Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą odpowiedzialną i chętną do nauki. Potrafię właściwie organizować swoje stanowisko i czas pracy. Łatwo nawiązuję pozytywne relacje z osobami w róznym wieku.


O MNIE

Poszukuję pracy w Lublinie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Słaba

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: doktor nauk rolniczych w zakresie: botanika stosowana
Nazwa szkoły: A
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Analiza pyłkowa produktów pszczelich, badania biologii kwitnienia roślin, nauczanie botaniki i fizjologii roślin studentów różnych kierunków. Analiza danych i ich opracowanie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister ochrony środowiska
Nazwa szkoły: k
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Pełen zakres zagadnień biologicznych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: nauczyciel
Firma: Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus
Obowiązki: Nauczanie materiałoznastwa roślinnego i nieroślinnego. Udział w komisjach egzaminacyjnych jako zastępca kierownika ośrodka egzaminacyjnego i przewodnicząca komisji oraz organizacja egzaminów zewnętrznych. Opiekun grup semestralnych. Przygotowanie pełnej dokumentacji dydaktycznej.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód: NIE
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: dowolne,
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem osobą odpowiedzialną i rzetelną. Posiadam umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów zadań. Łatwo dostosowuję się do nowych warunków. Potrafię pracować w zespole i z zespołem. Potrafię zareagować właściwie zarówno w sytuacji konfliktowej, jak i wzbudzić zainteresowanie u potencjalnego klienta W pracy szukam wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego. Mogę świadomie napisać, że jestem osobą, która do takiej pracy się nadaje. Chętnie postaram się przekonać Państwa o tym podczas bezpośredniej rozmowy. Jestem przekonany, że uda mi się Państwu udowodnić, że firma skorzysta na współpracy ze mną

Arkadiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Stanowisko: doraca rolniczy

Za moją osobą przemawia wykształcenie zootechniczne, dzięki któremu zapoznałam się z zagadnieniami związanymi z hodowlą i żywieniem zwierząt gospodarskich. Po skończonych studiach odbyłam staż w Terenowym Zespole Doradców w Drawsku Pomorskim na stanowisku doradca rolniczy. Pracując jako doradca rolniczy zapoznałam się z zagadnieniami związanymi z doradztwem rolniczym. Nauczyłam się kontaktu z klientem, wykazałam się umiejętnościami prowadzenia rozmowy. Dodam, że z łatwością pozyskuję informację przez telefon i internet, wykazując się przy tym samodzielnością. Odznaczam się także umiejętnościami pracy w grupie. Podejmując pracę wykazuje duże zaangażowanie w wykonywane przeze mnie zadania, realizując je w 100%. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania i odznaczam się dobrymi zdolnościami adaptacyjnymi.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Inżynier - PWSZ w Chełmie

Artur

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy