Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam wyższe wykształcenie rolnicze, teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia zabiegów agrotechnicznych i agrochemicznych, znajomość nowoczesnych metod uprawy z zastosowaniem biologicznych metod dotyczących poprawy żyzności gleby i wykorzystania przez rośliny jej zasobów mineralnych. Posiadam umiejętność planowania i zarządzania w przedsiębiorstwie oraz zarządzania pracownikami i motywowania ich w pracy. Potrafię prowadzić całą dokumentację w przedsiębiorstwie rolnym, łącznie z dokumentacją dotyczącą produkcji zwierzęcej. Nie są mi obce zagadnienia techniczne związane z eksploatacją oraz bieżącymi naprawami maszyn i urządzeń. Posiadam też wiedzę z zakresu materiałów budowlanych i ich prawidłowego wykorzystania w bieżących remontach.


O MNIE

zagadnienia związane z rolnictwem, sport, polityka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier rolnik
Nazwa szkoły: Akademia Rolniczo-Techniczna w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo - specjalizacja Ogrodnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierownik gospodarstwa rolnego
Firma: JOKESS
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa (produkcja roślinna i zwierzęca), planowanie prac w gospodarstwie oraz nadzór nad ich wykonaniem, planowanie struktury zasiewów, prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, rozliczanie czasu pracy
1234 - 1234
Stanowisko: własna działalność
Obowiązki: wszystkie czynności związane z prowadzeniem działalności
1234 - 1234
Stanowisko: szef zespołu handlowego
Firma: Agroma
Obowiązki: prowadzenie rozmów handlowych, zakup i sprzedaż maszyn oraz części zamiennych
1234 - 1234
Stanowisko: pełnomocnik dyr. ds. handlowych
Firma: WEKTRA-BUD
Obowiązki: pozyskiwanie firmie klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, nadzór nad sprzedawcami
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik sklepu
Firma: WEKTRA
Obowiązki: nadzór nad stanem magazynowym, nadzór nad pracownikami
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: Centrala Nasienna
Obowiązki: prowadzenie dokumentacji plantacji, doradztwo w zakresie nadzorowanych upraw,nadzór nad przygotowaniem materiału do sprzedaży


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Specjalista d/s ochrony roślin i agronomii Wykształcenie wyższe rolnicze. Władam językiem niemieckim i angielskim na wysokim poziomie, znam słownictwo techniczne, branżowe. Podejmę współpracę z poważną Firmą, w której możliwe będzie wykorzystanie mojego potencjału i dalszego rozwoju zawodowego... z korzyścią dla Firmy i dla mnie... Mam doświadczenie w zakresie koordynowania merytorycznego przy wdrożeniach nowych produktów i usług na rynek, a także jako trener/wykładowca warsztatów i kursów branżowych. Mam także praktykę w rekrutowaniu merytorycznym przedstawicieli handlowych oraz w doświadczalnictwie polowym i laboratoryjnym (5 lat - laboratorium fizycznych i chemicznych właściwości gleby). Ponadto tłumaczę i redaguję teksty fachowe (głównie rolnicze) oraz popularnonaukowe i publicystyczne. Interesuje mnie elastyczny, zadaniowy czas pracy na terenie całej Polski.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam. Mam 26 lat. ukończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w warszawie na kierunku Ogrodnictwo. Moją specjalnością jest warzywnictwo ale bardzo dobrze znam się na roślinach ozdobnych i dobrze na leczniczych .Oprócz studiów inżynierskich ukończyłam również magisterskie lecz z powodów osobistych nie obroniłam pracy magisterskiej. Bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia w ogrodnictwie, rolnictwie lub podobnych. Może być przedstawicielstwo handlowe ale równie dobrze raca w kwiaciarni lub laboratorium analiz owoców i warzyw. Interesują mnie też wszystkie formy praktyk i staży. warszawa i okolice.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy