Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MECHANIK MASZYN I URZąDZEN PRZEMYSŁOWYCH

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: monter kadłubów okrentowych
Firma: Stocznia Szczecinska Nowa


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

1992-1996 Zespół Szkół Ekonomicznych w Barlinku 1998 - 1999 Praca w spółce międzynarodwej, branża rolnictwo na stanowisku: pracownik biurowy 1999-2000 Praca w spółce międzynarodowej branża rolnictwo na stanowisku: kierownik. 2000-2002 Praca w spółce międzynarodowej na stanowisku: przedstawiciel handlowy 2002 rozpoczęcie działalności gospodarczej 2004-2009 Praca w spółce międzynarodowej na stanowisku kierownik gospodarstwa rolnego o powierzchni 500 ha. 2009 -2011 kontynuacja działalności gospodarczej.

Ewelina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

witam , ukończyłem technikum agrobiznesu, oraz posiadam tytuł technik agrobiznesu oraz mature. posiadam doświadczenie przy bydle, ( dojenie, ). posiadam prawo jazdy kategorii B i T, oraz uprawnienia na wózek widłowy, kombajn zbożowy i stosowanie srodków ochrony roślin. z rolnictwem jestem związany od dziecka , i chciałbym dalej poszerzać swoją wiedzę na ten temat. Interesuje się mechanizacją rolnictwa. Jestem uczciwy, komunikatywny, dążę do celu. :)

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: ogólna praca w rolnictwie

Jestem absolwentem PWSZ Krosno. W kwietniu 2009 roku uzyskałem tytuł naukowy inżyniera rolnictwa ekologicznego. W ciągu 3,5 roku studiów technicznych uzyskałem wiedzę z zakresu istoty rolnictwa ekologicznego i zasad przestawiania gospodarstw rolniczych na ekologiczne metody produkcji rolniczej, zasad certyfikacji gospodarstw ekologicznych i produktów ekologicznych, ekologicznych metod uprawy roli i roślin, ekologicznego chowu zwierząt, oceny jakości produktów ekologicznych, zasad ekologicznego przetwórstwa produktów rolniczych, analizy rynku i marketingu produktów ekologicznych. Pracowałem w tym kierunku na zagranicznej farmie w Wielkiej Brytanii na stanowisku kontroler jakości owoców miękkich i wyrobów owocowych.Również praca w ochronie nie jest mi obca, gdyż pracowałem w firmie ochroniarskiej. Wszystkie wypisane tutaj rzeczy są udokumentowane. Jestem osobą godną zaufania, sumienna. punktualną, szybko się ucząca, potrafiącą dostosować się do wszelkich utrudnień. Ponadto znam język angielski na poziomie komunikatywnym, znam biegle obsługę komputera wraz z pakietem biurowym.

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy