Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończyłam studia na kierunku zootechnika w SGGW w Warszawie oraz UWM w Olsztynie. Obecnie od 5 lat pracuję na stanowisku zootechnika/ zarządcy gospodarstwem hodowlanym. Moja praca jest moim największym zainteresowaniem oraz nie przypadkowo wybrałam ten kierunek studiów. Bardzo dobrze sprawdzam się w pracy ze zwierzętami a także sprawnie zarządzam personelem. Kieruję fermą z uwzględnieniem aspektu ekonomicznego i dobrostanu zwierząt, posiadam już kilku letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku zootechnika. Jestem dyspozycyjną, elastyczną i odpowiedzialna. Powierzone mi zadania zawsze wypełniam z należytą starannością. Sytuacja osobista zmusza mnie do zmiany miejsca zamieszkania i w związku z czym poszukuje nowej atrakcyjnej oferty pracy.


O MNIE

Moim podstawowym zainteresowaniem jest chów i hodowla zwierząt. Jednak nie ograniczam się jedynie do tej tematyki. Poza pracą interesuję się sportem i aktywnie spędzam wolny czas. Ponadto interesuję się również polityką.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Znajomość Języków:

polski - Bardzo dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: z
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Nauk o Zwierzętach, kierunek zootechnika. Zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu hodowli zwierząt.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: S
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Bioinżynierii Zwierząt, kierunek zootechnika. Poszerzanie zdobytej wiedzy z zakresu hodowli i produkcji zwierzęcej.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik
Firma: Gospodarstwo Hodowlane Maciej Paweł Grzechnik
Obowiązki: Zarządzanie gospodarstwem hodowlanym specjalizującym się w produkcji skór norczych - ferma norek: organizacja pracy personelu, hodowla zwierząt i zabiegi zootechniczne, układanie dawek pokarmowych, organizacja dostaw, oróbka skór. Zdobyte duże umiejętności menadżerskie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt.
1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel
Firma: działalność gospodarcza - mała gastronomia
Obowiązki: prowadzenie lokalu gastronomicznego, zarządzanie personelem, rozliczanie faktur
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel regionalny
Firma: „Pro-Wet” Sp. J. Hurtownia leków weterynaryjnych w Koszalinie
Obowiązki: Prezentacja i sprzedaż bezpośrednia produktów oferowanych przez hurtownie leków weterynaryjnych.
1234 - 1234
Stanowisko: Referent
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Mazowiecki OR w Warszawie, Biuro Kontroli na Miejscu
Obowiązki: Weryfikacja raportów z kontroli, zapoznanie się z przepisami unijnymi dotyczącymi rolnictwa oraz z zasadami funkcjonowania Wspólnej Polityki Rolnej
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: praktyki studenckie
Obowiązki: praktyki studenckie: Gospodarstwie hodowlanym Sordachy k. Ełku – hodowla bydła mlecznego, Zarodowa Ferma Szynszyli W-07 w Wesołej, praktyka studencka w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku, wszystkie działy


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zootechnik,
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

za moją osobą przemawia moje wykształcenia jak i doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy w grupie .Jestem osobą kreatywną łatwo uczącą się i lubiącą nowe wyzwania.Posiadam wyższe wykrztałcenie mgr inr zootechnik.

Wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

-Bardzo dobra znajomość: Pakiet Office, Windows 95/98/2000/XP -Umiejętność efektywnego i szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie -Prawo jazdy - kategoria B (od 2008 roku) -Podstawowa znajomość programu AutoCad oraz Statistica -Dodatkowe cechy: -Odpowiedzialność -Punktualność -Systematyczność -Uczciwość -Zdolność szybkiego uczenia się -Umiejętność pracy w zespole

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Szanowni Państwo, Jestem osobą dyspozycyjną, która potrafi w pełni poświęcić się wykonywanym obowiązkom zawodowym. Do każdego rodzaju zadania podchodzę z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Cenię sobie pracę zespołową, ale równie dobrze radzę sobie w zadaniach wymagających własnej inicjatywy. Moim celem jest zatrudnienie w firmie, która dałaby mi możliwość dalszego rozwoju zawodowego, gdzie w pełni mógłbym wykorzystać zdobytą wiedzę, doświadczenie i potencjał. Posiadam doskonałe, udokumentowane referencje z każdego szczebla kariery zawodowej. U pracodawcy cenię sobie profesjonalizm, jakość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Szymon

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy