Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na którym ukończyłam dwa kierunki studiów: architekturę krajobrazu oraz ogrodnictwo. Obecnie kontynuuję naukę na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na studiach doktoranckich z dziedziny ogrodnictwa. Sumiennie wywiązuję się ze wszelkich obowiązków, jakie należą do doktoranta oraz dbam o swój rozwój naukowy. W trakcie trwania studiów doktoranckich czynnie uczestniczyłam w wielu krajowych jak i zagranicznych konferencjach naukowych. W trakcie trwania czterech lat studiów doktoranckich opublikowałam wiele prac naukowych. Ponadto aktywnie uczestniczyłam w wielu wydarzeniach mających na celu promocję Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Dodatkowo reprezentuję Katedrę Ogrodnictwa na wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Maszewie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Maszewie, gdzie, od czterech lat, przeprowadzam warsztaty oraz zajęcia kreatywne z dziećmi. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, dążącą do osiągnięcia zamierzonego celu. Potrafię szybko się uczyć, lubię podejmować wyzwania i nabywać nowe umiejętności.


O MNIE

Ukończone kursy: Seminarium BLS/AED; Systemy tarasowe i dachy zielone Sopranature. Działalność w Polskim Towarzystwie Nauk Ogrodniczych (2014-do chwili obecnej).

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Średnia

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Ogrodnictwa
Nazwa szkoły: T
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Przygotowanie do pracy w gospodarstwach specjalistycznych, instytutach badawczych, ośrodkach badawczo-rozwojowych, jednostkach doradczych i jednostkach upowszechniania wiedzy ogrodniczej, instytucjach związanych z kształtowaniem i konserwacją terenów zieleni oraz z prowadzeniem gospodarstwa ogrodniczego.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Architekt Krajobrazu
Nazwa szkoły: E
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Umiejętności wykonywania prac inwentaryzacyjnych i kształtowania obiektów architektury krajobrazu, oceny szaty roślinnej takich obiektów; wykonywanie projektów zagospodarowania, budowy i pielęgnowania obiektów architektury krajobrazu; kierowanie i nadzór nad robotami realizacyjnymi i pielęgnacyjnymi w obiektach architektury krajobrazu; współpraca z innymi specjalistami uczestniczącymi w projektowaniu, budowie i pielęgnowaniu obiektów architektury krajobrazu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia doktoranckie - OGRODNICTWO
Nazwa szkoły: B
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rozmnażanie roślin cebulowych poprzez sadzonki liściowe. Ponadto wykonywanie innych prac badawczych związanych z uprawą, rozmnażaniem oraz przechowywaniem roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dekorator wnętrz
Nazwa szkoły:
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Odpowiadanie za projektowanie i realizowanie wystroju wnętrz różnego rodzaju; ustalanie szczegółów zlecenia z klientem, uwzględniając przeznaczenie danej dekoracji i jego indywidualne preferencje; tworzenie wstępnych projektóe wraz z kosztorysem jego realizacji.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantka
Firma: Gospodarstwo Ogrodniczo Rolne M. Klimaszewska-Wraga w Dołujach
Obowiązki: Poznałam ogólne zasady funkcjonowania gospodarstwa. Poznałam metody uprawy gatunków roślin ozdobnych uprawianych w danym gospodarstwie i ich zastosowanie. Zapoznałam się również z aktualnymi środkami ochrony roślin (regulatory wzrostu) i herbicydami stosowanymi w uprawie roślin ozdobnych. Poznałam sposoby przechowywania materiału rozmnożeniowego w gospodarstwie jak i budowę przechowalni.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantla
Firma: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Obowiązki: Pracowałam w zespole. Zapoznałam się z nowoczesnymi technologiami produkcji ogrodniczej jak i również z uprawą roślin pod osłonami i na polu. Pielęgnowałam uczelniane kolekcje roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantka
Firma: Kotwas&Cyranowicz Architektura krajobrazu S.C. Szczecin
Obowiązki: Zapoznałam się z metodami projektowania obiektów architektury krajobrazu i sporządzania odpowiedniej dokumentacji projektowej. Opanowałam metodyki prowadzenia szczegółowych prac inwentaryzacyjnych i projektowych. Poznałam w sposób kompleksowy zasady organizacyjne i prawne funkcjonowania firmy. Poznałam istniejące w danym regionie zasady ochrony i kształtowania krajobrazu z uwzględnieniem jego wartości kulturowych i przyrodniczych. Wykonywałam inwentaryzację terenu Zabytkowego Dworku znajdującego się w miejscowości Dobra Szczecińska oraz wykonałam wstępną koncepcję zagospodarowania terenu tego obiektu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik biurowy / Specjalista,
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Dzień Dobry, Jestem osobą aktywną,niepalącą, abstynent, chętnie podejmującą wyzwania, szybko się uczę teorii i praktyki, potrafię współpracować z innymi, posiadam prawo jazdy kategorii A,B,C, uprawnienia do obsługi HDS bez ograniczenia tonażowego. Chętnie podejmę pracę w gospodarstwie rolnym przy obsłudze sprzętu, maszyn w odległości do 80 km od miejsca zamieszkania. Jeśli poszukujecie Państwo osoby godnej zaufania, rzetelnej i dokładnej to chętnie podejmę pracę.

Arkadiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Witam. Posiadam prawojazdy A,B,T, uprawnienia na wózki widłowe(5lat praktyki).Pracowałem w Szwecji, Niemczech na ciągnikach rolniczych tj:Lamborgini,Samme,John Deere,Valtra,Volvo,oraz na ładowarkach czołowych.Obsługiwałem dojarnie tj: Allfa Laval oraz westfalia (rybia ośc). Posiadam aktualne psychotesty oraz badania lekarskie.Posiadam uprawnienia strażaka.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

witam serdecznie, 25 czerwca 2012 roku, zakończyłam studia magisterskie na kierunku Ochrona Środowiska, na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie (pracę dyplomową inżynierską i magisterską broniłam w katedrze mikrobiologii Uniwersytetu - posiadam bardzo dobre przygotowanie laboratoryjne), ponadto kończę studia podyplomowe Technik Żywienia z elementami gospodarstwa domowego, również na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jestem osobą dyspozycyjną, punktualną oraz godną zaufania. Potrafię pracować samodzielnie oraz bez problemu odnajduje się w zespole. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Moje doświadczenie zawodowe jest niewielkie (praca sezonowa jako ekspedientka / sprzedawczyni, praktyka w Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków w mojej gminie Sułkowice, praca w laboratorium mikrobiologii na rzecz uczelni), mogę zapewnić, że powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie i dokładnie. Jestem osobą ambitną, pracowitą i otwartą na nowe doświadczenia, wyzwania. Posiadam prawo jazdy kategorii B (z 5-letnią praktyką). Obsługę komputera, pakietu MS Office i internetu mam opanowane w stopniu bardzo dobrym.

Barbara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy