Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Prowadzę własną działalność. Pracuję dla firm jako free lancer" Sprzedaję również na własny rachunek produkty dla rolników. Działam w branży nasiennej, nawozowej, ochrona roślin. Podejmę współpracę na zasadach free lancer w branży ; nawozowej, ochrona roślin, mechanizacja. Mogą być firmy o ugruntowanej pozycji na rynku jak i zaczynające działalność z nowymi produktami.


O MNIE

Poróże. Kulinaria. Majsterkowanie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Ochrony Roślin
Nazwa szkoły: Technikum Ochrony Roślin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uprawa Roślin. Mechanizacja. Ochrona roślin rolniczych, ogrodniczych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mgr inż rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uprawa roślin. Ochrona roślin. Hodowla zwierząt. Paszoznawstwo. Mechanizacja.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Marketing Produktów rolno spożywczych. Rynki rolne. Badania konsumenckie. Plany marketingowe. Analizy marketingowe.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik produkcji ogrodniczej
Obowiązki: Pielęgnacja malin, przygotowanie do zbioru. Nawożenie, nawadnianie, ochrona roślin.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik Kontraktacji surowca
Obowiązki: Nawiązanie współpracy z rolnikami do wyprodukowania 15 000 ton cebuli. Doradztwo agrotechniczne. Dystrybucja materiału siewnego. Kontrola jakości materiału po zbiorze. Nadzorowanie załadunków.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik produkcji
Obowiązki: Uprawa cebuli z nasion i dymki. Nawadnianie, nawożenie, ochrona, zbiór, sprzedaż, magazynowanie.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik działu
Obowiązki: Kierownik działu pakowania ziemniaka i cebuli. Sprzedaż ziemniaka do sieci handlowych, rynki hurtowe. Zakup surowca, kontraktacja surowca, doradztwo rolnicze. Kalkulacje zarządcza. Budżety i ich nadzorowanie.
1234 - 1234
Stanowisko: Regionalny kierownik sprzedaży
Firma: Polarica Poland sp. z o. o.
Obowiązki: Sprzedaż produktów spożywczych po przez hurtownie i sklepy sieciowe. Nadzór nad pracownikami w terenie.
1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel
Firma: Własna działalność handlowa
Obowiązki: Handel detaliczny.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista, doradca nawozowy,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Posiadam dużą wiedzę oraz doświadczenie w branży rolniczej. Od dziecka pracowałam w gospodarstwie rolnym rodziców, co pozwoliło mi zapoznać się z rolnictwem od strony praktycznej. Swoją wiedzę pogłębiałam studiując na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku Ogrodnictwo z marketingiem. Umożliwiło mi to szersze zapoznanie się z działami rolnictwa takimi jak: sadownictwo, warzywnictwo, rośliny ozdobne, szkółkarstwo, genetyka roślin oraz marketing i ekonomia rolna. Dodatkowo ukończyłam szkolenie pt.: -Minimalne wymogi wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym organizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie. Cechami charakteru doskonale odzwierciedlającymi moją osobę są: - pracowitość - kreatywność - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność i odpowiedzialność Poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi dalszy rozwój oraz zdobycie większego doświadczenia w ramach ukończonego kierunku studiów.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: regionalny doradca, kierownik marketingu, praca w agencjach rządowych (rolniczych)

Umiem zarządzać ludźmi, robię to tak, aby pracownicy mieli do mnie zaufanie Ludzie mają pracować nie tylko dla firmy, mają pracować także dla mnie. Kiedy trzeba, to działam nieszablonowo. W codziennej pracy stawiam na innowacyjność, skuteczną komunikację, rozwój pracowników, pracę zespołową. Niezmiernie ważne jest dla mnie zorientowanie na klienta i praca z nim. Jak coś jest skomplikowane, to upraszczam ile się da. Język angielski znam w stopniu komunikacyjnym, kiedyś znałem rosyjski, komputer nie stanowi dla mnie problemu. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach sprzedażowych i byłem jednym z najlepszych.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Doświadczenie w branży żywieniowej zdobyłem pracując przy analityce pasz na stanowisku laboranta w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej na Uniwersytecie Przyrodniczym im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu, równocześnie kończąc studia uzupełniające magisterskie na wydziale Zootechnika, kierunek Hodowla Zwierząt w.w.Uniwersytetu ,broniąc pracy magisterskiej pt. Zastosowanie kwasu-beta-hydroksy-betametylomasłowego w żywieniu kurcząt rzeźnych. Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi i amatorskimi oraz w obsłudze podstawowych programów komputerowych optymalizujących mieszanki paszowe. Chciałbym dalej rozwijać się zawodowo i naukowo właśnie w tym kierunku. W odczuciu moim, i zgodnie z opinią moich przełożonych jestem osobą kreatywną, pracowitą i chętną do zdobywania oraz poszerzania wiedzy i zapewniam że bardzo szybko zdobędę brakujące doświadczenie.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy