Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam blisko 3 lata doświadczenia pracy w księgowości. W tym czasie wyspecjalizowałam się w zakresie prawa podatkowego, międzynarodowych standardów rachunkowości oraz zasad rachunkowości zarządczej. Moją mocną stroną jest dokładność, staranność oraz potrzeba ciągłego doskonalenia.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr na kierunku ekonomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Główna Księgowa
Firma: Sanmet Sp. z o. o. Sp. k.
Obowiązki: - sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP), - odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym, - odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, - przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, - kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), - nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, - nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości - wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi - dokonywania wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych - dokonywania wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym. - oraz wiele innych czynności związanych z dokumentacją firmy.
1234 - 1234
Stanowisko: Księgowa
Firma: Sanmet Sp. z o. o. Sp. k.
Obowiązki: - sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP), - odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym, - odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, - przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, - kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), - nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, - nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
1234 - 1234
Stanowisko: pomoc księgowej
Firma: Biuro Rachunkowe s.c. Barbara Kołakowska, Franciszek Wiśniewski
Obowiązki: Czuwałam nad zgodnością dokumentacji z ustawą rachunkowości. Prawidłowo i terminowo sporządzałam deklarację PIT, VAT, JPK. Zapewniałam obsługę kadrowo- płacową klientów. Rozliczałam składki na PPE. Przygotowywałam akta osobowe dla pracowników klientów. Prowadziłam księgi handlowe klientów biura oraz księgi przychodów i rozchodów. Dbałam o bieżący kontakt i rozwój współpracy z klientami.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Księgowa,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: Inżynier

Witam. Od urodzenia mieszkam na wsi dlatego rolnictwo jest mi doskonale znane zarówno z praktycznego punktu widzenia, jak również teoretycznego po ukończeniu Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej na Politechnice Białostockiej. Interesuje mnie mechanizacja i automatyzacja przemysłu rolniczego, rolnictwo zrównoważone, nawożenie, jak również żywienie zwierząt. Jestem osobą otwartą, lubiącą wyzwania, pracowitą i sumienną. Szukam pracy związanej z moim wykształceniem i upodobaniami, w której mógłbym realizować się.

Edwin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: dla absolwenta Agronomii

Jestem absolwentem specjalności Agronomia na UP w Lublinie. Studia ukończyłem z wynikiem dobrym. Praca w rolnictwie daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Mam mocny i odporny na stres charakter, a czynności których się podejmuje wykonuje z należytą sumiennością i precyzją. Jestem osobą elastyczną i dynamiczną, a praca w zespole nie stanowi problemu.

Filip

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Obecnie jestem studentem ostatniego roku Techniki Rolniczej i Leśnej w warszawskiej SGGW. Przez cały okres studiów aktywnie działałem w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim "SOLIDEO", przez dwa lata kierowałem sekcją PR koła terenowego przy SGGW. Jestem kontaktowy, zorganizowany i zdyscyplinowany. Wyznaczam sobie cele i dążę do ich realizacji. Potrafię pracować w zespole, a również zorganizować i pokierować grupą ludzi. Praktyka zawodowa była dla mnie lekcją i doświadczeniem porównania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz formą kształtowania własnej osobowości.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy