Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Dzięki dotychczasowej pracy nabyłem doświadczenia w z zakresie prowadzenia biura i spraw urzędowych, a także poszerzyłem swoje umiejętności w zakresie komunikowania oraz zagadnień interpersonalnych. Pracowałem na stanowisku zastępcy kierownika produkcji, dzięki czemu nauczyłem się sprawnie organizować pracę własną, jak również swojego zespołu. W pracy stykałem się z wieloma problemami, które nauczyłem się rozwiązywać także w sytuacjach stresowych. Jestem młodą, ambitną, dyspozycyjną osobą. Posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Kieruje mną zamiar poszerzenia zdobytych kwalifikacji oraz umiejętności. Gotowy jestem rozpocząć pracę, która dzięki stawianym wymaganiom umożliwi mi rozwój zawodowy i jednocześnie przyczyni się do poszerzenia dotychczas zdobytych kwalifikacji. Ze swojej strony oferuję dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków wykorzystując w pełni dotychczasowe doświadczenie zawodowe jak i wiedzę zdobytą w czasie studiów.


O MNIE

Zdolność szybkiego uczenia się, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, dyspozycyjność, sumienne podejście do obowiązków, pracowitość, punktualność, bez nałogów.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Menedżerska w Legnicy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek " Zarządzanie przedsiąbiorstwem Specjalność " Zarządzanie i marketing
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Pałstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek " Administracja Specjalność " Administrowanie ochroną środowiska

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zastępca kierownika produkcji
Firma: "Plant" Sp. z o.o.
Obowiązki: nadzór nad uprawą oraz sprzedażą płodów rolnych, planowanie, sporządzanie oraz kontrolowanie budżetu firmy, nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji, realizacja procesów w oparciu o wymagania systemu EurepGap.
1234 - 1234
Stanowisko: brygadzista
Firma: "Plant" Sp. z o.o.
Obowiązki: jak niżej oraz kierowanie i organizowanie pracy grupie 8 - 12 osobowej, nadzorowanie oraz kontrolowanie powierzonych zadań, ewidencjonowanie czasu pracy, odpowiedzialność za przepływ materiałów w magazynie.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik w gospodarstwie rolnym
Firma: "Plant" Sp. z o.o.
Obowiązki: uprawa i nawożenie gleby, odpowiedzialności za stan techniczny maszyn i urządzeń rolniczych oraz sporządzanie dokumentacji produkcji polowej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: produkcja roślinna,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

jestem osobą kreatywną, sumienną, dyspozycyjną, posiadam szeroką wiedzę z zakresu chowu i hodowli zwierząt zdobytą w czasie studiowania jak również praktyk, łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi,

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Rozwijanie zdolności i zdobywanie doświadczenia w branży rolniczej.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie w pracy przy zwierzętach gospodarskich. Mam szeroką wiedzę z zakresu żywienia zwierząt, ich chowu i hodowli, wszechstronną wiedzę o koniach, ich potrzebach i behawiorze (mam własne konie). Zwierzęta są moją pasją odkąd pamiętam. Miłością do nich zaraziła mnie moja mama, która była weterynarzem. Połowę swojego życia spędziłam w lecznicy dla zwierząt, drugą połowę przy koniach, psach i kotach. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej. Jestem kreatywna, pomysłowa, otwarta na ludzi, lubię wyzwania.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy