Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych. Dysponuję szeroką wiedzą z zakresu geografii fizycznej i pokrewnych dziedzin. Bardzo dobrze posługuję się programami pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point). Potrafię obsługiwać programy graficzne (Corel 11) oraz programy GIS (GeoMedia, Idrisi 32, ArcView 3.1, C-Geo). Orientuję się także w środowisku GNU/Linux (Ubuntu). Dobrze orientuję się w sprawach rolnictwa, zarówno od strony praktycznej (ze względu na tradycje rodzinne w rolnictwie) jak i administracyjnej. Praca w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umożliwiła mi poznanie wielu programów pomocowych oraz zasad ubiegania się o przyznanie pomocy z tytułu wybranych programów (płatności bezpośrednie, modernizacja, renty strukturalne). Szybko zdobywam nowe umiejętności. Uważam się za osobę sumienną, pracowitą i uczciwie wywiązującą się z powierzonych mi prac i obowiązków. Potrafię dobrze zorganizować sobie czas i miejsce pracy.


O MNIE

Zainteresowanie: informatyka - obsługa nowych programów; sport; ogrodnictwo.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warszawski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Geografia fizyczna: klimatologia, hydrologia, gleboznawstwo, geoekologia, geomorfologia, rolnictwo; teledetekcja, kartografia; geografia społeczno-ekonomiczna. Praktyki terenowe. Uprawnienia do nauczania geografii.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warszawski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Klimatologia i ochrona atmosfery; agroklimatologia; ekologia krajobrazu. Kurs "Przyrodniczy Potencjał Przestrzeni"; obsługa programów GIS; obsługa programu Corel 11; zaawansowana obsługa MS Excel.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: drukarz
Firma: Walsroder Casings Polska
Obowiązki: kontrola jakości druku; terminowa realizacja zleceń; wypełnianie dokumentacji produkcyjnej; praca z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, BRC IoP
1234 - 1234
Stanowisko: operator maszyn
Firma: Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych
Obowiązki: druk metodą fleksograficzna; produkcja etykiet samoprzylepnych nadzór na terminowością i jakością wykonywanych zleceń; zamawianie materiałów potrzebnych do produkcji; aktywna współpraca z działem sprzedaży;
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Przeprowadzanie kontroli uprawianych powierzchni rolnych w terenie z użyciem GPS. Kontrola powierzchni rolniczych z wykorzystaniem zdjęć lotniczych i oprogramowania GIS. Przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na zażalenia beneficjentów.
1234 - 1234
Stanowisko: stażysta
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Obsługa korespondencji. Praca w biurze obsługi klienta: udzielanie informacji beneficjentom o realizowanych programach pomocowych; przyjmowanie wniosków (płatności bezpośrednie, wpis do ewidencji producentów); pomoc w wypełnianiu wniosków (płatności bezpośrednie, modernizacja gospodarstw rolnych).


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Swoją karierę zawodową rozpoczynałem w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Na stanowisku starszego inspektora zajmowałem się m.in. kontrolą gospodarstw rolnych prowadzących Integrowaną Produkcję Roślin, kontrolą obrotu materiałem siewnym, diagnostyką agrofagów i przeprowadzaniem szkoleń dla rolników. Moim drugim miejscem pracy była firma produkcyjna PPHU Sady-Trzebnica. Kierowałem w niej uprawami sadowniczymi na obszarze 50 ha. Prowadziłem ochronę chemiczną, biorąc pod uwagę dostępność środków ochrony roślin i możliwości finansowe firmy. Aranżowałem pracę dla swoich ludzi, dobierałem pracowników na sezon, który wraz z zimowym cięciem trwał nawet 10 miesięcy w roku. Zarządzałem grupą 25 osób.

Włodzimierz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Pracownik administracyjny

Jestem silnym ogniwem każdego zespołu - posiadam bardzo dobre zdolności komunikacyjne i adaptacyjne. Jestem elastyczny, otwarty na nowe wyzwania. Lubię pracować z ludźmi i cenię sobie kreatywną energię grupy. Cechuje mnie pozytywne i odpowiedzialne podejście do powierzanych mi obowiązków. Szybko się uczę, a moje zadania wypełniam czasowo i z przyjemnością. Ta ostatnia jest dla mnie kluczowa w pracy, wyznaję bowiem zasadę, że: pasja + praca = najlepszy mariaż.

Jakub

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młody chętny do pracy od urodzenia moja pasja jest praca na roli i obsługa rożnego rodzaju maszyn rolniczych

lukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy