Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Podczas studiów odbyłam praktyki inżynierskie na fermie i wylęgarni drobiu. Od ponad 3 lat pracuję w laboratorium, w którym obrabia się i konfekcjonuje nasienie knurów. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie do badania (CASA) i konfekcjonowania nasienia. Jestem osobą wytrwałą, komunikatywną, lubiącą podejmować nowe wyzwania i pozytywnie nastawioną. Rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania. Posiadam gospodarstwo, w którym utrzymuję drób i konie, a wcześniej trzodę chlewną i bydło. Uwielbiam kontakt ze zwierzętami.


O MNIE

Muzyka, sport, gotowanie

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Średnia

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Zootechnik
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Zootechnika, Hodowla małych zwierząt użytkowych i amatorskich

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Laborant
Firma: Insefarm Sp. z o.o.
Obowiązki: Obróbka i konfekcjonowanie nasienia knurów.
1234 - 1234
Stanowisko: Doradca klienta
Firma: Tesco
Obowiązki: Obsługa klienta


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zootechnik,
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Posiadam wykształcenie ściśle związane z chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich. Mam do zaoferowania kilkuletnie doświadczenie jako zootechnik zdobyte zarówno w pracy na fermach jako koordynator prac związanych z produkcją drobiarską, ale także w pracy biurowej i kontaktach z kontrahentami. Posiadam wiedzę z zakresu standardów odnoszących się do dobrostanu zwierząt takich jak TESCO oraz Red Tractor Assurance. Wiedza zdobyta zarówno na studiach, jak i ta, zgromadzona przez lata pracy w firmach, związanych z produkcją zwierzęca daje mi pewność, że mogłaby ona zostać bardzo dobrze wykorzystana w nowej pracy. Jako osoba mogę zaoferować bardzo duże zaangażowanie w powierzone zadania, chęć do pracy i zdobywania wiedzy. Bardzo cenię sobie nowe doświadczenia i wyzwania, bo wiem, że to one mają największy wpływ na rozwój. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną oraz pozytywnie nastawioną do życia. Dobrze czuję się pracując zespołowo jak i samodzielnie. Doskonale czuję się w pracy w terenie.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

HANDLOWIEC - nic innego nie sprawiało i myślę, że nie sprawi mi większej frajdy niż handel. Sprzedaż i wyniki dla pracodawcy są niczym narkotyk - im większe tym bardziej popychają do podbijania poprzeczki, do bicia własnych rekordów. W sprzedaży "nie ma granic", wszystko zależy od naszej postawy, zaangażowania. To co również sprawia mi radość z pracy to ciągły ruch, mobilność, elastyczność i swoboda działania. Oczywiście wszystko to wiąże się z nieustannym kontaktem z drugim człowiekiem (każdym wyjątkowym w swoim rodzaju), od którego można się zawsze czegoś nauczyć. Wymarzona profesja dla mnie? Obecna - czyli Przedstawiciel Handlowy!

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: specjalista ds. hodowli, instruktor jazdy konnej

mgr inż. zootechniki, instruktorka jazdy konnej

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy