Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Umiejętności: Łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi Szybkie przystosowanie się do zmian Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność Zapał i siła motywacji do powierzonych zadań Sumienność i staranność w działaniu


O MNIE

Umiejętności: Łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi Szybkie przystosowanie się do zmian Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność Zapał i siła motywacji do powierzonych zadań Sumienność i staranność w działaniu

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Hodowca
Nazwa szkoły: Technikum Hodowlane w Kościelcu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowca krów mlecznych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Instruktor służby surowcowej
Firma: "Bakoma Nowa" Sp. Z.O.O. w Kutnie
Obowiązki: Instruktor służby surowcowej
1234 - 1234
Stanowisko: Instruktor służby surowcowej
Firma: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Obowiązki: 1989r Wojewódzki Ośrodek Postępu Rolniczego w Bojanowie - obsługa i konserwacja dojarek H - 305 i H - 308. 1989r SGGW - Instytut Hodowli Bydła i Produkcji mleka w Brwinowie - podstawy hodowli bydła i produkcji mleka. 1992r SGGW - Instytut Hodowli Bydła i Produkcji mleka w Brwinowie - korekcja racic. 1998r Instytut Rozwoju Mleczarstwa przy Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie - Doskonalenie pracy służb surowcowych związane z przystosowaniem do Unii Europejskiej.
1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik oceny wartości użytkowej bydła mlecznego
Firma: Stacja Hodowli i Unasienniania zwierząt w Gostkowie
Obowiązki: Zootechnik oceny wartości użytkowej bydła mlecznego


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik fizyczny,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: kierownik produkci roślinnej, specjalista ds. produkcji roslinnej, zarządca gospodarstwa, agronom, doradca rolny, mechanizator

W 2002 roku skończyłem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Jastrowiu. Dalszą naukę kontynuowałem na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Dyplom mgr inż. Techniki Rolniczej i Leśnej otrzymałem w czerwcu 2007 roku. Obecnie pracuję w Poldanor S.A. w zakładzie produkcji roślinnej (5000ha) jako brygadzista. Swoją pracę zawodową wiążę z kierunkiem ukończonych studiów i mogę ją podjąć w dowolnym rejonie kraju.

Konrad

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Agronom, operator maszyn rolniczych

Pracując jako operator maszyn rolniczych nauczyłem się nie tylko obsługi nowoczesnych urządzeń, ale poznałem zasady organizacji wydajnej i bezpiecznej pracy ,umiem dzięki temu pracować i nadzorować zespół którego do niedawna sam byłem członkiem. Będąc pracownikiem zatrudnionym bezpośrednio w procesie produkcji poznałem technologie produkcji, pozwoliło mi to w praktyce sprawdzić wiedzę zdobywaną dzięki fachowej literaturze oraz na uczelni. Duża wiedza z zakresu botaniki(ukończyłem technikum leśne) przydać się może podczas lustracji pól w poszukiwaniu chwastów których wczesne i dokładne rozpoznanie jest kluczem do ich zwalczania. Posiadam umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu Microsoft Office(Word, Excel) Rolnictwo łowiectwo i nauki przyrodnicze to moje pasję, praca w terenie jest dla Mnie prawdziwa przyjemnością. Poza tym fascynują mnie nowe wyzwania i możliwość poddania się próbie i sprawdzenia się w nowych warunkach. Pragnę zaznaczyć iż relokacja w celu podjęcia pracy zarówno na terenie Polski jak również za granice nie stanowi dla mnie problemu.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobł młodł,kontaktowł,gotowł do podjłcia pracy w branły hodowli zwierzłt. Głłwnie interesuje mnie trzoda chlewna i bydło. Pochodzł z gospodarstwa,w zwiłzku z tym posiadam dołwiadczenie chowie wyłej wymienionych gatunkłw zwierzłt. Pracł młgłbym podjłł od zaraz, takłe w innych regionach.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy