Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodym profesjonalistą z dużymi planami na życie. Odpowiedzialnie podchodzę do każdego zadania. Szybko się uczę i robię to z przyjemnością. Rozwój jest dla mnie najważniejszy w tej chwili. Chcę zdobyć doświadczenie i móc pomagać ludziom.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Średnia
polski - Bardzo dobra
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Student studiów magisterskich (2019-2020)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik gospodarstwa rolniczego
Firma: Rogowski
Obowiązki: Jako praca dodatkowa. Praca z maszynami rolniczymi. Nauczyłem się naprawiać maszyny rolnicze i dostosowywać je do potrzeb danego gospodarstwa. Również otrzymałem doświadczenie w organizowaniu pracy wśród pracowników.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik zespołu
Firma: Fit Szef - Catering dietetyczny (Restauracja Jam Cafe)
Obowiązki: Obsługa stałych tras kurierskich w wyznaczonym rejonie, obsługa i wsparcie dla klientów indywidualnych jak i dla firm, organizacja pracy wśród pracowników restauracji. Nauczyłem się dobrze orientować się w terenie, natychmiast podejmować decyzje w trudnych sytuacjach, znajdować wspólny język z różnymi ludźmi, tworzyć przyjazną atmosferę w zespole.
1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier
Firma: TMT (fabryka produkcji serów)
Obowiązki: Robienie serów za recepturą, pilnowanie procesów technologicznych, przygotowywanie towaru do wysyłki. Nauczyłem się technologii wytwarzania różnych rodzajów serów. Nauczyłem się kontrolować podstawowe urządzenia, które są w każdej firmie tego typu.
1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier
Firma: Polska Grupa Farmaceutyczna w Łomży
Obowiązki: Kompletowanie zamówień, praca z komputerem, pakowanie preparatów leczniczych. Nauczyłem się pracować z kilkoma programami komputerowymi.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik w sferze agrobiznesu,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę:
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Witam.Jestem młody, energiczny, lubię wyzwania. Poszukuję pracy w sektorze rolnym gdyż jest to moją pasją. Ukończyłem technikum rolnicze. Lubię pracę ze zwierzętami, znam zasady żywienia zwierząt. Potrafię obsługiwać maszyny rolnicze. Posiadam prawo jazdy kategorii B i T. Mam ukończony kurs asystenta rachunkowości.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów, pracowitość, sumienność i dokładność, umiejętność organizacji pracy, punktualność, lojalność i uczciwość.

Milena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Obecnie jestem studentem ostatniego roku Techniki Rolniczej i Leśnej w warszawskiej SGGW. Przez cały okres studiów aktywnie działałem w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim "SOLIDEO", przez dwa lata kierowałem sekcją PR koła terenowego przy SGGW. Jestem kontaktowy, zorganizowany i zdyscyplinowany. Wyznaczam sobie cele i dążę do ich realizacji. Potrafię pracować w zespole, a również zorganizować i pokierować grupą ludzi. Praktyka zawodowa była dla mnie lekcją i doświadczeniem porównania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz formą kształtowania własnej osobowości.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy