Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doskonale radzę sobie na samodzielnym stanowisku, umiem pracować w zespole. Szybko adaptuję się do nowych warunków. Cechuje mnie dynamizm oraz odporność na stres. Jestem osobą, króra wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, ale potrafi je dostosować do celów zespołu. Nie boję się trudnych problemów i nowych wyzwań.


O MNIE

Prawo jazdy kat.C zainteresowania: Wędkarstwo, Motoryzacja(zabytkowe samochody i motocykle), Mechanika, Lotnictwo(Szybownictwo pilot III klasy), Rolnictwo, Historia.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące w Dzierzgoniu
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski, Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: Rolnictwo specjalność: Rolnictwo europejskie ogólna i szczegółowa uprawa roli i roślin, technika rolnicza, gleboznawstwo, śćkarstwo, nasiennictwo, ekonomia.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: właściciel gospodarstwa
Firma: gospodarstwo indywidualne o pow. 60 ha
Obowiązki: Organizacja pracy w gospodarstwie, uprawa żyta, owsa, ziemniaków, gryki, pszenicy, rzepaku. Bardzo dobra znajomość agrotechniki uprawianych roślin. Wypełnianie wniosków obszarowych. Praktyka w zawodzie.
1234 - 1234
Obowiązki: Praca w Agencji Ochroniarskiej, Praca w Stolarni
1234 - 1234
Obowiązki: Odbycie zasadniczej służby wojskowej(dowódca czołgu T-72)


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista ds. produkcji roślinnej i z tym związane.,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwoCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Mam 24 lata, posiadam duże doświadczenie w branży rolnictwa, znam ją od podszewki gdyż pracowałem od dziecka na gospodarstwie rodziców. Posiadam umiejętność obsługi maszyn rolniczych, prawo jazdy kat. B oraz T, oraz mnóstwo chęci do pracy. Rolnictwo jest moją pasją.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem magistrem zootechniki. Specjalizuję się w biotechnologicznych metodach hodowli zwierząt (m. in. wspomagany rozród, diagnostyka chorób) oraz w żywieniu zwierząt. Potrafię układać dawki pokarmowe, znam system INRA. Mam doświadczenie w pracy na fermach produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia zwierząt (bydło i cielęta, drób). Potrafię samodzielnie wyszukiwać informacje dotyczące opracowywanych przez siebie zagadnień, np. doniesienia naukowe odnośnie żywienia i rozrodu zwierząt oraz profilaktyki ich chorób, metod badań naukowych, itd. Komunikuję się w języku angielskim zarówno w mowie jak i na piśmie, również z osobami nie posługującymi się językiem polskim. Mam doświadczenie w pracy w zespole, a także w pracy z klientem.

Emilia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: Kierownik Produkcji Roślinnej

Doskonałe umiejętności w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, dobra znajomość organizacji prac produkcji roślinnej i zwierzęcej, znajomość utrzymania prawidłowego poziomu technicznego maszyn i urządzeń, umiejętność organizacji pracy podległej załogi, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność osiągania korzystnych wyników produkcyjnych i minimalizacji kosztów, znajomość zasad bhp i p.poż.

Henryk

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy