Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu kierunku Ogrodnictwo ze specjalizacją Produkcja ogrodnicza (wyuczona)nabyta specjalizacja to Dendrologia i Rośliny ozdobne. Obecnie kończę kurs pedagogiczny- uprawnienia nauczycielskie oraz prowadzenie kursów i szkoleń. Lubie pracę w grupie, nie boję się samodzielnej pracy. Dobrze zorganizowana, łatwo nawiązuje kontakty, nie zrażam się początkowymi trudnościami.


O MNIE

dendrologia, storczyki, wycieczki górskie,aktywne spędzanie czasu, literatura kobieca

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik ogrodnictwa ze specjalizacją konserwacja i pielęgnacja terenów zieleni
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogólna wiedza/praktyka z zakresu warzywnictwa, sadownictwa, roślin ozdobnych. Praktyczna nauka zawodu- podczas corocznych praktyk.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Kurs wychowawcy kolonijnego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Pozwolenie na opiekę nad dziećmi w czasie wyjazdów kolonijnych, zapewnienie im bezpieczeństwa i opieki w czasie wyjazdów wakacyjnych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnictwo ze specjalizacją produkcja ogrodnicza.Praca magisterska i inżynierska pisana z tematyki dotyczącej roślin ozdobnych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zdobycie uprawnień nauczycielskich (nauka przedmiotów zawodowych lub biologi)oraz uprawnienie do prowadzenia kursów i szkoleń.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studium podyplomowe Agro-Unia
Nazwa szkoły: Uniwerstytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zapoznanie się z tematyką UE a Polska (fundusze strukturalne,PROW, wymogi weterynaryjne,dobrostan zwierząt, produkcja roślinna)Pracą dyplomową był "Biznesplan szkółki drzew i krzewów ozdobnych"

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pokojowa
Firma: Hotel Wilga
Obowiązki: dbanie o czystość w obiekcie. Szybkość, odporność na stres wywołana ograniczonym czasem działania.
1234 - 1234
Stanowisko: wychowawca OHP
Firma: Ośrodek Szkolny i Wychowawczy
Obowiązki: opieka nad młodzieżą w szkole i internacie. Odpowiedzialność
1234 - 1234
Stanowisko: pakowacz
Firma: Admit
Obowiązki: pakowanie i produkcja zniczy i świec. Szybkość działania, umiejętność pracy w grupie
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik produkcji roślinnej
Firma: Bjeartnes Salat
Obowiązki: uprawa, zbiór, pakowanie sałaty. Szybkość, umiejętność pracy w grupie
1234 - 1234
Stanowisko: robotnik leśny
Firma: Usługi leśne
Obowiązki: praca w szkółce leśnej, sprzedaż drzew, zbiór nasion, pielęgnacja siewek. Odpowiedzialność, praca w grupie
1234 - 1234
Stanowisko: patrol ekologiczny
Firma: Nadleśnictwo Ustroń
Obowiązki: Praca na szkółce leśnej,pielęgnacja siewek, opieka nad nasionami w chłodni, pozyskiwanie nasion, ochrona ekologiczna młodych siewek, sianie nasion, sadzenie drzew, sprzedaż. Praca w grupie/bądź w pojedynkę. Szybkość, odpowiedzialność


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: ogrodnik,
Wynagrodzenie: <1500 zł
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Nazywam się Bartłomiej pochodzę z małej miejscowości. Na co dzień pracuje w gospodarstwie u ojca lecz czas poszukać czegoś swojego. Jetem operatorem nowoczesnych maszyn rolniczych znam się ich budowie i tak dalej.

Bartłomiej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: pracownik biurowy,handlowiec

W czerwcu tego roku ukończyłam studia na kierunku Zootechnika o specjalności Biologia Rozrodu Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie.W związku z tym jestem zainteresowana pracą lub odbyciem stażu co pozwoliłaby mi rozwinąć i wykorzystywać wiedzę zdobytą podczas studiów. W czasie studiów realizowałam program z zakresu: - chowu i hodowli oraz rozrodu zwierząt gospodarskich w szczególności: bydła, trzody chlewnej, koni, owiec i kóz, drobiu, zwierząt futerkowych oraz ryb, - żywienia zwierząt i paszoznawstwa, - doradztwa rolniczego, - zastosowania informatyki w rolnictwie, - fizjologii, genetyki, anatomii, biochemii, mikrobiologii, embriologii itp. zwierząt, - rachunkowości rolnej i finansów, - użytków rolnych i uprawy roli. Wiedzę jaką zdobyłam podczas studiów popartą mam praktykami semestralnymi, które odbyłam na farmie bydła w Irlandii oraz w Stadninie Koni ,,Hańczowa, a także praktykami dyplomowymi związanymi z moją pracą magisterską. Jestem osobą sumienną, rzetelną i obowiązkową, szybko się uczę. Praca jaką dotychczas wykonywałam sprawiła, że stałam się bardziej zdyscyplinowana a częsty kontakt z klientem nauczył mnie profesjonalizmu i otwartości. Wiem, że dzięki swojemu zaangażowaniu potrafiłabym szybko i skutecznie sprostać powierzonym mi zadaniom.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Ukończyłam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Posiadam doświadczenie zawodowe jako Zootechnik ( w szczególności trzoda chlewna). Ukończyłam, w trakcie studiów, kurs inseminacji trzody chlewnej oraz owiec i kóz. Interesują mnie zagadnienia związane z nowoczesną hodowlą zwierząt.

Maria

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy