Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodym profesjonalistą z dużymi planami na życie. Odpowiedzialnie podchodzę do każdego zadania. Szybko się uczę i robię to z przyjemnością. Rozwój jest dla mnie najważniejszy w tej chwili. Chcę zdobyć doświadczenie i móc pomagać ludziom.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Średnia
polski - Bardzo dobra
polski - Ojczysty

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Student studiów magisterskich (2019-2020)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik gospodarstwa rolniczego
Firma: Rogowski
Obowiązki: Jako praca dodatkowa. Praca z maszynami rolniczymi. Nauczyłem się naprawiać maszyny rolnicze i dostosowywać je do potrzeb danego gospodarstwa. Również otrzymałem doświadczenie w organizowaniu pracy wśród pracowników.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik zespołu
Firma: Fit Szef - Catering dietetyczny (Restauracja Jam Cafe)
Obowiązki: Obsługa stałych tras kurierskich w wyznaczonym rejonie, obsługa i wsparcie dla klientów indywidualnych jak i dla firm, organizacja pracy wśród pracowników restauracji. Nauczyłem się dobrze orientować się w terenie, natychmiast podejmować decyzje w trudnych sytuacjach, znajdować wspólny język z różnymi ludźmi, tworzyć przyjazną atmosferę w zespole.
1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier
Firma: TMT (fabryka produkcji serów)
Obowiązki: Robienie serów za recepturą, pilnowanie procesów technologicznych, przygotowywanie towaru do wysyłki. Nauczyłem się technologii wytwarzania różnych rodzajów serów. Nauczyłem się kontrolować podstawowe urządzenia, które są w każdej firmie tego typu.
1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier
Firma: Polska Grupa Farmaceutyczna w Łomży
Obowiązki: Kompletowanie zamówień, praca z komputerem, pakowanie preparatów leczniczych. Nauczyłem się pracować z kilkoma programami komputerowymi.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik w sferze agrobiznesu,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę:
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: Księgowa

Posiadam blisko 3 lata doświadczenia pracy w księgowości. W tym czasie wyspecjalizowałam się w zakresie prawa podatkowego, międzynarodowych standardów rachunkowości oraz zasad rachunkowości zarządczej. Moją mocną stroną jest dokładność, staranność oraz potrzeba ciągłego doskonalenia.

Iwona

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Kierowanie zespolem ludzkim,zasady ekonomi,prawa,finansow-zasady negocjacji z klientem,techniki sprzedazy

Lech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich , o specjalności Kształtowanie jakości surowców zwierzęcych. Chciałabym podjąć pracę w czasie studiów, gdyż zajęcia realizuję tylko 2 dni w tygodniu (wtorek- środa). Należę do osób zorganizowanych i wytrwałych. Jestem konsekwentna i sumienna w tym co robię. W lutym ubiegłego roku zdobyłam tytuł inżyniera: Bioinżynierii produkcji żywności .Podczas realizacji studiów inżynierskich zdobyłam wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt gospodarskich, a także przetwórstwa surowców zwierzęcych. Mój kierunek ukończenia studiów określany jest: - Od pola do stołu myślę, że zdobyłam wiedzę, ukierunkowaną zgodnie z Państwa wymaganiami. Ponadto dodatkowym atutem jest odbycie praktyki w Zakładach Mięsnych Morliny oddział Grupy Anikex SA, gdzie zapoznałam się z całą linia produkcyjną, wytwarzaniem nowych wyrobów i organizacją zakładu. Urodziłam się na wsi i wychowałam się w gospodarstwie, bardzo lubię kontakt ze zwierzętami, wiem jak zapewnić im dobre warunki bytowe i żywieniowe, jestem świadoma ich zapachów i zachowania. Posiadam zakres wiedzy na temat wpływu transportu na ubytki masy ciała kurcząt brojlerów i skład chemiczny mięsa. Informacje te poszerzyłam realizując pracę inżynierską z powyższych zagadnień. A także posiadam rozwiniętą wiedzę z działu dobrostanu zwierząt gospodarskim, ponieważ na podobny temat realizuję pracę magisterską Chciałabym rozwinąć swoje umiejętności i współpracować z Firmą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mej kandydatury na stanowisko, które będzie adekwatne do mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego jakie Państwo oferujecie.

Barbara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy