Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam blisko 3 lata doświadczenia pracy w księgowości. W tym czasie wyspecjalizowałam się w zakresie prawa podatkowego, międzynarodowych standardów rachunkowości oraz zasad rachunkowości zarządczej. Moją mocną stroną jest dokładność, staranność oraz potrzeba ciągłego doskonalenia.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr na kierunku ekonomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Główna Księgowa
Firma: Sanmet Sp. z o. o. Sp. k.
Obowiązki: - sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP), - odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym, - odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, - przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, - kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), - nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, - nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości - wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi - dokonywania wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych - dokonywania wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym. - oraz wiele innych czynności związanych z dokumentacją firmy.
1234 - 1234
Stanowisko: Księgowa
Firma: Sanmet Sp. z o. o. Sp. k.
Obowiązki: - sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP), - odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym, - odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, - przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, - kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), - nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, - nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
1234 - 1234
Stanowisko: pomoc księgowej
Firma: Biuro Rachunkowe s.c. Barbara Kołakowska, Franciszek Wiśniewski
Obowiązki: Czuwałam nad zgodnością dokumentacji z ustawą rachunkowości. Prawidłowo i terminowo sporządzałam deklarację PIT, VAT, JPK. Zapewniałam obsługę kadrowo- płacową klientów. Rozliczałam składki na PPE. Przygotowywałam akta osobowe dla pracowników klientów. Prowadziłam księgi handlowe klientów biura oraz księgi przychodów i rozchodów. Dbałam o bieżący kontakt i rozwój współpracy z klientami.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Księgowa,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Posiadam prawie 40-letnie doświadczenie w rolnictwie, ostatnio w zarządzaniu gospodarstwem 500-hektarowym. Szukam pracy jako zarządca gospodarstwa rolnego na terenie Polski północno-wschodniej.

Aleksy

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: Płatne praktyki/ staż

Dzień dobry. Z wykształcenia jestem inżynierem rolnictwa. Zawodowo pracowałam w wspólnym gospodarstwie rolnym. Szukam stażu , pracy w zakresie rolnictwa bądź ochrony środowiska. Jestem osobą komunikatywną, dążącą do podnoszenia swoich kwalifikacji. W trakcie studiów czynnie brałam udział w Kołach Naukowych oraz reprezentowałam uczelnie między innymi w Szepietowie na Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych.

Ewa Honorata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Przebojowa, nie bojąca się nowych wyzwań młoda kobieta. Komunikacja interpersonalna nie jest dla mnie żadnym problemem, jestem osobą asertywną potrafię wyrazić swoje zdanie , nie obrażając nikogo. Z łatwością nawiązuję kontakty, i z łatwością je utrzymuję. Celem zawodowym jest praca w rozwijającej się firmie, która pozwoli mi się rozwijać, i wykorzystywać już zdobytą wiedzę. Córka zaradnego, i osiągającego sukcesy Przedstawiciela Handlowego także w branży rolniczej, to od Niego nauczyłam się wszystkiego, to dzięki Niemu wiem jak łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi!

Justyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy