Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem kierunku Technika Rolnicza i Leśna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W trakcie trwania studiów odbyłem praktykę zawodową w dużym gospodarstwie rolnym oraz rozpocząłem pracę w firmie KARWEL Z. Jędrychowski, K. Reński spółka jawna na stanowisku magazynier, pracownik magazynu gdzie pracuję do chwili obecnej.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Ojczysty

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier, Pracownik Magazynu
Firma: Karwel


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B + E
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Warmińsko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Zootechnik.

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Od 1976 pracuję bezpośrednio w produkcji rolnej. Przeszedłem wszystkie szczebla kariery zawodowej zaczynając jako stażysta w Przedsiębiorstwie Hodowli Zarodowe Wopławki do dyrektora PPGR Olecko (6 300 ha). Następnie organizowałem i pracowałem w firmach prywatnych, oraz w Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki w Krakowie. Łatwo nawiązuję kontakty, lubię pracować w zespole, rolnictwo jest moją pasją.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Stanowisko: Technik weterynarii

Jestem technikiem weterynarii oraz absolwentką kierunku Zootechnika, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Przez 5 lat studiów starałam się wykorzystać czas na naukę z dziedzin szeroko rozumianej zootechniki i weterynarii, jak również doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jestem osobą pracowitą, sumienną i bardzo dobrze zorganizowaną. Należę do ludzi, którzy stawiają sobie ambitne cele i dążą do nich. Wychowałam się w gospodarstwie rolnym, gdzie została zaszczepiona we mnie pasja do zwierząt, szczególnie do chowu i hodowli, stąd na studiach należałam do Naukowego Koła Biotechnolgii i Biochemii Zwierząt oraz uczęszczałam na praktyki w gabinecie weterynaryjnym i ośrodku hodowli małych przeżuwaczy. Te doświadczenia pozwoliły mi wypracować wiele ważnych, nie tylko w zawodzie zootechnika, umiejętności.

Elżbieta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy