Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

- umiejętność współpracy w zespole (nabyte podczas zajęć uczelnianych i praktyk, oraz zajęć sportowych) - umiejętność nawiązywania kontaktów (nabyte w czasie praktyk, stażu i rozmów z hodowcami) - dobra znajomość środowiska systemu Windows 98 i Windows XP - średnia znajomość oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) - dobra znajomość programu żywieniowego Format Single Mix - podstawowa znajomość oprogramowania PaintShop, AnimationShop - podstawowa znajomość Lotus Notes - dobra znajomość HTML z wykorzystaniem CSS - podstawy obsługi cms (php fusion i zbliżone) Obecnie dwie prace. Możliwość rezygnacji z jednej od zaraz, w drugiej obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia (choć mam możliwość skrócenia tego okresu).

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: zootechnika, specjalność alternatywna produkcja zwierząca
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik informatyk (w trakcie)
Nazwa szkoły: Zaoczna Policealna Szkoła Informatyki Cosinus w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: programowanie strukturalne i obiektowe, systemy i sieci komputerowe, urządzenia techniki komputerowej, oprogramowanie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ds. administracji
Firma: Regenersis (Warsaw) sp. z o. o.
Obowiązki: prace biurowe (wprowadzanie danych do systemu, skanowanie, weryfikacja RCP, prace pomocnicze w dziale kontroli jakości)
1234 - 1234
Stanowisko: Obsługa wniosków paszportowych
Firma: Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Warszawie
Obowiązki: wystawianie paszportów dla koni, praca z bazą danych Oracle
1234 - 1234
Stanowisko: młodszy konsultant ds. żywienia
Firma: Trouw Nutrition
Obowiązki: staż absolwencki, przedstawiciel firmy na województwa mazowieckie, łódzkie, częściowo wielkopolskie, podlaskie i świętokrzyskie, zapoznanie się z pracą terenową, prace biurowe


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Agronom z pasją ;)

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: magazynier, produkcja roślinna, branża ogrodnicza

Uczciwy, lojalny, oddany pracy, punktualny, zaangażowany w prace. Interesuje sie od zawsze ogrodnictwem. Praktykę zdobywam w rodzinnym gospodarstwie sadowniczym.Ukończylem studia inżynierskie na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie oraz rozpocząłem studia magisterskie również na tym samym wydziale. Ukończyłem kurs magazyniera z obsluga programow magazynowych. Posiadam uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi. Posiadam książeczkę sanepidu. Chętnie podejmę prace w sektorze ogrodniczym. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz bardzo dobra obsługa komputera.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Kierowca,Operator maszyn itp.Pracownik uniwersalny

Jestem mechanikiem samochodowym i kierowcą z wykształcenia.Posiadam praktykę w zakresie naprawy maszyn rolniczych a także prowadzenia wszelkich pojazdów oraz obsługi maszyn rolniczych.Posiadam małe własne gospodarstwo rolne w gminie Teresin.Pracowałem 2 lata w gospodarstwie warzywniczym z przetwórnią we Włoszech .Znam się na uprawie ziemi,nawożeniu ,stosowaniu środków ochrony roślin.Posiadam także umiejętności z zakresu lakiernictwa samochodowego a także nie jest mi obce spawanie elektryczne +CO2.

Wieslaw

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy