Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą odpowiedzialną i chętną do nauki. Potrafię właściwie organizować swoje stanowisko i czas pracy. Łatwo nawiązuję pozytywne relacje z osobami w róznym wieku.


O MNIE

Poszukuję pracy w Lublinie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Słaba

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: doktor nauk rolniczych w zakresie: botanika stosowana
Nazwa szkoły: A
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Analiza pyłkowa produktów pszczelich, badania biologii kwitnienia roślin, nauczanie botaniki i fizjologii roślin studentów różnych kierunków. Analiza danych i ich opracowanie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister ochrony środowiska
Nazwa szkoły: k
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Pełen zakres zagadnień biologicznych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: nauczyciel
Firma: Zaoczna Policealna Szkoła Cosinus
Obowiązki: Nauczanie materiałoznastwa roślinnego i nieroślinnego. Udział w komisjach egzaminacyjnych jako zastępca kierownika ośrodka egzaminacyjnego i przewodnicząca komisji oraz organizacja egzaminów zewnętrznych. Opiekun grup semestralnych. Przygotowanie pełnej dokumentacji dydaktycznej.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód: NIE
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: dowolne,
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Posiadam wykształcenie wyższe. Praktyka i wiedza zdobyta na studiach pozwoliły mi ukończyć je z dobrym wynikiem. Jestem osobą energiczną, szybko się uczącą. Zawsze spełniam stawiane mi oczekiwania. Jestem osobą ambitną, kreatywną, ale -trzeźwym okiem patrzącą na świat. Lubię pracę zespołową, ale również sprawdzam się w pracy indywidualnej. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Jestem otwarty na nowe doświadczenia oraz konsekwentny w działaniu.

Sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Lekarz weterynarii z rocznym stażem pracy na samodzielnym stanowisku(małe i duże zwierzęta). Jestem młodą energiczną osobą o nieograniczonych możliwościach. Poszukuję pracy na terenie woj.lubelskiego w charakterze lekarza weterynarii lub stanowiska pokrewne np. doradca żywieniowy.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku rolnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Posiadam szeroką wiedzę merytoryczną z zakresu studiów przydatną w państwa firmie. Jestem osobą pracowitą i sumienną lubię podejmować nowe wyzwania.Posiadam prawo jazdy kat,B w komunikatywnym stopniu znam język angielski i rosyjski.

karol

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy