Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentką trzeciego roku Zootechniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. W związku z systemem nauczania (studia niestacjonarne) dodatkowo zdobywam praktykę zawodową. Podczas mojego 1,5 rocznego doświadczenia w pracy nauczyłam się słuchać i rozumieć drugiego człowieka, rozwiązywać jego problemy, służyć dobrą radą. Niestraszna mi także opieka nad zwierzętami. Z pasją i zaangażowaniem wspieram gospodarstwo rodziców angażując się w przetwórstwo i sprzedaż produktów odzwierzęcych. Jestem osobą młodą i ambitną, chętnie nabywającą i wykorzystującą zdobyte umiejętności w pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B, bezproblemowo poruszam się w zagadnieniach technologicznych. Szczególnie interesuje mnie problematyka chowu i hodowli drobiu, poprawa dobrostanu tych zwierząt i ulepszanie jakości pozyskiwanego surowca.


O MNIE

żywienie zwierząt i ich dobrostan, literatura, ogrodnictwo,

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Dobra
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Licealista
Nazwa szkoły: I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil humanistyczno-medialny : - zdobycie umiejętności interpersonalnych - rozwinięcie płaszczyzny nawiązywania relacji
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla zwierząt i gospodarka paszowa : - wiedza w zakresie zarządzania i marketingu w przemyśle paszowym - wiedza w zakresie procesów ekonomicznych w produkcji zwierzęcej, technologii chowu i hodowli zwierząt, produkcji mleka, żywca, jaj - wiedza w zakresie genetycznych, fizjologicznych i środowiskowych podstaw zachowania się zwierząt. zwierząt - świadomość społecznej, etycznej i zawodowej odpowiedzialności za dobrostan zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik administracyjny
Firma: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czernikowie
Obowiązki: - udzielanie informacji, załatwianie bieżących spraw i bezpośredni kontakt z klientem - opieka nad sprawozdawczością ośrodka - pomoc w księgowości Ośrodka - rejestrowanie i opracowywanie złożonych wniosków o świadczenia z pomocy
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik administracyjny
Firma: Urząd Gminy w Czernikowie
Obowiązki: - wykonywanie czynności kadrowych - koordynacja księgowości budżetowej - rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej - obsługa i udzielanie informacji klientom
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta w Dziale Administracji
Firma: Urząd Gminy w Czernikowie
Obowiązki: - prace administracyjno-biurowe (obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie korespondencji) - prace w gminnym archiwum - prowadzenie rejestrów - kontakt z petentem (przyjmowanie i sprawdzanie wniosków)


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: ,
Wynagrodzenie: 0
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy, technolog żywności

Jestem studentem drugiego stopnia kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalizacji technologia żywności. Interesuję się produkcją i przetwarzaniem żywności, sprzedażą oraz dystrybucją wyrobów gotowych. Jestem zainteresowany pracą w rejonie województwa Pomorskiego lub Kujawsko-pomorskiego lecz rozważę też inne lokalizacje. Stanowisko preferowane to przedstawiciel handlowy lub technolog żywności ale inne propozycje również wezmę pod uwagę.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Skonczyłam kieunek o nazwie Zootechnika, z powodu wielkiej pasji jaką jest jeżdziectwo, z którym jestem związana od 12 lat, wiec zdecydowanie moge powiedzieć że wiem o tych zwierzętach niemal wszytsko. Lecz konie nie są jedynym powowdem dla którego zdecydowałam sie wybrac taki a nie inny kierunek kształcenia, bardzo lubie zwierzęta i dlatego chciałam sie o nich dowiedziec możliwie jak najwięcej.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ukończyłam Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy na wydziale zootechnicznym. Po studiach wyjechałam za granicę. W kwietniu tego roku rozpoczęłam staż w Gospodarstwie Rolnym w Kamienicy na stanowisku zootechnik, a od września zostałam zatrudniona na umowę na czas określony do końca grudnia. Uwielbiam pracę ze zwierzętami bo jest to moją pasją. Poszukuję jednak innej pracy w której mogłabym się wykazać i spełnić. Jestem osobą która sie szybko uczy i rzetelnie wykonuje wszelkie prace i zadania.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy