Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

komunikatywna, lubiąca wyzwania, dobra organizacja pracy, kreatywna, przekazywanie informacji w sposób dostępny


O MNIE

jazda konna wycieczki górskie wycieczki rowerowe

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza Szczecin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agronomia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza Szczecin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agronomia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: dr inż.
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza Szczecin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agronomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista
Firma: ODR
Obowiązki: specjalista w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach -członek pdo, polskiego towarzystwa agronomicznego -szkolenia integrowana produkcja, integrowana ochrona roślin, doradztwo branżowe -szkolenia dyrektywa azotanowa, - prowadzenie zajęć z zakresu edukacji ekologicznej z dziećmi klas 0-III zajęcia z dziećmi klas IV - VI, młodzieżą, studentami, mieszkańcami obszarów wiejskich - prowadzenie kolekcji roślin w Biosurowcowym Ogrodzie Dydaktycznym - organizacja szkoleń, warsztatów, wyjazdów studyjnych i seminariów -prowadzenie prelekcji dla rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli samorządów lokalnych z zakresu Dyrektywy Azotanowej, Rolnictwa Zrównoważonego i Integrowanej Produkcji - przygotowywanie publikacji - Co wiemy na temat dyrektywy Azotanowej, Uprawa Roślin Energetycznych, Problematyka Gospodarowania wodą na obszarach wiejskich, Obszary Szczególnie Narażone w województwie zachodniopomorskim w świetle nowego rozporządzenia dyrektora RZGW w Szczecinie - przygotowywanie artykułów branżowych Koordynator Projektu Baltic Deal w województwie zachodniopomorskim -wybór gospodarstw demonstracyjnych w województwie zachodniopomorskim do projektu, zbieranie danych, opis gospodarstw demonstracyjnych, sporządzenie ekonomiczno-technologicznego planu - analizy gospodarstw demonstracyjnych, - organizacja 2-dniowych warsztatów -Najlepsze praktyki rolnicze ograniczające skażenie wód składnikami nawozowymi wraz ze zwiedzaniem gospodarstwa demonstracyjnego dla rolników, przedstawicieli samorządów, prelekcja na temat Projektu Baltic Deal, Bilansowania składników pokarmowych w zrównoważonym gospodarowaniu, Uczestnictwo w Projekcie South Baltic Deal -organizacja Międzynarodowego seminarium z zakresu Dyrektywy Wodnej i Azotanowej z udziałem delegacji z Niemiec Stowarzyszenie Rolników Meklemburg-Vorpommern, Stowarzyszenie Rolników Uecker-Randow, Szwecji - Szwedzki Związek Rolników LRF i Polski - Zachodni


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem młoda osobą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zootechnika na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Prace magisterską pisałam na katedrze hodowli bydła. Jestem w stanie przeprowadzić się do innej miejscowości. Jestem komunikatywna, sumienna, odpowiedzialna, chętna do pracy. Bardzo zależy mi na pracy!! Obecnie prowadzę swoją działalność gospodarczą -Salon Pielęgnacji Zwierząt.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: laborantka

jestem osobą przede wszystkim uczciwą; i rzetelną. Jako osoba dyspozycyjna pragnę się dalej rozwijać i realizować w powierzanych mi zadaniach. Potrafię pracować w zespole, o czym może świadczyć moja działalność w Kole Naukowym Inżynierii Genetycznej. Nadmieniam, że jestem chętna do pogłębiania wiedzy i odbywania wszelkiego rodzaju szkoleń czy podjęcia dalszej edukacji. Po trzecim roku studiów odbyłam praktyki pogłębiające wiedzę o metodzie PCR-RFLP, rozdziale elektroforetycznym i interpretacji wyników. Pracowałam także przy izolacji DNA z krwi obwodowej, optymalizacji metody PCR oraz immunoelektroforezie wykorzystywanej do diagnostyki szpiczaka mnogiego. W pracowniach mikrobiologii, biochemii i hematologii zajmowałam się testami API (API 10S, API Staph), testem Strepto PLUS, oznaczaniem wrażliwości różnych szczepów na antybiotyki. Zapoznałam się ze sposobami posiewu materiału z różnych źródeł na podstawowe typy podłóż mikrobiologicznych oraz z pracą automatycznych analizatorów hematologicznych i automatycznego analizatora markerów nowotworowych.

Sylwia Julita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, elastyczność, otwartość, punktualność,dynamizm w powierzonych obowiązkach,entuzjazm.Bardzo dobra znajomość rynku rolnego w Polsce oraz pozyskiwania środków z UE

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy