Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Student rolnictwa SGGW, przyszły inżynier (obrona w lutym), znajomość rolnictwa bardzo dobra, dobra orientacja w środkach ochrony roślin i nawozach
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

rosyjski - Słaba
angielski - Średnia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: stażysta
Firma: PROcam


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: obojętne ,
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Jestem osobą młodą, energiczną, przebojową, ale jednocześnie odpowiedzialną i rzetelną, z entuzjazmem traktującą nowe wyzwania. Posiadam bogate doświadczenie w nowoczesnym żywieniu zwierząt, które zdobyłam w trakcie praktyki zagranicznej na dużej, doskonale prosperującej fermie bydła mlecznego w Niemczech. Dzięki dogłębnej znajomości praktycznej strony produkcji zwierzęcej, zapoznałam się z różnorodnymi środkami żywienia zwierząt. W trakcie swojego różnorodnego doświadczenia zawodowego stałam się osobą samodzielną w działaniu, potrafiącą także współpracować zespole. Praca ze zwierzętami nauczyła mnie kreatywności w rozwiązywaniu problemów, dynamicznego przystosowywania się do nowych sytuacji oraz otwartości na innowacyjne rozwiązania. Doskonale organizuję swoją pracę, dzięki bardzo dobrej komunikacji interpersonalnej oraz łatwości w nawiązywaniu owocnych i trwałych relacji z ludźmi. Potrafię wnikliwie analizować dane pochodzące z różnych źródeł i syntetycznie przedstawiać informacje z nich pochodzące. Posiadam umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych. Zdobyłam staranne, wyższe wykształcenie zootechniczne o specjalizacji żywienie zwierząt, które daje ogromną wiedzę w tym zakresie. Studia ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując średnią ocen 4,75. Dwukrotnie otrzymałam nagrodę rektorską za najlepsze wyniki w nauce. Ponadto dysponuję prawem jazdy kat. B z 2-letnią praktyką w prowadzeniu samochodów różnych marek i modeli. Cechuje mnie umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office oraz specjalistycznych programów żywieniowych. Płynnie posługuję się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie. Pragnę podkreślić, że jestem ambitna i zorientowana na sukces. Łatwo i szybko się uczę. Wytrwale dążę do wyznaczonego celu.

Urszula

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Posiadam wyższe wykształcenie rolnicze, teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia zabiegów agrotechnicznych i agrochemicznych, znajomość nowoczesnych metod uprawy z zastosowaniem biologicznych metod dotyczących poprawy żyzności gleby i wykorzystania przez rośliny jej zasobów mineralnych. Posiadam umiejętność planowania i zarządzania w przedsiębiorstwie oraz zarządzania pracownikami i motywowania ich w pracy. Potrafię prowadzić całą dokumentację w przedsiębiorstwie rolnym, łącznie z dokumentacją dotyczącą produkcji zwierzęcej. Nie są mi obce zagadnienia techniczne związane z eksploatacją oraz bieżącymi naprawami maszyn i urządzeń. Posiadam też wiedzę z zakresu materiałów budowlanych i ich prawidłowego wykorzystania w bieżących remontach.

Mirosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Lubię pracę pełną wyzwań, chętnie i z łatwością nabywam nowe umiejętności. Potwierdza to moje aktualne stanowisko- z braku pracy w zawodzie zatrudniłam się jako analityk finansowy. Doskonale poradziłam sobie z nowymi programami oraz zupełnie odmiennym rodzajem obowiązków. Jestem cierpliwa, dokładna, przy czym asertywna i uparta. Dobrze czuję się zarówno w grupie, jak i na samodzielnym stanowisku. Posiadam zdolności menadżerskie, a praca pod presją czasu nie jest dla mnie problemem. Potrafię podejmować samodzielne decyzje oraz brać za nie odpowiedzialność. Doskonale znajduję się w pracy laboratoryjnej, biurowej jak i polowej. Dobrze znam się na komputerze, szybko przyswajam nowe programy, doskonale poruszam się w internecie. Jestem czynnym, bezwypadkowym kierowcą. Dyspozycyjność oraz chęć podróży także jest moim dużym atutem.

Karolina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy