Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem Zootechnikiem z zawodu i z zamiłowania. Chciałbym pracować w branży rolniczej lub leśniczej, ponieważ to lubię. Znam dobrze tematykę i pragnę się dalej rozwijać w tym kierunku. Nie szukam konkretnego zajęcia, potrafię robić dużo rzeczy i realizuję się we wszelkich dziedzinach rolniczych.


O MNIE

Ornitologia, ichtiologia, leśnictwo, muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Zootechnik
Nazwa szkoły: Technikum hodowlane w Ornontowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Klasa o specjalności hodowla zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik pomocniczy
Firma: Państwowe Gospodarstwo Leśne i Rybackie w Żorach
Obowiązki: Połów ryb i obróbka.
1234 - 1234
Stanowisko: Monter sieci wodno - kanalizacyjnej
Firma: Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji S.A. w Knurowie
Obowiązki: Montowanie elementów sieci wodno - kanalizacyjnej.
1234 - 1234
Stanowisko: Maszynista sprężarek
Firma: Huta szkła "Orzesze"
Obowiązki: Obróbka materiałów do dalszego procesu wyrobu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Mam 26 lat i duży zapał do pracy.Z wykształcenia jestem fryzjerem,ale nie koniecznie szukam pracy akurat w tym zawodzie.Najchętniej odpowiadałaby mi praca fizyczna.Potrafię obsługiwać komputer.

Hanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach na kierunku ochrona środowiska. Studia te ukończyłam obrona pracy inżynierskiej na ocenę dobrą. Moje doświadczenie zawodowe w tym kierunku ogranicza się do praktyk, które odbyłam w czasie trwania studiów w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu oraz na Elektrowni Wodnej w Niedzicy. Podczas nauki poznałam między innymi skutki działań ludzkich na środowisko, metody oczyszczania ścieków, gleb, wody czy powietrza, źródła energii odnawianej oraz wiele innych zagadnień. Zdobyłam wiedzę głównie teoretyczną, którą chciałabym zastosować teraz w praktyce. Obecnie studiuję na Politechnice Śląskiej, zaocznie. Studia drugiego stopnia- magisterskie zakończę w przyszłym roku na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym. Oprócz procesów technologicznych, napędów hydraulicznych oraz maszyn do obróbki ubytkowej czy przeróbki metali i tworzyw sztucznych w trakcie mojej nauki poznaję również zagadnienia związane z ergonomią i prawem pracy, zagrożeniami przemysłowymi i technicznymi oraz z systemami zarządzania jakością. Posiadam małe doświadczenie zawodowe, ale jestem osobą szybko uczącą się i z powierzonych obowiązków wywiązuję się bez problemów. Jestem rzetelna i odpowiedzialna. Kilka miesięcy temu skończyłam półroczny staż w Urzędzie Miasta, gdzie pracowałam indywidualnie, jak i w grupie więc potrafię dostosować się do różnych warunków pracy. Jestem otwarta na nowe wyzwania, pracowita i gotowa do zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Samodzielny pracownik, z inicjatywa. Pasjonat ochrony środowiska.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy