Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na którym ukończyłam dwa kierunki studiów: architekturę krajobrazu oraz ogrodnictwo. Obecnie kontynuuję naukę na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na studiach doktoranckich z dziedziny ogrodnictwa. Sumiennie wywiązuję się ze wszelkich obowiązków, jakie należą do doktoranta oraz dbam o swój rozwój naukowy. W trakcie trwania studiów doktoranckich czynnie uczestniczyłam w wielu krajowych jak i zagranicznych konferencjach naukowych. W trakcie trwania czterech lat studiów doktoranckich opublikowałam wiele prac naukowych. Ponadto aktywnie uczestniczyłam w wielu wydarzeniach mających na celu promocję Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Dodatkowo reprezentuję Katedrę Ogrodnictwa na wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Maszewie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Maszewie, gdzie, od czterech lat, przeprowadzam warsztaty oraz zajęcia kreatywne z dziećmi. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, dążącą do osiągnięcia zamierzonego celu. Potrafię szybko się uczyć, lubię podejmować wyzwania i nabywać nowe umiejętności.


O MNIE

Ukończone kursy: Seminarium BLS/AED; Systemy tarasowe i dachy zielone Sopranature. Działalność w Polskim Towarzystwie Nauk Ogrodniczych (2014-do chwili obecnej).

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Średnia

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Ogrodnictwa
Nazwa szkoły: T
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Przygotowanie do pracy w gospodarstwach specjalistycznych, instytutach badawczych, ośrodkach badawczo-rozwojowych, jednostkach doradczych i jednostkach upowszechniania wiedzy ogrodniczej, instytucjach związanych z kształtowaniem i konserwacją terenów zieleni oraz z prowadzeniem gospodarstwa ogrodniczego.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Architekt Krajobrazu
Nazwa szkoły: E
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Umiejętności wykonywania prac inwentaryzacyjnych i kształtowania obiektów architektury krajobrazu, oceny szaty roślinnej takich obiektów; wykonywanie projektów zagospodarowania, budowy i pielęgnowania obiektów architektury krajobrazu; kierowanie i nadzór nad robotami realizacyjnymi i pielęgnacyjnymi w obiektach architektury krajobrazu; współpraca z innymi specjalistami uczestniczącymi w projektowaniu, budowie i pielęgnowaniu obiektów architektury krajobrazu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia doktoranckie - OGRODNICTWO
Nazwa szkoły: B
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rozmnażanie roślin cebulowych poprzez sadzonki liściowe. Ponadto wykonywanie innych prac badawczych związanych z uprawą, rozmnażaniem oraz przechowywaniem roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dekorator wnętrz
Nazwa szkoły:
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Odpowiadanie za projektowanie i realizowanie wystroju wnętrz różnego rodzaju; ustalanie szczegółów zlecenia z klientem, uwzględniając przeznaczenie danej dekoracji i jego indywidualne preferencje; tworzenie wstępnych projektóe wraz z kosztorysem jego realizacji.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantka
Firma: Kotwas&Cyranowicz Architektura krajobrazu S.C. Szczecin
Obowiązki: Zapoznałam się z metodami projektowania obiektów architektury krajobrazu i sporządzania odpowiedniej dokumentacji projektowej. Opanowałam metodyki prowadzenia szczegółowych prac inwentaryzacyjnych i projektowych. Poznałam w sposób kompleksowy zasady organizacyjne i prawne funkcjonowania firmy. Poznałam istniejące w danym regionie zasady ochrony i kształtowania krajobrazu z uwzględnieniem jego wartości kulturowych i przyrodniczych. Wykonywałam inwentaryzację terenu Zabytkowego Dworku znajdującego się w miejscowości Dobra Szczecińska oraz wykonałam wstępną koncepcję zagospodarowania terenu tego obiektu.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantla
Firma: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Obowiązki: Pracowałam w zespole. Zapoznałam się z nowoczesnymi technologiami produkcji ogrodniczej jak i również z uprawą roślin pod osłonami i na polu. Pielęgnowałam uczelniane kolekcje roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykantka
Firma: Gospodarstwo Ogrodniczo Rolne M. Klimaszewska-Wraga w Dołujach
Obowiązki: Poznałam ogólne zasady funkcjonowania gospodarstwa. Poznałam metody uprawy gatunków roślin ozdobnych uprawianych w danym gospodarstwie i ich zastosowanie. Zapoznałam się również z aktualnymi środkami ochrony roślin (regulatory wzrostu) i herbicydami stosowanymi w uprawie roślin ozdobnych. Poznałam sposoby przechowywania materiału rozmnożeniowego w gospodarstwie jak i budowę przechowalni.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik biurowy / Specjalista,
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem osobą zorganizowaną i energiczną. Potrafię skutecznie pracować samodzielnie jak i w zespole. Jestem otwarta na nowe wyzwania. Należę do osób punktualnych i konsekwentnych. Dążę do realizacji powierzonych mi zadań. Szukam pracy na stałe.

Renata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Posiadam wiedzę i doświadczenie pracy w rolnictwie i leśnictwie.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Doskonale sprawdzam się w pracy zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku. Potrafię prowadzić negocjacje handlowe, profesjonalnie zarządzać zespołem pracowników oraz rozwiązywać trudne sytuacje związane z relacjami międzyludzkimi. Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, mobilną i w pełni dyspozycyjną. Nie boję się trudnych wyzwań związanych z pracą na samodzielnym stanowisku, w tym pracy pod dużym obciążeniem związanym ze stresem.

Krystian

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy