Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. Jestem osobą odpowiedzialną, staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania, cenie punktualność i sama staram się nie nie spóźnić.


O MNIE

Interesuje się nowościami z zakresu nauki, biologi, ochrony środowiska,

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Średnia

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.rolnictwa, specjalista Agrobiolog
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im.H.Kołataja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla Roślin rolniczych, uszlachetnianie odmian roślin rolniczych,mikrorozmnażanie roślin w kulturach in vitro,
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: dyplom ukośczenia studiów podyplomowych, certyfikat audytora ISO 14001:2004
Nazwa szkoły: Akademia Górniczo-Hutnicza im.S.Staszica w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Instrumenty i techniki zarządzania środowiskiem- godspodarka odpadami, zanieczyszczenia powietrza, Kurs na Audytora wewnątrznego (środowiskowego)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pokojowa
Firma: Fundacja Studentó i Absolwentó UJ "Bratniak"
1234 - 1234
Stanowisko: pomocnik laboranta
Firma: Kombinat Rolny Kietrz sp. zo o
Obowiązki: przeprowadzanie analiza pasz dla zwierząt, prowadzenie dokumentacji a tym związanej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

szukam pracy traktorzysta

slawomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: samodzielne stanowiska, specjalistyczne, kierownicze

WYKSZTAŁCENIE: 1995 - 2001 Studia magisterskie na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku leśnictwo. 1990-1995 Technikum Leśne im. St. Morawskiego w Brynku DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1999-2001 Praca w firmie -Smrek w Krakowie, zajmowałem się między innymi pracami pielęgnacyjnymi wykonywanymi w rezerwatach na zlecenie Konserwatora Przyrody oraz w Babiogórskim i Ojcowskim Parku Narodowym 2000 Praktyka rolniczo-leśna w prywatnym gospodarstwie w Szwajcarii. 2001 - 2002 Praca zarobkowa w USA, w Chicago i Minneapolis w branży budownictwa (siding, roofing, kanalizacje) 2003 - 2004 Odbycie stażu dla kandydatów do Służby Leśnej w Zakładzie Usług energii odnawialnej, ornitologia, łowiectwo. Leśnych oraz bezpośrednio po stażu praca na stanowisku - nadzorcy robót leśnych w tym samym ZUL Tychowski w Lublińcu, na terenie nadleśnictwa Świerklaniec, Lubliniec i Koszęcin 2000 - 2004 Kilkakrotny zarobkowy pobyt w Szwecji. Praca w szweckiej firmie Jan Karlsson Skog AB - zabiegi pielęgnacyjne w lasach. Zbiór runa leśnego. 2006-2007 Samodzielne kierowanie robotami ZULiR na terenie nadleś. Brynek i Koszęcin 2007-2008 Kierowanie robotami ZULiR na zlecenia miasta Częstochowa zmierzającymi do przebudowy drzewostanów miejskich na park. Prace obejmowały: ścinkę drzew, manipulacje i sprzedaż surowca, uprzątanie, odnowienie. 2008 Kierowanie z ramienia ZULiR wylesieniami pod budowę gazociągu. Inwestycja PGNiG S.A. UMIEJĘTNOŚCI: -obsługa komputera MS Office -język niemiecki-słabo i dawno, angielski-słabo, rosyjski-słabo -prawo jazdy kat.B ZAINTERESOWANIA: wyprawy rowerowe i górske po krajach Europy Wsch, wspinaczka i spaleologia, strzelectwo, łucznictwo, jazda konna, literatura piękna, naukowa, polityka oraz geografia i h

Leszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam serdecznie Pracodawców, Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne uzyskane na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, ukończone kursy z zakresu kadr i płac oraz rachunkowości.Mam 28 lat. Doświadczenie zawodowe: - asystentki biura zarządu (ochrona informacji), - pracownika biurowego w firmie IT - specjalisty ds.obsługi klienta (tekstylia/elektronika) Umiejętności: -obsługa komputera (systemy operacyjne: Windows XP/Vista; oprogramowanie MS Office, Internet) -dobra znajomość programów: WF-MAG sprzedaż i magazyn, SELLO -podstawowa znajomość fakturowania -obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych -podstawy rachunkowości -podstawowa znajomość programów: Płatnik, Symfonia -podstawowa znajomość programów graficznych: Corel, Photoshop -dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie -średnia znajomość j. angielskiego -podstawowa znajomość j.francuskiego -prawo jazdy (kat. B)

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy