Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Obecnie jestem studentką VI (ostatniego) roku medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Swoją przyszłość zawodową wiążę z branżą zwierząt hodowlanych zwłaszcza trzody chlewnej i bydła , w związku z czym zależy mi na stałym wzbogacaniu doświadczenia w tej dziedzinie.


O MNIE

bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności Microsoft Word oraz Microsoft Excel) komunikatywność , umiejętność pracy w zespole,

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: lekarz weterynarii
Nazwa szkoły: U
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: weterynaria

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Agri Plus Sp. z o.o.
Obowiązki: Praktyka przy lek.wet. : -obserwacja stada - szczepienie na różyce - profilaktyka pośrednia i bezpośrednia
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Hodowla bydła mlecznego w Cieszymowie Wielkim
Obowiązki: Praktyka przy lek. wet.: - obchód stada, rutynowa wizyta u krów chorych tzw. szpital ( mierzenie temperatury, osłuchiwanie przedżołądków, podawanie NLPZ , antybiotyków) - obecność na hali udojowej, leczenie krów chorych na mastitis – podawanie leków dowymieniowo, - korekcja racic, badanie rektalne ( potwierdzenie ciąży, regulacja cyklu płciowego , leczenie patologii związanych z układem rozrodczym ) - biotransfer - szczepienie cieląt ( patogeny układu oddechowego ->podaż szczepionki donosowo) , na grzybicę - obchód u cieląt , sprawdzanie ilości przeciwciał siarowych w surowicy krwi cieląt po 48 h życia


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: NIE
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: lekarz weterynarii,
Region: Cała Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Cała Polska

Stanowisko: Technolog żywności, przedstawiciel handlowy

Jestem ambitny i zależy mi na rozwijaniu siebie i swoich umiejętności. Moim celem jest podjęcie pracy w organizacji, która umożliwi mi rozwój oraz dostarczy wielu wyzwań, co da mi możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania wiedzy.

Bogumił

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Cała Polska

Stanowisko: Kierownik gospodarstwa

W swoim działaniu opieram się na pracy zespołowej, elastyczności i orientacji na osiągnięcia. Posiadam wiedzę i umiejętności w zakresie organizacji produkcji rolnej gospodarstw wielkotowarowych w tym również przetwórstwa rolnego. Posiadam specjalistyczną wiedzę w zakresie agrotechniki podstawowych roślin uprawnych oraz zootechniki w chowie i hodowli bydła, trzody chlewnej, drobiu. Umiejętności stosowania zasad agrotechniki, w tym szczególnie na dużych powierzchniach plantacji w gospodarstwach wielkotowarowych oraz stosowania zasad zootechniki w produkcji zwierzęcej. Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu wielkotowarowymi gospodarstwami rolnymi zatrudniającymi od 10 do 180 pracowników.

Stefan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Cała Polska

Stanowisko: Spawacz, Kierowca ciągnika, kierowca wózka widłowego

Pracowity, odpowiedzialny, bezkonfliktowy. Doświadczenie zawodowe w rolnictwie i produkcji.

Andrei

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy