Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szanowni Państwo, Przez cały czas mam kontakt w terenie z hodowcami zwierząt i dzięki temu zdobywam wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu żywienia bydła, agrodoradztwa i optymalizacji produkcji mleka. Szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Jestem osobą asertywną i zdyscyplinowaną, odznaczającą się wysoką kulturą osobistą. Bardzo proszę o zapoznanie się z moimi dotychczasowym przebiegiem pracy zawodowej. Mam nadzieję, że uznają Państwo moje przygotowanie i chęć zaangażowania się w tworzenie sukcesu Firmy za odpowiednie do powierzenia mi obowiązków na stanowisku doradcy-handlowca. Bogumił Sobczyński
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechnik
Nazwa szkoły: Akademia Techniczno-Rolnicza im.Jana i Jądrzeja łniadeckich w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: hodowla zwierząt i paszoznawstwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca klienta
Firma: PPH VITTRA Prof.dr hab. Adam Traczykowski
Obowiązki: nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi i potencjalnymi klientami firmy, stałe monitorowanie lokalnego rynku paszowego, uczestnictwo w procesie ekspansji firmy, realizowanie planów sprzedaży oraz obsługa klienta jako doradca gospodarstw rolnych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: PRACA DLA STUDENTA NA OKRES WAKACYJNY

Witam! Po tegorocznej sesji będę studentem trzeciego roku zootechniki. Szukam pracy na OKRES WAKACYJNY w branży rolno-spożywczej (i nie tylko). Interesuje mnie głównie praca na trenie woj. Kujawsko-pomorskiego (w przypadku zagwarantowanego zakwaterowanie rozważę podjęcie pracy na terenie całej Polski). Umiejętności: ● Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; języka niemieckiego na poziomie podstawowym ● Znajomość obsługi komputera ● Książeczka sanitarno-epidemiologiczna ● Kreatywność, uczciwość, pracowitość ● Kurs kierowców wózków jezdniowych z uprawnieniami na wymianę butli gazowych w wózkach jezdniowych ● Prawo jazdy kat. B.

Wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy, technolog żywności

Jestem studentem drugiego stopnia kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalizacji technologia żywności. Interesuję się produkcją i przetwarzaniem żywności, sprzedażą oraz dystrybucją wyrobów gotowych. Jestem zainteresowany pracą w rejonie województwa Pomorskiego lub Kujawsko-pomorskiego lecz rozważę też inne lokalizacje. Stanowisko preferowane to przedstawiciel handlowy lub technolog żywności ale inne propozycje również wezmę pod uwagę.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam serdecznie. Ukończyłem Technikum Agrobiznesu i posiadam zawód technika agrobiznesu. Od 2 lat pracuję na stanowisku kierowca sprzedawca. Posiadam prawo jazdy kat. B i C. Jestem osobą kompetentną i ambitną.

Wojciech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy