Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam.Mam doświadczenie pracy w rolnictwie zwłaszcza w hodowli zwierząt.Interesuje mnie praca w kraju jak i zagranicą.Język angielski w stopniu podst/komunik
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Właśnie ukończyłam drugi rok zootechniki i szukam pracy, która pomoże zdobyć mi doświadczenie zawodowe w branży. Jestem osobą zorganizowaną i odpowiedzialną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Osobę moją cechuje samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań. Jestem ambitny, powierzone zadania realizuję sumiennie. Moim atutem jest również zdolność do szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania. Potrafię pracować w zespole, jestem komunikatywny Potrafię wykonywać wszystkie rodzaje upraw polowych, obsługiwać maszyny rolnicze, posiadam szeroką wiedzę z zakresu uprawy i hodowli zwierząt.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Dokładność, rzetelność, dyspozycyjność Łatwość nawiązywania kontaktów Umiejętność organizowania sprzedaży eksportowych Umiejętność pracy w zespole Biegła obsługa pakietu MS Office Umiejętność prowadzenia dokumentacji zootechniczno-hodowlanej i dokumentacji związanej z identyfikacją zwierząt

Monika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy