Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych. Dysponuję szeroką wiedzą z zakresu geografii fizycznej i pokrewnych dziedzin. Bardzo dobrze posługuję się programami pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point). Potrafię obsługiwać programy graficzne (Corel 11) oraz programy GIS (GeoMedia, Idrisi 32, ArcView 3.1, C-Geo). Orientuję się także w środowisku GNU/Linux (Ubuntu). Dobrze orientuję się w sprawach rolnictwa, zarówno od strony praktycznej (ze względu na tradycje rodzinne w rolnictwie) jak i administracyjnej. Praca w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umożliwiła mi poznanie wielu programów pomocowych oraz zasad ubiegania się o przyznanie pomocy z tytułu wybranych programów (płatności bezpośrednie, modernizacja, renty strukturalne). Szybko zdobywam nowe umiejętności. Uważam się za osobę sumienną, pracowitą i uczciwie wywiązującą się z powierzonych mi prac i obowiązków. Potrafię dobrze zorganizować sobie czas i miejsce pracy.


O MNIE

Zainteresowanie: informatyka - obsługa nowych programów; sport; ogrodnictwo.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warszawski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Geografia fizyczna: klimatologia, hydrologia, gleboznawstwo, geoekologia, geomorfologia, rolnictwo; teledetekcja, kartografia; geografia społeczno-ekonomiczna. Praktyki terenowe. Uprawnienia do nauczania geografii.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warszawski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Klimatologia i ochrona atmosfery; agroklimatologia; ekologia krajobrazu. Kurs "Przyrodniczy Potencjał Przestrzeni"; obsługa programów GIS; obsługa programu Corel 11; zaawansowana obsługa MS Excel.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: drukarz
Firma: Walsroder Casings Polska
Obowiązki: kontrola jakości druku; terminowa realizacja zleceń; wypełnianie dokumentacji produkcyjnej; praca z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, BRC IoP
1234 - 1234
Stanowisko: operator maszyn
Firma: Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych
Obowiązki: druk metodą fleksograficzna; produkcja etykiet samoprzylepnych nadzór na terminowością i jakością wykonywanych zleceń; zamawianie materiałów potrzebnych do produkcji; aktywna współpraca z działem sprzedaży;
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Przeprowadzanie kontroli uprawianych powierzchni rolnych w terenie z użyciem GPS. Kontrola powierzchni rolniczych z wykorzystaniem zdjęć lotniczych i oprogramowania GIS. Przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na zażalenia beneficjentów.
1234 - 1234
Stanowisko: stażysta
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Obsługa korespondencji. Praca w biurze obsługi klienta: udzielanie informacji beneficjentom o realizowanych programach pomocowych; przyjmowanie wniosków (płatności bezpośrednie, wpis do ewidencji producentów); pomoc w wypełnianiu wniosków (płatności bezpośrednie, modernizacja gospodarstw rolnych).


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem ambitny, szybko się uczę, chętny do podjęcia pracy w moim zawodzie i kształcenia się nadal w tym co będę robił. Łatwo nawiązuję kontakty, potrafię pracować w zespole i jestem odporny na stres oraz szybko i zdecydowanie działam.

Krzysztof Sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Bardzo dobra organizacja pracy własnej, Umiejętności negocjacyjne i handlowe, Umiejętność pracy w zespole, Umiejętność diagnozowania problemów, Umiejętność pracy pod presją czasu. Techniki sprzedaży w branży AGRO Organizator: FLOW AGRO Certyfikaty ukończenia szkolenia produktowego maszyn CLAAS w Akademii CLAAS POLSKA Szkolenia produktowe maszyn KUHN Kurs użytkowania kombajnów samobieżnych Szkolenia produktowe maszyn BEDNAR FMT

Robert

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: laborant

Jestem młodą ambitną osobą kończącą studia i szukającą pracy związanej z wykształceniem. Poznałem charakterystykę pracy w produkcji roślinnej, poszukuję jednak możliwości zdobycia doświadczenia na nieco bardziej samodzielnym stanowisku. Chętnie podejmę się pracy wymagającej wykorzystania zdobytych umiejętności, jak również zmuszającej do zdobycia nowych oraz pogłębienia wiedzy w tematyce związanej z rodzajem działalności. Cenię sobie możliwość wykonywania pracy której efekty można zobaczyć lub przedstawić liczbowo.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy