Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą zdyscyplinowaną, solidną, sumienność, rzetelnie wykonującą powierzone mi obowiązki. Ciągłe dążenie do wyznaczonego celu i stawianie coraz to nowych wyzwań pozwala mi na rozwijanie swojej osoby i zainteresowań. Upór w działaniu i konsekwencja a także optymistyczne podejście do zagadnienia czy problemu pozwala mi na znajdowanie możliwie najlepszych rozwiązań.


O MNIE

Rolnictwo to pasja, zainteresowanie, fascynacja, rolnictwo i wszystko co się z tym wiąże.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: ROLNICTWO. Podczas trwania nauki zdobywałem wiedzą z zakresu uprawy roli i roślin, fizjologii, biochemii, mechanizacji rolnictwo, ekonomiki, przechowywania i przetwarzania surowców pochodzenia roślinnego, przepisów prawnych co do powstających odpadów w rolnictwie i przemyśle przetwórczym. poszerzyłem wiedzą z zakresu rolnictwa od strony nauki mając już dołwiadczenie praktycznej pracy w rolnictwie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik elektronik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Elektronika i systemy komputerowe. Programowanie na poziomie podstawowym, projektowanie układów automatycznych i ich programowanie.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Firma: Keelings Farm
Obowiązki: Praca w irlandzkim przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją owoców miękkich. Przedsiębiorstwo zaopatrujące całą sieć marketów TESCO na świecie. Poznałem pracę przy produkcji owoców miękkich (truskawki, maliny) w technologii nie spotykanej nigdzie indziej na świecie. Uważam to za bardzo ważną lekcje w kilku sferach. Po pierwsze organizacja produkcji na polu w sposób praktycznie całkowicie niezależny od pogody. Po drugie praca w międzynarodowym gronie ludzi i z ich bardzo dużą liczbą. Po trzecie poznanie technologii produkcji.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: to co zapraoponuję pracodawca potencjalny,
Wynagrodzenie: do 2000 złotych
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Interesują mnie książki i języki obce. Posiadam prawo jazdy kat. B, biegle obsługuje się pakietem MS Office.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: lub pokrewne

Mężczyzna 23 lata, kilkunastoletnie doświadczenie w gospodarstwie rolnym rodziców o powierzchni 40 ha, na lekkim sprzęcie (m.in. Zetor 7211, Zetor 7245, MF255, Ursus C-330M). Sumienny, uczciwy, punktualny, zdyscyplinowany, dokładny. Prawo jazdy kat.T od 2005 r. Doświadczenie w obsłudze polskich kombajnów zbożowych. Znajomość zasad prowadzenia gospodarstwa rolnego. Brak przeciwwskazań do przeprowadzenia się. Nie karany za przestępstwa popełnione umyślnie. Wykształcenie średnie z maturą (Technik ekonomista). Ponadto doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o DMC 3,5t (Iveco 3510 35C13, Lublin 3).

Damia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: lub doradca rolny

W lutym 2009 roku ukończyłam studia stacjonarne I i II stopnia z wynikiem bardzo dobrym na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na wydziale Bioinżynierii Zwierząt. Zdobyta wiedza oraz nabyte umiejętności predestynują mnie do podjęcia pracy w fermach hodowlano-towarowych, przedsiębiorstwach przetwórstwa i handlu produktów pochodzenia zwierzęcego, instytucjach szeroko pojętej obsługi rolnictwa, placówkach naukowo-badawczych, administracji oraz szkolnictwie. Moje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam odbywając praktyki w TV Echo w Wejherowie. Poprzez współpracę z różnymi firmami oraz agencjami promocyjnymi nauczyłam się podstaw organizacji różnego rodzaju imprez oraz eventów. Od roku 2003 zdobywałam doświadczenie w marketingu i bezpośredniej sprzedaży; pracując jako przedstawiciel w firmie Zepter International Poland Sp. z o.o. Od czerwca 2007 roku przez 2 lata pracowałam na stanowisku managera regionalnego w regionie Gdynia, Gdańsk, Sopot, Olsztyn w firmie Zepter w dziale Cosmetics & Luxury osiągając dobre wyniki w sprzedaży. Wszelkie powierzane przez moich przełożonych cele realizowałam z najwyższą starannością, dokładnością i solidnością, co zostało docenione nagrodą na Międzynarodowym Mitingu Firmy Zepter International Poland za zachęcanie nowych osób do współpracy z firmą, prowadzenie szkoleń w zakresie produktu i technik sprzedaży bezpośredniej oraz sprzedaż osobistą. Do głównych zadań wykonywanych przeze mnie na stanowisku menagera należało: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie i prowadzenie planów sprzedażowych i marketingowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych, monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentów klientów i działań konkurencji, negocjowanie umów z klientami, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji, zarządzanie projektami i motywowanie zespołu, tworzenie raportów, podtrzymywanie wysokiej jakości marki, budowanie tej świadomości wď

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy