada, zabiegi zootechniczne i weterynaryjne (przygotowywanie nasienia, inseminacja, USG, szczepienia, zabiegi na porodówce)
1234 - 1234
Stanowisko: opiekun koni
Firma: Ośrodek Jeździecki Włosań
Obowiązki: prace związane z utrzymaniem koni
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
Obowiązki: prace związane z utrzymaniem koni
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Stacja Doświadczalna Katedry Hodowli Trzody Chlewnej Akademii Rolniczej w Krakowie
Obowiązki: zabiegi zootechniczne i weterynaryjne, prace porządkowe
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Gospodarstwo J. Jędrys w Olszanicy
Obowiązki: prace porządkowe przy bydle mlecznym, dój


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód: NIE
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zoootechnik, laborant i stanowiska pokrewne,
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego kierunku zootechnika o specjalnościach: Hodowla ekologiczna i ochrona zwierząt oraz żywienie i dietetyka zwierząt. Kierunek studiów wybrałam z zamiłowania i zgodnie z moimi zainteresowaniami dlatego też pracy poświęcę się w całości dążąc do jak najlepszych efektów rozwijając przy tym swoje umiejętności. Cierpliwość i perfekcyjność w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków sprawia iż uważam się za cenny nabytek dla pracodawcy.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie . Studia zakończyłam z oceną bardzo dobrą. Praktyki w Centrum Ogrodniczym POL-SAD w Krakowie poszerzyły moją wiedzę z zakresu obsługi klienta. W Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Łopusznej zajmowałam się porównywaniem tempa wzrostu poszczególnych odmian traw, tworzeniem dokumentacji oraz bieżącymi sprawami biura. Kontakt z klientami w Getin Banku rozwinął moje zdolności negocjacyjne oraz poszerzył moją wiedzę z zakresu finansów. Podczas pracy na terenie Anglii pogłębiłam swoją znajomość języka angielskiego, zdobyłam doświadczenie w kierowaniu kilku osobowym zespołem oraz doświadczenie w prowadzeniu biura. Jestem samodzielna i odpowiedzialna, ambitna i konsekwentna w dążeniu do celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie. Jestem otwarta na nowe idee, szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty. Jestem przekonana, że moje doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym chętnie uzupełnię podczas rozmowy. Oczekuję na kontakt z Państwa strony.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: dowolne

Jestem osobą dynamiczną, zorganizowaną i uczciwą. Pracowita, lubiąca wyzwania.

Paulina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy