Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Młody. Uczciwy, lojalny, pracowity, dyspozycyjny otwarty na nowe idee, umiejący nawiązywać kontakt z ludźmi. Szybko się uczę. język ukraiński b. dobra znajomość.


O MNIE

sport, motoryzacja, kultura, transport

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko- Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo, zarządzanie produkcją roślinną

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: adekwatne do wykonywanej pracy
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Wywodzę się z gospodarstwa, w którym biorę aktywny udział w procesie produkcji. Sądzę, że robię to dobrze i z zaangażowaniem. W pracy chciałbym wykorzystać w pełni posiadaną wiedzę oraz umiejętności, a także rozwinąć swoje zainteresowania. Myślę ze moja wiedza i przemyślenia o pewnych uproszczeniach jakie można zastosować w polu będą cenne w pracy w Państwa gospodarstwie.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: pracowink techniczny DDD asystent

Jestem lekarzem weterynarii.Pracowałem w Zakładzie farmakologii UW-M Olsztyn.Następnie prowadziłem własną działalność gospodarczą.Po jej zakończeniu odbyłem wielomiesięczny staż w celu przywrócenia praw wykonywania zawodu.Chętnie przyjmę prace na stanowisku technicznym.Jestem dyspozycyjny i zaangażowany w pracę.Latwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich jest moim atutem.Umiejętnie posługuję się programami komputerowymi.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim o profilu lingwistycznym ( rozszerzony język niemiecki i angielski). W 2003r. podjąłem studia na Wydziale Leśnym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W trakcie studiów zdobyłem wiedzę m. in z zakresu matematyki, statystyki, ekonometrii, systemów informacji przestrzennej ( ArcGis) oraz rozwinąłem zdolność analitycznego myślenia. Dyplom inżyniera leśnika uzyskałem w roku 2008. W celu praktycznego pogłębiania swojej wiedzy odbyłem roczny staż w Nadleśnictwie Wipsowo (RDLP w Olsztynie), w trakcie którego poza praktycznym przygotowaniem zawodowym, posiadłem umiejętność interpretacji zgromadzonych danych oraz ich opracowania z zastosowaniem programów projektowych i sprzedażowych(ArcGis, Exel, Statistica, SubiektGT). Jestem osobą komunikatywną, bardzo szybko aklimatyzującą się w nowym otoczeniu. Potrafię sprawnie pracować w sytuacjach stresowych, poważnie traktuję wykonywaną pracę i sumiennie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Uchodzę za osobę zgodnie współpracującą w większym zespole pracowników. Moim atutem jest również dyspozycyjność, dokładność, dbałość o szczegóły i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Lubię pracować z ludźmi, a dzięki wyniesionej z rodzinnego domu, wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązuje kontakt z nowopoznanymi osobami.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy