Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą kreatywną, lubię nowe wyzwania. Potrafię nawiązywać i lubię kontakt z ludźmi. Dokonale radzę sobie zarówno na samodzielnych stanowiskach pracy jak i ze współpracą z zespołem. Jestem osobą dyspozycyjną i otwartą. Potrafię z zaangażowaniem rozwiązywać problemy. Bardzo chętnie i szybko zdobywam nowe umiejętności oraz niezbędną wiedzę. Posiadam praktyczną oraz teoretyczną wiedzę z zakresu hodowli zwierząt oraz uprawy roślin nabytą w okresie stdiów rolniczych ukończonych dyplomem. Jestem zorientowana w aktualnej sytuacji rolników, dotyczących ich przepisów, środków pomocowych oraz instytucji wspierających i współpracujących z rolnictwem. Posiadam prawo jazdy kat. B, biegle obsługuję komputer(pakiet MS Office)oraz programy użytkowe, posiadam dostęp do systemu LEX, znam dwa języki obce.Mam nadzieję, że moje umijętności i wiedza okażą się zgodne z Państwa oczekiwaniami.


O MNIE

sport: siatkówka, projektowanie i szycie odzieży, rysunek, muzyka, taniec

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agrobiznes i przetwórstwo rolne, rolnictwo i marketing, maszynoznawstwo, znajomość chowu i hodowli zwierząt oraz rośli, uprawy, ochrony i pielągnacji;paszoznawstwo,żywienie zwierząt;

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: urząd gminy
Obowiązki: szczegółowa znajomość prowadzenia postępowania administracyjnego oraz podatkowego, wymiaru i poboru oraz egzekucji podatków i opłat, zasad naliczania środków wsparcia, wiedza z zakresu regulacji prawnych dotyczacych sektora rolnego, rynków rolnych i programów pomocowych oraz praktyczna wiedza z tego zakresu;współpraca z instytucjami wspierającymi, podstawowa wiedza z zakresu podatku VAT oraz dochodowego i zasad naliczania wynagrodzeń oraz biegła znajomość obsługi komputera (MS Office), programów użytkowych, programów informacji prawnej, urządzeń biurowych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Ukończone studia Rolnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Technikum ekonomiczne o specjalności Rachunkowość i Finanse w pełni przygotowały mnie do podjęcia odpowiedzialnej pracy. Pozyskana wiedza w pełni przygotowała mnie zarówno merytorycznie jak i praktycznie do podjęcia danego stanowiska. Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą, a także komunikatywną i bezpośrednią. Jestem bezkonfliktowa i potrafię szybko działać i wykonywać powierzone mi zadania. Mimo młodego wieku mam łatwy kontakt z ludźmi wszystkich pokoleń. Chętnie i szybko się uczę oraz posiadam wiele umiejętności cennych w pracy w zespole jak również w zadaniach indywidualnych.

Iwona

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą punktualną,odpowiedzialną umiejącą pracowac w zespole,lubiącą nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiętności.Potrafię obsługiwac programy komputerowe takie jak:Microsoft Word, Power Point oraz Internet Explorer. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Kierowanie zespolem ludzkim,zasady ekonomi,prawa,finansow-zasady negocjacji z klientem,techniki sprzedazy

Lech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy