Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. Skończyłam studia zootechniczne na Uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu (dawna Akademia rolnicza). Posiadam tytuł inżyniera. Jestem osobą, która sumiennie realizuje powierzone jej obowiązki, odpowiedzialną, rzetelną w tym co robi, dokładną. Jeśli chodzi o komputer cały pakiet MS Office nie jest mi obcy i potrafię go obsługiwać. Bardzo bym chciała pracować w zawodzie ponieważ kocham zwierzęta i dlatego wybrałam takie studia. Wiem, że nie mam zbyt dużego doświadczenia (praktycznie żadnego) ale bardzo mi zależy na takiej pracy i na pewno dam z siebie wszystko. Pozdrawiam.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwerystet przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnik (hodowle ogólne)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kasjer
Firma: KAKADU
Obowiązki: Nadzorowanie i koordynowanie pracownikami, zamawianie towaru, wprowadzanie faktur, pomoc przy otwieraniu i wyposażaniu nowych placówek, pomoc w rekrutacji. Praca nauczyła mnie dyscypliny, trzeĹşwego myślenia, dbałości o szczegóły.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do ustalenia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą sumienną, pracowitą i dążącą do zamierzonych celów.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Dzień dobry Nazywam się Tomasz Cesarczyk. Mam 27 lat. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłem Wydział Nauk o Zwierzętach uzyskując tytuł zawodowy inżyniera zootechniki. Obecnie kończę w trybie zaocznych magisterskie studia uzupełniające na tym samym wydziale. Aktualnie poszukuję pracy jako zootechnik. Posiadam doświadczenie teoretyczne w hodowli zwierząt gospodarskich, znam zasady krzyżowania, prac hodowlanych mających na celu poprawę cech jakościowych i ilościowych. Najwięcej praktycznej wiedzy posiadam z dziedziny hodowli bydła. Podczas studiów odbyłem praktyki zawodowe w Hodowli Roślin Strzelce opiekując się wraz z zootechnikiem stadem 180 sztuk krów wysokomlecznych i pozostałym inwentarzem. Podczas praktyk miałem przyjemność uczestniczyć podczas inseminacji, udoju na hali udojowej. Odbierałem porody, opiekowałem się cielętami od momentu narodzin itp. NAprawdę te praktyki spowodowały, że naprawdę pokochałem pracę zootechnika i teraz po ukończeniu pierwszego poziomu studiów sam chciałbym zostać zootechnikiem. Posiadam także bogate doświadczenie zawodowe nie tylko jako zootechnik, ale dzięki temu jestem osobą elastyczną, dynamiczną i posiadam dużą wiedzę z różnych dziedzin życia. Jeśli Państwo ciekawi mój życiorys zawodowy zapraszam do zapoznania się z moim CV. Pozdrawiam Tomasz Cesarczyk

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Zotechnik/ lub stażystka/asystentka zootechnika

Magister inżynier zootechniki, szukająca stażu lub pracy w zawodzie - na fermie (trzody chlewnej, bydła, drobiu), na terenie całej Polski oraz za granicą. Jestem osobą sumienną, ambitną i lojalną, nastawioną na zdobycie praktycznych umiejętności, które w połączeniu z nabytą wiedzą teoretyczną, skutkowały by efektywną i rzetelną pracą. Z zamiłowania interesuję się zagadnieniami związanymi z rozrodem zwierząt gospodarskich oraz metodami hodowlanymi i ich praktycznym zastosowaniem w organizacji hodowli zwierząt.

Iwona

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy