Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam wyzsze wyksztalcenie rolnicze, teoretyczna i praktyczna wiedze z zakresu prowadzenia zabiegow agrotechnicznych i agrochemicznych, znajomosc nowoczesnych metod uprawy z zastosowaniem biologicznych metod dotyczacych poprawy zyznosci gleby i wykorzystania przez rosliny jej zasobow mineralnych. Posiadam umiejetnosci planowania i zarzadzania w przedsiebiorstwie oraz zarzadzania pracownikami i motywowania ich w pracy. Nie sa mi obce zagadnienia techniczne zwiazane z eksploatacja oraz bieĹacymi naprawami maszyn i urzadzen.


O MNIE

rolnictwo,konie

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: ZESPOL SZKOL AGROTECHNICZNYCH W KAMIENCU ZABK.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. rolnictwa
Nazwa szkoły: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCLAWIU
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydzial rolniczy, kierunek rolnictwo, specjalnosc agronomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: sluchacz szkolenia
Obowiązki: stosowanie środków ochrony roślin sprzętem naziemnym
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik produkcji roslinnej
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa (produkcja roslinna- 2,2 tys. ha ), planowanie prac w gospodarstwie oraz nadzor nad ich wykonaniem, planowanie struktury zasiewow, prowadzenie dokumentacji zwiazanej z funkcjonowaniem przedsiebiorstwa, rozliczanie czasu pracy
1234 - 1234
Stanowisko: likwidator
Obowiązki: ustalanie szkód w uprawach polowych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: agronom,kierownik( brygadzista) prod. roslinnej, zarzadca gospodarstwa,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Poszukuję pracy sezonowej, najbardziej interesuje mnie zbieractwo owoców. mogę podjąć pracę na terenie całej polski, jeśli pracodawca zagwarantuje zakwaterowanie, Jestem tegoroczną maturzystką.

Ewelina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

jestem pracowity uczciwy. pracuje na małym gospodarstwie. 2lata byłem w Niemczech pracowałem w gospodarstwie na sprzęcie,były tam traktory marki fend i jochn derre.pracowałem też w stadninie koni na traktorach ursus1224,914

Tadeusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Agronom, operator maszyn rolniczych

Pracując jako operator maszyn rolniczych nauczyłem się nie tylko obsługi nowoczesnych urządzeń, ale poznałem zasady organizacji wydajnej i bezpiecznej pracy ,umiem dzięki temu pracować i nadzorować zespół którego do niedawna sam byłem członkiem. Będąc pracownikiem zatrudnionym bezpośrednio w procesie produkcji poznałem technologie produkcji, pozwoliło mi to w praktyce sprawdzić wiedzę zdobywaną dzięki fachowej literaturze oraz na uczelni. Duża wiedza z zakresu botaniki(ukończyłem technikum leśne) przydać się może podczas lustracji pól w poszukiwaniu chwastów których wczesne i dokładne rozpoznanie jest kluczem do ich zwalczania. Posiadam umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu Microsoft Office(Word, Excel) Rolnictwo łowiectwo i nauki przyrodnicze to moje pasję, praca w terenie jest dla Mnie prawdziwa przyjemnością. Poza tym fascynują mnie nowe wyzwania i możliwość poddania się próbie i sprawdzenia się w nowych warunkach. Pragnę zaznaczyć iż relokacja w celu podjęcia pracy zarówno na terenie Polski jak również za granice nie stanowi dla mnie problemu.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy