Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 33 lata, oczekuje interesujących propozycji pracy związanej z rolnictwem, od kilku lat prowadzę własne gospodarstwo rolne, zajmujące się produkcją roślinna i zwierzęcą.


O MNIE

Ekonomia, polityka, sport

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechniki
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: specjlista ds. ochrony ochrony srodowiska

Niedawno otrzymałam tytuł magistra Ochrony Środowiska jak również posiadam tytuł licencjata Administracji. Przed rozpoczęciem nauki odbyłam półroczny staż w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Golądkowie gdzie zajmowałam się obsługą dokumentów i beneficjentów Agencji. Dodatkowym atutem jest również zrealizowany przez mnie staż w Urzędzie Gminy w Świerczach oraz -Certyfikowany kurs: audytor wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001) i Środowiskiem (ISO 14001) Zdobyta wiedza podczas studiów w połączeniu ze stażem pozwoliły mi podnieść swoje kwalifikacje. Bardzo dobrze sprawdzam się w powierzonych mi zadaniach indywidualnych, jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną.

Wioleta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem osobą kontaktową, szybko nawiązuje kontakt zawsze uśmiechnięta, lubiąca kontakt z przyrodą i zwierzętami.

magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. hodowli zwierząt,doradca rolny

W tym roku ukończyłem studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na Wydziale Przyrodniczym o kierunku Zootechnika, specjalności Hodowla zwierząt i zdobyłem tytuł inżyniera. W związku z tym poszerzyłem swoją wiedzę na temat zwierząt gospodarskich którą zdobywałem od dzieciństwa pomagając rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa. Poza tym jestem osobą która szybko się uczy. Jestem dyspozycyjny obowiązkowy, potrafię pracować samodzielnie ale też i zespołowo. Nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu gdyż prawo jazdy posiadam już 10 lat. Potrafię posługiwać się komputerem i obsługiwać maszyny biurowe. Jestem gotowy podjąć każdą pracę związaną z moim wykształceniem!!

Marcin

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy