Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

INFORMACJE DODATKOWE Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność, chęć nabywania wiedzy i nowych umiejętności, terminowość, umiejętność prowadzenia rozmów z klientami, podzielność uwagi i zdolność pracy w różnych warunkach ZAINTERESOWANIA Motoryzacja, sport, ogrodnictwo, podróże, muzyka, wędkarstwo morskie I lądowe

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Matura
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Klasa o profilu Biologiczno-Chemiczno-Fizycznym

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Marketing ,Obsługa klienta
Firma: Otto Th Menke Polska Sp. z o.o.
Obowiązki: Odpowiedzialność za reklamę formy, analizę klientów i przedstawicieli, tworzenie ofert miesiąca,tygodnia i sezonu, rejestrowanie klienta w katalogu internetowym, obsługa telefoniczna klienta.
1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier części zamiennych
Firma: PHU Perkoz Sp.z o.o.
Obowiązki: Wydawanie towarów, odbieranie towarów, wprowadzanie towarów na stan magazynowy, realizacja zamówień,przygotowywanie wysyłek, obsługa telefoniczna i bezpośrednia klienta
1234 - 1234
Stanowisko: Osoba eksponująca zamawiająca i sprawdzająca jakość towaru.
Firma: Coca-Cola, Pepsi, Fackelmann
Obowiązki: Dodatkowa praca w czasie wolnym (jako osoba zajmująca się eksponowaniem i sprawdzaniem jakości towaru w firmie Coca-Cola i Pepsi) Dodatkowa praca w czasie wolnym w firmie Fackelmann (jako osoba zajmująca się eksponowaniem I zamawianiem towaru)


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000 zł/msc brutto
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: sezonowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko:

Jestem studentką trzeciego roku Zootechniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. W związku z systemem nauczania (studia niestacjonarne) dodatkowo zdobywam praktykę zawodową. Podczas mojego 1,5 rocznego doświadczenia w pracy nauczyłam się słuchać i rozumieć drugiego człowieka, rozwiązywać jego problemy, służyć dobrą radą. Niestraszna mi także opieka nad zwierzętami. Z pasją i zaangażowaniem wspieram gospodarstwo rodziców angażując się w przetwórstwo i sprzedaż produktów odzwierzęcych. Jestem osobą młodą i ambitną, chętnie nabywającą i wykorzystującą zdobyte umiejętności w pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B, bezproblemowo poruszam się w zagadnieniach technologicznych. Szczególnie interesuje mnie problematyka chowu i hodowli drobiu, poprawa dobrostanu tych zwierząt i ulepszanie jakości pozyskiwanego surowca.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Umiejętności w obsłudze maszyn rolniczych typu traktory, kombajny. sieczkarnie. Wieloletnie doświadczenie. Lojalny, pracowity i uczciwy.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jako absolwentka zootechniki jestem przygotowana do pracy związanej z produkcją zwierzęcą. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania i ambitnie dążę do osiągania wyznaczonych celów. Potrafię bardzo dobrze organizować swój czas, jestem osobą aktywną i chętną do działania. Z łatwością nawiązuję kontakty z ludźmi. Dwukrotnie organizowałam Towarzyskie Zawody Jeździeckie, zajmuję się redagowaniem strony internetowej prowadzonego klubu jeździeckiego.

Sylwia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy