Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodą i energiczną osobą. Lubię wyzwania i ciężką pracę, jestem komunikatywny i łatwo nawiązuje kontakty.Ponadto jestem dyspozycyjny.


O MNIE

fotografia, człowiek, przyroda, filozofia

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnoksztaścących im. Macieja Rataja w Reszlu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rachunkowość, Marketing, Zarządzanie, Hodowla zwierząca, Przetwórstwo spożywcze, Produkcja roślinna, Agrobiznes, Hodowla koni.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Opiekun w Domu Pomocy Społecznej
Firma: DPS Kętrzyn
Obowiązki: Kursy : 1. Pracownika Pierwszego Kontaktu 2. Radzenie sobie w trudnych przypadkach i ze stresem. Wypalenie zawodowe. 3. Doskonalenie umiejętności intra i interpersonalnych pracownika socjalnego oraz opiekuna osób starszych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: każda,
Wynagrodzenie: 2000
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, pracowitą. Posiadam doświadczenie w pracy ze zwierzętami również z młodymi oseskami. Potrafię organizować sobie i innym czas pracy. Mam doświadczenie managerskie. Posiadam cechy dobrego lidera. interesuje mnie praca ze zwierzętami.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, kreatywną, umiejącą pracować pod presją czasu i podejmującą szybkie decyzje. Przez 14 lat pracowałam w Agencji Rynku Rolnego, gdzie przechodziłam przez wszystkie szczeble zaszeregowania - od referenta do głównego specjalisty. Jestem osobą z wiedza i doświadczenie zdobytą podczas długoletniej pracy w Sekcji Kontroli Technicznych, która zajmowała się wieloma mechanizmami Wspólnej Polityki Rolnej oraz z wyższym wykształceniem (inż. ogrodnictwa, mgr rolnictwa, studia podyplomowe z Kontroli i auditu w administracji publicznej oraz z Integracji Europejskiej - Agrobiznes i Obszary Wiejskie). Nadmienię również, iż przez kilka lat pełniłam funkcja zastępcy Kierownika SKT, byłam Auditorem wewnętrznym w ARR, otrzymałam wiele nagród za wykonywaną pracę oraz wychowałam się na wsi gdzie przez wiele lat pomagałam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, gdzie zdobyłam praktyczna wiedzę z zakresu hodowli zwierząt i uprawy roli.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W ubiegłym roku obroniłem tytuł inżyniera o specjalizacji rolnictwo, a w tym roku będę bronił tytułu magistra. Prowadzę od kilku lat wspólnie z mamą 20 hektarowe gospodarstwo rolne. Jedną z gałęzi produkcji oprócz uprawy zbóż i hodowli trzody chlewnej jest sadownictwo i ogrodnictwo. Tak więc realia i zasady towarzyszące produkcji owoców i warzyw są mi znane od dawna bardzo dobrze. Ponadto pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną na studiach magisterskich oraz poprzez lekturę czasopism rolniczych i ogrodniczych, aby móc jak najlepiej wykorzystywać potencjał plonotwórczy drzemiący w ziemi, nowych odmianach i technologiach. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem osobą komunikatywną. Umiem i lubię pracować z ludźmi. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu oraz odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Mam nadzieję, iż moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe zainteresują Państwa moją osobą

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy