Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

MACIEJ WĘGIELEWSKI Imię i Nazwisko Maciej Jakub Węgielewski Adres Kruszynek 22 87-853 Kruszyn Data Urodzenia 29.01.1988 Włocławek Telefon 781038249 Obywatelstwo polskie Stan cywilny kawaler Cel przyjecie do pracy Ukończone szkoły * Szkoła Podstawowa w Kruszynie 1995-2004 *Gimnazjum w Kruszynie 2001-2004 Zespół Szkól Chemicznych we Włocławku 2001-2004 Praktyczne umiejętności Język angielski i rosyjski podstawa Obsluga komputera internet MS Office Pracowałem jako sprzedawca w sklepie odzieżowym w okresie od 1 lipca do 30 września w sklepie Diverse a Gdańsku. Obecnie pracuje w sklepie odzieżowym. Lubię poznawać nowych ludzi i nawiązywać nowe znajomości i kontakty. Dziekuje za rozpatrzenie mojej kandydatury i czekam na odpowiedz. Z poważaniem: Maciej Węgielewski Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beeline Retail Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. Zm.).
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: kucharz kelner
Nazwa szkoły: Zespol Szkol Chemicznych we Wloclawku

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Spryedwawca
Firma: Maxsport
Obowiązki: Obsluga kasy fiskalnej i rozkladanie towaru spryeday towaru
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: diverse
Obowiązki: Obsluga kasy fiskalnej i rozkladanie towaru


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: wszystkie,
Wynagrodzenie: 1300
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jako absolwentka zootechniki jestem przygotowana do pracy związanej z produkcją zwierzęcą. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania i ambitnie dążę do osiągania wyznaczonych celów. Potrafię bardzo dobrze organizować swój czas, jestem osobą aktywną i chętną do działania. Z łatwością nawiązuję kontakty z ludźmi. Dwukrotnie organizowałam Towarzyskie Zawody Jeździeckie, zajmuję się redagowaniem strony internetowej prowadzonego klubu jeździeckiego.

Sylwia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy/Produkcja zwierzęca

Jestem studentem V roku Kształtowania Środowiska na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Ostatni rok spędziłem na Politechnice w Kartagenie (Hiszpania) gdzie przeprowadziłem dwa projekty naukowo badawcze oraz zaliczyłem IV rok moich studiów. Jeden z projektów jest także moją pracą magisterką. Mianowicie badałem nową odmianę brokuła (potoczna nazwa "bracolini" bądź "BIMI") oraz wpływ przemysłowych metod gotowania oraz przechowywania na substancje bioaktywne, a w szczególności antynowotworowe glukozynolany. Zostałem zaproszony do grupy badawczej zajmującej się tym unikatowym projektem ze względu na moje wcześniejsze zainteresowanie przedmiotem "postharvest technology" jak także dzięki uzyskaniu maksymalnej liczby punktów na egzaminie z tego przedmiotu. Grupa ta jest jedną z najwybitniejszych ośrodków badawczych w tym dziale rolnictwa. W ramach tej pracy brałem także udział przy organizacji IV Międzynarodowego Kursu Technik Pozbiorowych oraz Procesów Minimalnego Przetwarzania. Miałem przyjemność brać czynny udział w wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez najbardziej szanowanych profesorów z całego świata będąc pierwszym polakiem w historii tych konferencji i kursów. Przez kompletny rok akademicki badałem przeprowadziłem także morfologiczne porównanie pomiędzy typowymi odmianami karczochów charakterystycznych dla Hiszpanii, Francji oraz Włoch. Uprawa miała miejsce na typowych glebach ziem południowej Hiszpanii i polegała na opisie i analizie porównawczej danych karczochów. Interesuje się dietetyką, technologią żywności, food designem, warzywnictwem oraz ogrodnictwem. Biegle posługuję się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Świetna organizacja pracy i samodzielność, Umiejętność szybkiego nawiązywani kontaktów z ludźmi, Zdolność szybkiego uczenia się. Ponadto odbyłam szkolenie w zakresie ochrony roślin (obrót i konfekcjonowanie środków ochrony roślin, stosowanie środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy). A także kurs: Zrównoważony Rozwój Regionu Bałtyckiego (poznanie problematyki zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz demokracji w obszarze regionu Morza Bałtyckiego).

Grażyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy