Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Młody, ambitny absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie poszukuje pracy w działach opierających się na rolnictwie. Jestem osobą rzetelna i odpowiedzialną. Posiadam prawo jazdy kat. B i T.


O MNIE

Kino, rajdy samochodowe.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik agrobiznesu
Nazwa szkoły: Liceum Agrobiznesu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ekonomika, Marketing i zarządzanie, Podstawy produkcji roślinnej i zwierzącej
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki, Kierunek Technika Rolnicza i Lełna Specjalność Techniki Komputerowe w Gospodarce Żywnościowej

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Telemarketer
Firma: Cashmaster Ltd
Obowiązki: Telefoniczna sprzedaż urządzeń do liczenia pieniędzy.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: Data Group
Obowiązki: Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż produktów Telekomunikacji Polskiej.
1234 - 1234
Stanowisko: Producent rolny
Firma: Własne gospodarstwo rolne
Obowiązki: Prowadzenie własnego gospodarstwa. Produkcja roślinna - głównie zboża, Produkcja zwierzęca - bydło oraz trzoda chlewna. Uprawnienia na kombajn zbożowy.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Handlowiec, doradca, konsultant, inżynier,,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie,o specjalizacji Agroekologia i ochrona roślin. Moje zainteresowania i umiejętności w dużym stopniu są związane z moim wykształceniem. Przez czas trwania studiów zdobyłam doświadczenie w swoim zawodzie, odbywając praktyki w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, a także w Przedsiębiorstwie Ogrodniczym "Krokus". Jednakże wiem,że nie chciałabym tylko na nich poprzestać. Wręcz przeciwnie, chciałabym w dalszym ciągu rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, oraz zdobyć nowe doświadczenie np. w Marketingu w Ogrodnictwie, jak również w sprzedaży Środków Ochrony Roślin oraz w dziedzinie BHP i Ochrony Środowiska. Jestem osobą ambitną, sumienną, lubiącą podejmować nowe wyzwania zawodowe.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Do przyuczenia w gospodarstwie rolnym

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, bardzo chciałbym rozpocząć swoją przygodę z szeroko pojętym rolnictwem. Jestem osobą wszechstronną - mam doświadczenie zarówno w pracy fizycznej jak i biurowej (techniczno-inżynierskiej). Posiadam prawo jazdy. kat C, kurs na przewóz rzeczy, uprawnienia na wózki widłowe wraz z wymianą butli. Gotowy jestem na zdobycie nowych umiejętności czy podjęcie szkoleń. Jestem osobą pracowitą, bezkonfliktową, uczciwą. Dyspozycyjność pełna.

Tadeusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, kierunek Zootechnika. W ubiegłym roku ukończyłam kurs Inseminatora Trzody Chlewnej. Interesuje mnie tematyka hodowli zwierząt, przetwórstwa żywności, wdrażania systemów bezpieczeństwa, żywienia zwierząt oraz człowieka. Jestem osobą komunikatywną,punktualną, oraz nastawioną na sukces. Pomimo braku doświadczenia zawodowego dołożę wszelkich starań aby jak najlepiej spełnić powierzone mi obowiązki oraz zadania. Bardzo szybko się uczę oraz przyswajam nowe wiadomości. Posiadam prawo jazdy kat. B z 5-letnią praktyką. Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla mnie problemu. Z pewnością będę bardzo dobrym pracownikiem przynoszącym wiele korzyści Państwa firmie.

Dorota

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy