Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, studiowałem kierunek Technologia żywności i żywienie człowieka na wydziale Rolnictwa i Biotechnologii. Wcześniej kształciłem się również w kierunku Technologi żywności w Technikum im. Marii Karłowskiej w Żninie.


O MNIE

Posiadam książeczkę Sanepidowska Komunikatywność, Łatwość nawiązywania nowych kontaktów Posiadam umiejętności pracy w grupie, Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość systemów operacyjnego Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 Windows 8.1 i Windows 10, Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Jestem otwartość na uczenie się i stały rozwój, Muzyka, film, sport.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Średnia
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: c
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywności i żywienie człowieka - specjalizacja Technologia produktów roślinnych i żywienie człowieka
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywności i żywienie człowieka - specjalizacja Rolno spożywcza

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Technolog żywności / kontroler jakości,
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko:

Jestem studentką trzeciego roku Zootechniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. W związku z systemem nauczania (studia niestacjonarne) dodatkowo zdobywam praktykę zawodową. Podczas mojego 1,5 rocznego doświadczenia w pracy nauczyłam się słuchać i rozumieć drugiego człowieka, rozwiązywać jego problemy, służyć dobrą radą. Niestraszna mi także opieka nad zwierzętami. Z pasją i zaangażowaniem wspieram gospodarstwo rodziców angażując się w przetwórstwo i sprzedaż produktów odzwierzęcych. Jestem osobą młodą i ambitną, chętnie nabywającą i wykorzystującą zdobyte umiejętności w pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B, bezproblemowo poruszam się w zagadnieniach technologicznych. Szczególnie interesuje mnie problematyka chowu i hodowli drobiu, poprawa dobrostanu tych zwierząt i ulepszanie jakości pozyskiwanego surowca.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Obecnie jestem studentką 4 roku zootechniki. Podejmę prace lub staż w tym zawodzie. Nie mam jeszcze doświadczenia ale bardzo chciałabym je zdobyc.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Z wykształcenia jestem inżynierem zootechnikiem, ubiegłoroczną absolwentką Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, rzetelną i posiadam zdolność szybkiego uczenia się. Doskonale radzę sobie z obsługą komputera. Dodatkowym atutem jest pełna dyspozycja. Oprócz wykształcenia zootechnicznego, posiadam również dyplom technika ekonomisty. Pięcioletnia nauka w Liceum Ekonomicznym pozwoliła wykształcić we mnie takie cechy jak sumienność i dokładność. Przez okres studiów w miesiącach letnich przez 3 lata z rzędu pracowałam jako inspektor terenowy- kierownik zespołu dla podwykonawców kontroli zleconych przez ARiMR. Byłam odpowiedzialna za odpowiednią organizację przeprowadzanych kontroli oraz sporządzania protokołów z czynności kontrolnych. W miesiącach wrzesień-listopad zeszłego roku pracowałam jako zootechnik na fermie trzody chlewnej w Wohyniu w województwie lubelskim. Dzięki tej pracy miałam okazję porównać wiedzę zdobytą podczas studiów, a rzeczywistą specyfiką pracy w zawodzie zootechnika.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy