Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

załączam cv
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr. inż. zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: młodszy ratownik WOPR dogoterapeuta

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą solidną, odpowiedzialną, uczciwą oraz łatwo nawiązującą kontakty. Jestem pozytywnie nastawiona do pracy, akceptuję cele i założenia firmy. Deklaruję chęć zdobycia stosownych umiejętności i uzupełnienia wiedzy. Świadoma tego, iż moje doświadczenie zawodowe jest niewielkie, zapewniam, że posiadam dużo zapału i chęci do pracy oraz osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jestem młoda, ambitna, entuzjastycznie nastawiona do życia, bezkonfliktowa i odporna na stres.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Posiadam wiele umiejętności - "złota rączka".Jestem osobą odpowiedzialną , sumienną , dokładnie wykonującą powierzone obowiązki , bez nałogów. Dobrze czuje się w wielu zawodach.

Zenon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młodym człowiekiem poszukującym pracy w sektorze rolniczym. Posiadam tytuł zawodowy magistra inżyniera. Dyplom obroniłem w 2006 roku. Po studiach pracowałem jako magazynier w firmie nawozowej, później jako kasjer na stacji paliw. Ostatnią moją pracą było stanowisko operatora laboranta oczyszczalni ścieków w firmie Mc Cain produkującej frytki. Z powodu ogólnego kryzysu zlikwidowano mój etat i od lutego poszukuję nowej pracy. Z charakteru jestem spokojny i opanowany,swoje zadania i obowiązki wykonuje starannie i sumiennie, szybko się uczę i chętnie zdobywam nowe doświadczenia. Nie palę papierosów,stronie od alkoholu. Jestem koleżeński, potrafię pracować w zespole. Posiadam prawo jazdy kat.B.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy