Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na którym ukończyłam dwa kierunki studiów: architekturę krajobrazu oraz ogrodnictwo. Obecnie kontynuuję naukę na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na studiach doktoranckich z dziedziny ogrodnictwa. Sumiennie wywiązuję się ze wszelkich obowiązków, jakie należą do doktoranta oraz dbam o swój rozwój naukowy. W trakcie trwania studiów doktoranckich czynnie uczestniczyłam w wielu krajowych jak i zagranicznych konferencjach naukowych. W trakcie trwania czterech lat studiów doktoranckich opublikowałam wiele prac naukowych. Ponadto aktywnie uczestniczyłam w wielu wydarzeniach mających na celu promocję Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Dodatkowo reprezentuję Katedrę Ogrodnictwa na wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Maszewie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Maszewie, gdzie, od czterech lat, przeprowadzam warsztaty oraz zajęcia kreatywne z dziećmi. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, dążącą do osiągnięcia zamierzonego celu. Potrafię szybko się uczyć, lubię podejmować wyzwania i nabywać nowe umiejętności.


O MNIE

Ukończone kursy: Seminarium BLS/AED; Systemy tarasowe i dachy zielone Sopranature. Działalność w Polskim Towarzystwie Nauk Ogrodniczych (2014-do chwili obecnej).

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Średnia

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Ogrodnictwa
Nazwa szkoły: T
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Przygotowanie do pracy w gospodarstwach specjalistycznych, instytutach badawczych, ośrodkach badawczo-rozwojowych, jednostkach doradczych i jednostkach upowszechniania wiedzy ogrodniczej, instytucjach związanych z kształtowaniem i konserwacją terenów zieleni oraz z prowadzeniem gospodarstwa ogrodniczego.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Architekt Krajobrazu
Nazwa szkoły: E
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Umiejętności wykonywania prac inwentaryzacyjnych i kształtowania obiektów architektury krajobrazu, oceny szaty roślinnej takich obiektów; wykonywanie projektów zagospodarowania, budowy i pielęgnowania obiektów architektury krajobrazu; kierowanie i nadzór nad robotami realizacyjnymi i pielęgnacyjnymi w obiektach architektury krajobrazu; współpraca z innymi specjalistami uczestniczącymi w projektowaniu, budowie i pielęgnowaniu obiektów architektury krajobrazu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia doktoranckie - OGRODNICTWO
Nazwa szkoły: B
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rozmnażanie roślin cebulowych poprzez sadzonki liściowe. Ponadto wykonywanie innych prac badawczych związanych z uprawą, rozmnażaniem oraz przechowywaniem roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dekorator wnętrz
Nazwa szkoły:
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Odpowiadanie za projektowanie i realizowanie wystroju wnętrz różnego rodzaju; ustalanie szczegółów zlecenia z klientem, uwzględniając przeznaczenie danej dekoracji i jego indywidualne preferencje; tworzenie wstępnych projektóe wraz z kosztorysem jego realizacji.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantka
Firma: Gospodarstwo Ogrodniczo Rolne M. Klimaszewska-Wraga w Dołujach
Obowiązki: Poznałam ogólne zasady funkcjonowania gospodarstwa. Poznałam metody uprawy gatunków roślin ozdobnych uprawianych w danym gospodarstwie i ich zastosowanie. Zapoznałam się również z aktualnymi środkami ochrony roślin (regulatory wzrostu) i herbicydami stosowanymi w uprawie roślin ozdobnych. Poznałam sposoby przechowywania materiału rozmnożeniowego w gospodarstwie jak i budowę przechowalni.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantla
Firma: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Obowiązki: Pracowałam w zespole. Zapoznałam się z nowoczesnymi technologiami produkcji ogrodniczej jak i również z uprawą roślin pod osłonami i na polu. Pielęgnowałam uczelniane kolekcje roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantka
Firma: Kotwas&Cyranowicz Architektura krajobrazu S.C. Szczecin
Obowiązki: Zapoznałam się z metodami projektowania obiektów architektury krajobrazu i sporządzania odpowiedniej dokumentacji projektowej. Opanowałam metodyki prowadzenia szczegółowych prac inwentaryzacyjnych i projektowych. Poznałam w sposób kompleksowy zasady organizacyjne i prawne funkcjonowania firmy. Poznałam istniejące w danym regionie zasady ochrony i kształtowania krajobrazu z uwzględnieniem jego wartości kulturowych i przyrodniczych. Wykonywałam inwentaryzację terenu Zabytkowego Dworku znajdującego się w miejscowości Dobra Szczecińska oraz wykonałam wstępną koncepcję zagospodarowania terenu tego obiektu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik biurowy / Specjalista,
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Szanowni Państwo, Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowywaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Na poprzednich stanowiskach wykazywałam się znakomitą znajomością produktów, sumiennością oraz zaangażowaniem w powierzone mi zadania. Udowadniałam pracodawcom iż jestem solidnym i rzetelnym pracownikiem. Jestem osobą niezwykle kreatywną z niesamowitymi zdolnościami organizacyjnymi. Ponadto poprzednie stanowiska wymagały ode mnie wyjątkowej samodzielności w realizacji działań. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, zdecydowanie, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina oraz systematyczność i samodzielność. Posiadam wyjątkowe zdolności interpersonalne, w związku z czym uważam się za idealnego pracownika i stanowię doskonała wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami jak i współpracownikami. Wyrażam głęboką nadzieję, że niebawem osobiście będę mogła zaprezentować swoje profesjonalne podejście do oferowanej przez Państwa pracy i udowodnić, że atuty wymienione powyżej mają odniesienie w rzeczywistości.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Zootechnik / Przedstwaiciel handlowy

Nazywam się Piotr Kopczyński, posiadam wykształcenie wyższe, zootechniczne. Pragnę związać się z firmą , której pozycja na rynku jest ugruntowana. Myślę poważnie o swojej przyszłości i dlatego poszukuję miejsca w Państwa firmie. Jestem bardzo komunikatywny, otwarty, cenię sobie szczerość. Bez problemu odnajduję się także w pracy indywidualnej. Wyznaczam sobie wysokie cele. Nie boję się żadnych wyzwań, nie ma dla mnie zadań niewykonalnych. Podejmuję się każdego zadania, bez względu na czas i siły potrzebne do jego realizacji. Nie ulegam słabościom, dlatego też nie mam żadnych nałogów. Otwarcie przyznaję się do błędów, nie potrafię się z nimi pogodzić, dlatego też zawsze szukam możliwości naprawy. Zawsze kończę to, czego się podjąłem, więc nie wyznaczam sobie zamkniętych godzin pracy. Pracę kończę wtedy, gdy wykonam powierzone mi zadanie. Chętnie nabywam nowych doświadczeń. Przedstawione powyżej argumenty nie są jedynymi przemawiającymi za moją kandydaturą, dlatego chętnie spotkam się i przedstawię pozostałe. Posiadam prawo jazdy Kat. B,

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, elastyczność, otwartość, punktualność,dynamizm w powierzonych obowiązkach,entuzjazm.Bardzo dobra znajomość rynku rolnego w Polsce oraz pozyskiwania środków z UE

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy