Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam bardzo duze doswiadczenie w pracy z końmi ( jeżdżę czynnie od przeszło 20 lat ) oraz ludźmi. Pracowałam jako jeździec wyścigowy, a także jeździec treningowy w zakładzie treningowym dla klaczy. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji spec. jazda konna. Prowadziłam samodzielnie stajnię rekreacyjno-zaprzęgowo- handlową.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza im A.Cieczkowskiego w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek : zootechnika Specjalność : Hodowla Zwierząt Specjalizacja : Hodowla Dużych Zwierząt Gospodarskich Studia wybrałam zgodnie z pasją i zainteresowaniami.

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: instruktor nauki jazdy konnej,
Wynagrodzenie: 2000
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

1. Wprowadzanie pozyskanych danych osobowo - adresowych właścicieli pojazdów. 2. Ekspedycja poczty 3. Przygotowanie pism zapytawszy w celu ustalenia danych osobowo - adresowych właścicieli, użytkowników lub leasingobiorc.ów pojazdów samochodowych, w tym: - banki na terenie całego kraju, - firmy leasingowe - centralna Ewidencja Pojazdów w Warszawie 4. Przygotowanie wniosków zapytawszy do zmian osobowo - adresowych: - Urzędy Miast i Gmin, - Wydziały Ewidencji Ludności Miast i Gmin, - Centralne Biuro Adresowe. 5. Doskonalenie umiejętności pracy na komputerze. 6. Obsługa urządzeń biurowych.

Natalia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Obecnie jestem przedstawicielem handlowym firmy która m.in. oferuje dodatki paszowe dla bydła mlecznego. Odpowiedzialny jestem za kontakt osobisty z klientami i składanie im ofert na nasze produkty. Budowanie bazy klientów oraz prowadzenie szkoleń dla rolników.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ukończyłam Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy na wydziale zootechnicznym. Po studiach wyjechałam za granicę. W kwietniu tego roku rozpoczęłam staż w Gospodarstwie Rolnym w Kamienicy na stanowisku zootechnik, a od września zostałam zatrudniona na umowę na czas określony do końca grudnia. Uwielbiam pracę ze zwierzętami bo jest to moją pasją. Poszukuję jednak innej pracy w której mogłabym się wykazać i spełnić. Jestem osobą która sie szybko uczy i rzetelnie wykonuje wszelkie prace i zadania.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy