Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą pracowitą,uczciwą,sumienną.Prowadziłem własną działalnosc gospodarczą i dodatkowo uprawiałem własną ziemię.Zawsze miałem styczność z pracą na gospodarstwie rolnym pracowałem na traktorze,operowałem maszynami rolniczymi,kombajnem.Wyuczony mój zawód to mechanik maszyn rolniczych i przemysłowych i ta umiejętność także przydawała się w rolnictwie.Myślę,że ważne jest także to,że lubię prace na gospodarstwie rolnym i nie boje się pracy fizycznej.
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: operator maszyn rolniczych lub pracownik fizyczny,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: specjalista ds. ochrony środowiska,specjalista ds. hodowli zwierząt, zarządca gospodarstwa, doradca zywieniowy (wyłącznie w

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu stada krów mlecznych, włącznie z prowadzeniem dokumentacji w tym zakresie (również elektronicznej: program AfiFarm). Jednocześnie pozyskałam niedawno wiedzę na temat zarządzania pracownikami, ich czasem pracy. Posiadam także umiejętność organizowania własnych obowiązków. Moim atutem może być również biegła znajomość języka angielskiego poparta certyfikatem międzynarodowym. Obecnie pracuję na stanowisku, które pozwola na zdobywanie wiedzy w zakresie administracyjnym dotyczącym głównie: identyfikacji i rejestracji zwierząt, chorób zakaźnych zwierząt, oraz prawodastwa w temacie.

Nina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Pracownik przy zbiorze owoców lub warzyw

Posiadam chęć i motywację do pracy , pochodzę z gospodarstwa pracowałem przy gospodarstwie oraz przy zbiorze warzyw potrafię obsługiwać maszyny rolnicze i wykonywać nimi pracę

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

CURRICULUM VITAE Dane osobowe Imię i nazwisko: Adam Chełchowski Data urodzenia: 21.09.1987 r. Miejsce urodzenia: Różan Adres: 06-230 Różan, ul. Polna33 E-mail: adas190@autograf.pl Telefon :515 236 480 Wykształcenie: 20010 -do dziś studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji, kierunek: Administracja Publiczna - Europejska; 2007 - 2009 studia licencjackie w Wyższej Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce; kierunek: Administracja Publiczna; 2003 - 2007 Liceum Ogólnokształcące w Różanie. Doświadczenie zawodowe: 2007 do dziś Wolontariat w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach, zajęcia komputerowe z uczniami, praca nad wydaniem folderu -Moje gimnazjum; 2008-2009 Przedsiębiorstwo-Handlowo Usługowe na stanowisku zaopatrzeniowca; 2006 - 2007 staż w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach na stanowisku pracownik biurowy. Dodatkowe umiejętności:  bardzo dobra znajomość obsługi komputera,  prawo jazdy kat. A, B, C. Znajomość języków obcych:  język niemiecki - poziom podstawowy  język angielski - poziom średni ZAINTERESOWANIA  motoryzacja, nowinki techniczne, wędkarstwo. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Adam

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy