Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Od dziecka jestem miłośnikiem zwierząt, mam do nich odpowiednie podejście, które wynika z moich cech charakteru, w którym przeważa spokój, cierpliwość i opanowanie. Poza tym jestem osobą zawsze chętną by pomagać, gotową do poświęceń, oraz nie bojącą się wyzwań. Nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych, dopóki nie spróbuję wykonać danej czynności nigdy nie mówię, że coś jest niewykonalne. Jestem chętna zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, a temat zwierząt nie jest mi obcy, nie boję się ich i bardzo lubię ich towarzystwo.


O MNIE

• farmakologia • kosmetyka i fryzjerstwo • żywienie, hodowla oraz pielęgnacja zwierząt

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

polski - Słaba
polski - Średnia

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż. zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla i biologia zwierząt Obsługa hodowlanych i paszowych programów komputerowych: program R, SAS, GenUp, Sel Action, INRAtion, EDpasz, RECpasz

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: właściciel gospodarstwa rolnego
Firma: własne gospodarstwo rolne
Obowiązki: trzoda chlewna bydło uprawa


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zootechnik, technik weterynarii, doradca ds.żywienia,
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

53-letni Technik Rolnik z 33-letnim stażem pracy. 17 lat zootechnik( bydło mleczne i mięsne, trzoda chlewna i owce). 16 lat kierownik gospodarstwa. Posiadam certyfikat: Prowadzenie i rozwój gospodarstw specjalizacyjnych się w produkcji mleka zgodnie z wymogami UE oraz Zaświadczenie ukończenia szkolenia z zakresu spełniania standardów w dziedzinie ochrony środowiska zwierząt tzw. cross- compliance.

Roman

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: regionalny doradca, kierownik marketingu, praca w agencjach rządowych (rolniczych)

Umiem zarządzać ludźmi, robię to tak, aby pracownicy mieli do mnie zaufanie Ludzie mają pracować nie tylko dla firmy, mają pracować także dla mnie. Kiedy trzeba, to działam nieszablonowo. W codziennej pracy stawiam na innowacyjność, skuteczną komunikację, rozwój pracowników, pracę zespołową. Niezmiernie ważne jest dla mnie zorientowanie na klienta i praca z nim. Jak coś jest skomplikowane, to upraszczam ile się da. Język angielski znam w stopniu komunikacyjnym, kiedyś znałem rosyjski, komputer nie stanowi dla mnie problemu. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach sprzedażowych i byłem jednym z najlepszych.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Zaprojektuję nasadzenia roślinne w zieleni miejskiej jak i w przydomowym ogrodzie. Doradzę w jaki sposób posadzić rośliny, aby rosły zdrowo przez wiele lat. Nie mam obaw przed nowymi znajomościami- uśmiechnięta i punktualna.

Emilia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy