Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem studiów dziennych kierunku Rolnictwo na Wydziale Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.


O MNIE

Prawo jazdy Kategorii C + kurs na przewóz rzeczy. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point). Interesuję się zagadnieniami związanymi z rolnictwem oraz sadownictwem (Praca w gospodarstwie rodziców), nowinkami dotyczącymi sprzętu rolniczego, uprawy roślin.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie Mazowieckiej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum Profilowane: Zarządzanie Informacja
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Rolniczy Kierunek: Rolnictwo Specjalność: Agronomia Specjalizacja: Szczegółowa Uprawa Roślin i Roli

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Gospodarstwo Rolne Zofia i Tomasz Frieske Scholastykowo 33 k/Człuchowa
Obowiązki: Praktyki w gospodarstwie rolnym o powierzchni 1500ha, uprawy: rzepak ozimy, jęczmień jary, pszenica ozima, ziemniaki. Pomoc w pracach polowych(uprawy pożniwne, przedsiewne, siew, opryskiwanie). Poznawanie różnych systemów uprawy oraz organizacji pracy w gospodarstwie.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: HODOWLA ROSLIN STRZELCE Sp. z o. o. Grupa IHAR oddział Małyszyn
Obowiązki: Praca w laboratorium, pomoc przy hodowli rzepaku ozimego oraz pszenżyta, zapoznawanie się z nowymi odmianami rzepaku oraz pszenżyta.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem absolwentką ogrodnictwa. Od ponad dwóch lat pracuję w Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Jestem osobą pracowitą, szybko się uczę, posiadam umiejętności zarówno pracy w grupie jak i indywidualnej. Jestem obowiązkowa, punktualna i uczciwa. Potrafię samodzielnie rozwiązywać problemy i podejmować decyzję.

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: Praconik administracji /HR

Szanowni Państwo, Pracując ponad 15 lat w różnych branżach zdobyłam doświadczenie w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, zarządzania zespołem ludzi , a także pracy na stanowiskach samodzielnych. Poznałam także funkcjonowanie takich działów jak dział handlowy, ekspedycja, dział kadr i szkoleń. Praca, którą wykonywałam wymagała ode mnie dużej samodzielności, odpowiedzialności, a także umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy oraz dostosowywania się do zaistniałych sytuacji. Umiejętność analitycznego myślenia pozwoliły mi sprostać oczekiwaniom moich pracodawców. Moje doświadczenie zostało ugruntowane licznymi szkoleniami wewnętrznymi z zakresu obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, administracji biura. Specyfika pracy nauczyła mnie odporności na stres, siły przebicia oraz bycia osobą ambitną i energiczną w działaniu. Ze względu na moje zainteresowania ZZL, HR i umiejętnościami interpersonalnymi, chciałabym zmienić pracę na taką która stanie się dla mnie nowym wyzwaniem i będzie wymagać ode mnie dużej inicjatywy, zaangażowania oraz dawać szerokie perspektywy rozwoju. Jestem przekonana, że moje doświadczenie oraz kwalifikacje będą dla Państwa przydatne. W przypadku niewystarczających kwalifikacji jestem gotowa do ich podniesienia oraz odbycia dodatkowych szkoleń także poza miejscem mojego zamieszkania. z poważaniem Marlena Kłąb

Marlena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Absolwentka Politechniki Łódzkiej Studentka Uniwersytetu Łódzkiego Moim głównym zainteresowaniem naukowym jest otrzymywanie biomasy oraz biopaliw etanolowych z Lemna minor, które mogą zostać wykorzystywane, np. w wytwarzaniu ciepła w elektrociepłowniach. Społeczeństwo potrzebuje alternatyw w wytwarzaniu energii w konsekwencji nowych paliw, które będą przyjaźniejsze środowisku. Rzęsa wodna jest około 6 razy lepiej wydajniejsza niż dotychczas wykorzystywana kukurydza pod względem produkcji skrobi. Otrzymana skrobia w późniejszych etapach jest przekształcana w biopaliwo etanolowe, które może wykorzystywać wcześniejszą linię produkcyjną przy przerobie skrobi kukurydzianej. Uprawa samej rzęsy jest bardzo prosta, nie wymaga wycinki drzew czy żyznych gleb, które mogą być przeznaczone na uprawę innej roślinności.

Kinga

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy