Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu z tytułem magister inżynier, na kierunku Zootechnika (specjalność Hydrobiologia i Ochrona Środowiska). Jestem osobą młodą, dyspozycyjną, otwartą na nowe propozycje, jestem zorganizowana, bezkonfliktowa, szybko się uczę i dostosowuję do nowej sytuacji i ludzi. Posiadam poczucie humoru i dystans do swojej osoby. Nie posiadam materialnego podejścia do życia. Mocno angażuję się w to ,co robię i staram sie robić to jak nalepiej. Posiadam prawo jazdy kat.B, jestem gotowa do podróży służbowych i poznania nowych mi dziedzin nauki.


O MNIE

POsiadam tytuł inseminatora, interesuję się genetyką, biologią molekularną, mikrobiologią i ekotoksykologią, uprawiam sport (pływanie, jazda na rowerze, rolkach, kręgle, spacery), uwielbiam muzykę (Soul, Blues, Raegee), lubię czytać książki, czasopisma naukowe, uwielbiam tańczyć i spotykać się z przyjaciółmi.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wykształecnie średnie- Liceum Ogólnoksztaścące
Nazwa szkoły: XXVI Liceum Ogólnoksztaścące
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum O profilu Podstawowym, udział w konkursach recytatorskich, przewodnicząca (uczennica klasy I), przewodnicząca szkoły (uczennica klasy II,III, IV), reprezentowanie szkoły w konkursach recytatorskich, udział na Festiwalach Poezji łpiewanej.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika (specjalność Hydrobiologia i Ochrona środowiska), inseminator, praca zespołowa, znajomość żywienia zwierząt, rozwoju i rozrodu, zagadnienie Ochrony środowiska (woda, gleba, powietrze),udział w studenckich kołach naukowych oraz na prezentacjach i Dniach Nauki, Umiejątność wykonywania posterów, plakatów, prezentacji, udział w Miądzynarodowych wystawach Zwierząt, udział w Tragach Naukowych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy
Firma: Poczta Polska
Obowiązki: dzielenie i wpisywanie (komputerowe i ręczne) przesyłek zwykłych, poleconych,pobrań, wpisywanie przekazów pocztowych, wysyłanie wywiadów do klientów Poczty Polskiej, szukanie reklamacji,
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik administarcyjno-biurowy
Firma: Panalpina Polska sp.zo.o
Obowiązki: Przyjmowanie poczty wychodzącej i przychodzącej, pośrednik między POcztą Polską, prace biurowe.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500-2000 zł
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Praca w branży rolniczej jest moją prawdziwą pasją. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętego rolnictwa, sięgając do literatury fachowej. Doskonale swoje doświadczenie agronomiczne, poprzez szkolenia branżowe oraz rozmowy z rolnikami podczas pracy jako doradca agrotechniczny. Jestem osobą godną zaufania i odpowiedzialną. Lubię pracę z ludźmi i nie mam problemów z komunikowaniem się z nimi oraz z jasnym przekazywaniem informacji. Mam zdolności organizacyjne i przywódcze. Nie boję się ciężkiej pracy, jestem dyspozycyjny i nastawiony na osiąganie sukcesów. Jestem optymistą, który uważa, że nie ma sytuacji bez dobrego rozwiązania.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Ukończyłem Akademię Rolniczą we Wrocławiu,(spec. Szczegółowa Uprawa Roślin). Posiadam Prawo Jazdy kat.B. Biegle znam obsługę komputera. W pracy cechuje mnie dokładność,sumienność.

Jerzy

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą, która sumiennie podchodzi do powierzonych jej obowiązków i szybko uczę się nowych rzeczy. Moje umiejętności: - znajomość przepisów prawnych i problemów ekonomicznych związanych z ochroną środowiska i rolnictwem - obszerna wiedza o ochronie środowiska i branży rolniczej - doskonała umiejętność obsługi komputera (bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office i środowiska Windows) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - duże umiejętności interpersonalne, komunikatywność - prawo jazdy kat. B

AGATA

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy