Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą sumienną, chętną do pracy. Szybko sie ucze, jestem komunikatywna, potrafię pracować w zespole oraz samodzielnie, praca z komputerem nie jest dla mnie problemem. Uwielbiam zwierzęta i nie boję się ich dlatego też praca z nimi nie stanowi dla mnie problu lecz przyjemność. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz praktykę w prowadzeniu samochodu.


O MNIE

jeździectwo, książki, narciarstwo,

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier zootechnik
Nazwa szkoły: UR im. H. Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wydział: Hodowli i Biologii Zwierząt kierunek: zootechnika studia skośczone w trybie zaocznym jednoczełnie podjąte studia magisterskie również w trybie zaocznym

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: IMG Iwona Golik
Obowiązki: zarządzanie i odpowiedzialność za sklep, fakturowanie i wprowadzanie towaru do systemu PC Market, sporządzanie zamówień oraz współpraca z przedstawicielami, obsługa klientów
1234 - 1234
Stanowisko: kasjerka
Firma: Stacja Benzynowa Shell
Obowiązki: obsługa klienta, obsługa programu Prisma


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunkach: Biotechnologia oraz Ochrona środowiska. Swój przyszły zawód oraz możliwość rozwoju własnych umiejętności, a także osobowości stawiam jako nadrzędny cel w realizacji swoich planów. Jak Państwo zauważą w CV jestem absolwentką Biotechnologii zielonej, czyli obejmującej wiedzę i umiejętności z zakresu hodowli i rolnictwa. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną za powierzone zadania w pracy samodzielnej jak i w zespole, a także gotową na wszelkie wyzwania. Dodatkowo posiadam kwalifikacje do nauki biologii i przyrody we wszystkjich typach szkół, zatem przemówienia i wystąpienia publiczne są moją mocną stroną. Od 16 roku życia podejmowałam różne prace sezonowe tj. kelnerka w Londynie, praca w sklepach, akwizytor itp. Studia dzienne ( na 2 kierunkach rónoczesnie) uniemożliwiają pracę stałą, co nieznaczy że nie posiadamy doświadczenia.Wręcz przeciwnie jest to związane z dobra organizacją czasu i mobilnością.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: również inne pokrewne (zgodne z wykształceniem)

mgr inż., zootechnik technik weterynarii

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Mgr inż. ochrony środowiska (Politechnika Śląska) poszukuje stałej pracy bądź możliwości odbycia stażu. Ponad to studentka na studiach podyplomowych BHP (WSB w Dąbrowie Górniczej). Nie interesuje mnie wysokie wynagrodzenie, chciałabym zdobyć doświadczenie w szeroko pojętej dziedzinie ochrony środowiska. Doświadczenie zawodowe składa się głównie z odbytych praktyk tj.: - Zakład Usług Inwestycyjnych Rybnik (zdobyte umiejętności: operat wodnoprawny) - Jacobs Polska Sp. z o.o. Warszawa (raport oceny oddziaływania na środowisko) -EDF Polska Rybnik (laboratorium) - PWiK Sp. z o.o. Rybnik (przyłącza wody, GIS) oraz: -biegła obsługa komputera -obsługa urządzeń biurowych -znajomość pakietu Office -znajomość systemów operacyjnych: Windows -podstawowa znajomość programów: Autocad, GIS - znajomość języków: angielski i rosyjski na poziomie podstawowym Posiadam wiedzę z zakresu m. in. chemii, meteorologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, hydrologii, mikrobiologii, toksykologii, ekologii, planowania przestrzennego, prawa z zakresu OŚ. Chętnie podejmę współpracę, dlatego też zainteresowanych Pracodawców proszę o kontakt.

Dominika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy