Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

mgr.inż.ogrodnictwa. Kreatywna,lubiąca pracę w zespole. Doświadczenie w pielęgnacji i zakładaniu ogrodów. Moją pasją są rośliny ozdobne i zioła.


O MNIE

Moją pasją są rośliny lecznicze,kreowanie terenów zieleni. Wegetarianka.Moje hobby to ekologia,medycyna naturalna,terapie naturalne,astrologia,yoga.itp.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr.inż.ogrodnictwa
Nazwa szkoły: SGGW-AR w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: ogrodnictwo specjalizacja:rośliny lecznicze

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: gardener supervisor
Firma: Kingsley Care Homes Ltd. England
Obowiązki: nadzorowanie prac pielęgnacyjnych w 15 ogrodach należących do firmy. Aranżacja zieleni (kompozycje roślin ozdobnych),dbanie o estetykę ogrodów.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik-produkcja roślinna
Firma: Hans Diener&Sohn Niemcy
Obowiązki: Pielęgnacja i rozmnażanie begonii.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Świętokrzyskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

jestem osobą łatwo nawiązującą kontakt z klientami, punktualną, dyspozycyjną, sumienną, uczciwą, umiejącą pracować w grupie

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Zootechnika specjalność Doradztwo i Rozwój Obszarów Wiejskich oraz kierunku Rolnictwo specjalność Agronomia. Ukończone studia dostarczyły mi odpowiedniej wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt, surowców pochodzenia zwierzęcego i agronomii. Doświadczenie zawodowe zapewniło mi: umiejętność prowadzenia uproszczonej księgowości, fakturowania, pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobrej znajomość programów Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Wierzę, iż praca w firmach zootechniczno - rolniczych zachęci mnie do dalszego rozwijania moich umiejętności i potencjału. Co więcej, analityczne myślenie, szybkie uczenie się oraz wysuwanie trafnych wniosków będą bardzo przydatne osobie pracującej w w/w branżach. Jestem osobą ambitną i kooperatywną. Czerpię przyjemność z pracy w zespole, jednakże nie mam też żadnych trudności w samodzielnym wykonywaniu moich obowiązków. Pracując zawsze wyznaczam i realizuje wysoko postawione sobie cele. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i umożliwienie mi przedstawienia swojej osoby w trakcie bezpośredniej rozmowy. Z poważaniem, Izabella Ciesielczuk

Izabella

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: Operator procesu

Witam poszukuje pracy za granicą

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy