Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

szukam pracy traktorzysta
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: kontakt ze zwierzętami

jestem matką samotnie wychowującą córkę lat 6. ukończyłam szkołę rolniczą w 1990roku,mam praktykę w rolnictwie-12lat w gospodarstwie rodziców.główną działalnością była hodowla krów mlecznych a potem trzody chlewnej.mam prawo jazdy kat.B i T+przyczepa.uwielbiam pracę z i przy zwierzętach.szukam pracy w rolnictwie a najlepiej przy zwierzętach.mam własną działalność gospodarczą.

Dorota

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: laborant, praca na oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, wykonywanie pomiarów

W czerwcu skończyłam studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Studiowałam: Ochronę środowiska na specjalizacji: Systemy ochrony wód i gleby. Jako absolwentka studiów inżynierskich tego samego kierunku, dobrze poruszam się wśród zagadnień związanych z ochroną środowiska i wodą. Studia zaznajomiły mnie m.in. z Prawem Wodnym, Prawem Ochrony Środowiska, oraz Ramową Dyrektywą Wodną. Posiadam wiedzę m.in. z hydrologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, meteorologii, ekologii, planowania przestrzennego i gospodarki wodnej, chemii, biochemii, biologii i mikrobiologii itp. Odbyłam praktyki studenckie w Urzędzie Miasta Rybnika i KWK -Chwałowice. Obsługę komputera, w tym pakietu MS Office opanowałam w sposób bardzo dobry. Jestem sumienna, cierpliwa, dyspozycyjna, odpowiedzialna i szybko się uczę. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.

Karolina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunkach: Biotechnologia oraz Ochrona środowiska. Swój przyszły zawód oraz możliwość rozwoju własnych umiejętności, a także osobowości stawiam jako nadrzędny cel w realizacji swoich planów. Jak Państwo zauważą w CV jestem absolwentką Biotechnologii zielonej, czyli obejmującej wiedzę i umiejętności z zakresu hodowli i rolnictwa. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną za powierzone zadania w pracy samodzielnej jak i w zespole, a także gotową na wszelkie wyzwania. Dodatkowo posiadam kwalifikacje do nauki biologii i przyrody we wszystkjich typach szkół, zatem przemówienia i wystąpienia publiczne są moją mocną stroną. Od 16 roku życia podejmowałam różne prace sezonowe tj. kelnerka w Londynie, praca w sklepach, akwizytor itp. Studia dzienne ( na 2 kierunkach rónoczesnie) uniemożliwiają pracę stałą, co nieznaczy że nie posiadamy doświadczenia.Wręcz przeciwnie jest to związane z dobra organizacją czasu i mobilnością.

Aleksandra

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy