Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mgr inż. mechanizacji rolnictwa, doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w rolnictwie wielkoobszarowym, znajomość różnych technologii uprawy, doświadczenie w zarządzaniu parkiem maszynowym wielu marek
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: Pałstwowe Technikum Rolnicze w Okszowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: uprawa roślin i hodowla zwierząt
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Techniki Rolniczej- eksploatacja sprzątu rolniczego,
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: studia podyplomowe
Nazwa szkoły: SGGW AR Warszawa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Organizacja i Zarządzanie Infrastruktury Rolnictwa

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Zarządca Gospodarstwa
Firma: PGR Wiktor Gryko
Obowiązki: Zarządzanie gospodarstwem- produkcja roślinna i zwierzęca
1234 - 1234
Stanowisko: Dyr. d/s technicznych
Firma: Gospodarstwo A Pietruszyński
Obowiązki: Zarządzanie parkiem maszynowym.
1234 - 1234
Stanowisko: Gł. spec. d/s mechanizacji
Firma: Kombinat Rolny Szestno
Obowiązki: Zarządzanie parkiem maszynowym firmy
1234 - 1234
Stanowisko: Kier. produkcji
Firma: POMIX Wierzbica
Obowiązki: Zarządzanie procesem produkcyjnym w firmie kooperującej z DAEWOO
1234 - 1234
Stanowisko: nauczyciel
Firma: szkoła podstawowa


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zarządca gosp. , spec. d/s prod rołlinnej,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Bardzo duże doświadcenie w zarządzaniu firmami branzy spozywczej,rolnej,budowlanej,sportowej/prezes zarządu klubu/-38 lat na stanowiskach kierowniczych/prezes,dyrektor,kierownik/. Dyspozycyjny.Na rencie /całkowicie sprawny/zwrot części wynagrodzenia z PfRON.

Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Specjalista po mieszankach nawozów (NPK)

2002 - praca w drewnie i przedsiębiorstw rolnych w Wielkiej Brytanii. 2003 - praca w przedsiębiorstwach rolniczych Zolochivski 2004-2007 - praca w firmach zagranicznych inwestycji "Ukragro NPK - producent mieszanek nawozowych. Pierwszy post - Head of Production / Kierownik Oddziału w Chmielnickiego. Prace nad spółką zależną produkcji od podstaw, z dalszych wskazówek w tym zakresie w ciągu 2 lat. Obowiązki: praca z nadzoru i administracji w "start" w procesie bieżącej pracy, rekrutacji pracowników na wszystkich szczeblach organizacji i kontroli i naprawy konstrukcji (wybór wykonawcy, negocjacje, monitorowanie, płatności), prace instalacyjne urządzeń . Organizacja i kontrola działalności produkcyjnej, pełny proces produkcyjny. Krótko-i perspektywicznego planu (w granicach oddział) obecnej pracy, pracy w przyszłości i rozwoju placówki. Kontrolę nad jakością produkowanych wyrobów, zgodnie z warunkami produkcji, technologii, planowania, trwałość, jakość przechowywania, transportu do klientów, jednostki kontroli kosztów, byutzhetuvannya i kontroli kosztów, zarządzanie zapasami, logistyki magazynowej, praca z kolei. Administracyjne i finansowe działalności analizy (wydatków). Podczas gdy w Chmielnicki był odpowiedzialny za budowę kolei na tych samych liniach produkcyjnych na wsi. Czagajew, obwód Połtawa. W styczniu 2006 roku kierownictwo "Ukragro NPK" Oferowane stanowisko dyrektora zakładu mieszanek granulacji nawozów - największy zakład w przyszłości firmy (Pyriatyn, obwód Połtawa) .. Pracował w grupie, która przygotowuje się do budowy i zarządzania częścią projektu. Praca z dokumentami pojednawczy, agencje rządowe, analizy podobnych produkcji za granicą. Ale z jakiegoś powodu prac nad tym projektem został zakończony w ogóle właścicieli firmy. Pracy prodovzhyv w Pyriatyn - udział w organizacji pracy w sprzedaży nawozów i producentów rolnych. Również odpowiedzialny za pracy kolei we wszystkich oddziałach firmy (7)

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: w

Mam 25 lat bez nałogów,sprawny fizycznie,pojętny,pracowity,bez konfliktowy.Mieszkam i pochodzę ze wsi więc zadna praca fizyczna nie jest mi obca.Posiadam prawa jazdy kat B,umiem prowadzic pojazdy osobowe jaki i mniejsze dostawcze do 3,5 tony ładowności,potrafię obsługiwać się ciągnikiem rolniczym.Pracowałem kiedyś w firmie sadowniczej przy uprawie borówki amerykanskiej potrafię dokaonac przecinki,pielenie,obsługa piły spalinowej oraz kosy,prace porządkowe,nawadnianie,zbiory.Mogę podjąć się drobnych napraw jak i wszelkich prac związanych w pracach rolniczych takich jak zbiory,hodowla trzody chlewnej,prace polowe.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy